Jump to content

NadchodziMagik

Gracz
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

NadchodziMagik last won the day on May 6

NadchodziMagik had the most liked content!

1 Follower

Recent Profile Visitors

175 profile views

NadchodziMagik's Achievements

Współpracownik

Współpracownik (7/14)

24

Reputation

 1. Dać mu too! Nie no kozak, fajnie sie to czyta, estetycznie napisane, dobry pomysł. Akcencik patriotyczny jest :D Będzie ciekawie, urozmaicicie rozgrywkę.
 2. Oo czekałem na taki projekt. Dobry plan, opis, ładne graficznie. Coś czego potrzeba na serwerze.
 3. Krótko, konkretnie, na temat, fajna miejscówka i pomysł. Dobry projekt, powodzenia.
 4. Duże urozmaicenie, fajnie, nada smaku. Będzie ciekawie.
 5. Hahahqha O kurde, to rzeczywiście mase twórczości skopiowal, podział na działy i nazwy tematów. Frakcja oficjalna, wzorująca się na tym samym przykładzie, takie ogólne rzeczy mogą się pokryć, jakbyś napisał jakiś tekst, prace i byłoby skopiowane to rozumiem. "Kurde, ale on ma takie buty jak moje. Kseroboj" Wyjdz juz z tej szkoły.
 6. Ja już zacząłem trening.
 7. NadchodziMagik

  Kubus

  Siema Ooo fajnie, zwroty też jakby sie rozpruł jakiś ciuch pod pachą. Spoko, dobrze że jest od tego chłop na miejscu :D Pozdro :D
 8. Komentarz był odnośnie konkretnego cytatu. Tak, jak napisałem wyżej i jeszcze wcześniej, przyjąłem ten pomysł ciepło choć nie potrafiłem i nie potrafię go ocenić, dlatego właśnie rozmawiamy i przedstawiamy różne punkty widzenia szukając najlepszego. Po krótkiej dyskusji zmieniło się nieco i moje zdanie. Jednak nie ono jest istotne. Jest propozycja, twórcy ocenią i zrobią co uważają za słuszne ;) Także luzik, co by nie było na pewno będzie nam się dobrze grało na serwerze.
 9. To może najpierw przeczytaj ze zrozumieniem: Ponownie @UP - doczytaj - grupy zmotoryzowane nie działają jak grupy przestępcze. Nikt ci nie każe. Ponownie przytoczę zasadę odgrywania postaci w ramach dobrego smaku - zapoznaj się proszę z tym pojęciem i jego znaczeniem. Daje to graczom dowolność w kreowaniu postaci, wiadomo że może trafić się czubek robiący postać wbrew zasadom rp, na każdym serwerze się taki znajdzie, zadaniem administracji jest już zrobić z tym porządek, a nam cieszyć się naszą grą. Raz piszesz, że gracze są na tyle dobzi, iż można im zapewnić brak utraty majątku, z drugiej strony uważasz, że nie będą potrafili zrobić auta w klimacie odgrywanej postaci. Czyli wracamy do przydzielania konkretnych aut wyłącznie pod frakcję, do tego skiny, żeby każdy nie cywil był wyjątkowy. Każdy powinien mieć dostęp do aut, fanów motoryzacji jest bardzo wielu, nie trzeba należeć do specjalnej grupy żeby tuningować swoje ulubione auto. Tymbardziej że aut i możliwości jest tak wiele, że każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Ponownie, zbadaj temat, ja przytoczyłem ten szczególny przypadek, ale z tego co mi wiadomo z własnej zabawy w tuning w gta, dotyczy to tylko tego jednego modelu auta, inne nie posiadają takowej modyfikacji. Co przyniesie update, wybacz nie potrafię przewidzieć.
 10. Nie panikuj, od tylu lat RP się rządziło takimi prawami i jakoś nie upadło. Serwer nie wystartował a już eksperymenty, tak to upadnie zanim się zacznie. Jak pisał Lost to dyskusja, podajemy tu swoje pomysły czy propozycje próbując zaproponować dobre i praktyczne rozwiązania. Decyzyjny jest kto inny. Każdy ma jakąś swoją wizję czy pomysł co nie oznacza, że jest najlepszy. Po tobie widzę, że całkowicie odrzucasz zdanie innych uważając, że tylko ty masz rację, no tak to będzie ciężko się dogadać, tym bardziej że rzucamy luźne propozycje a tu się zaczyna głębokie teoretyzowanie. Wydało mi się to ciekawym pomysłem, choć miałem wątpliwości, jednak jak napisał Lost, co prawda to prawda. Z tego co widzę większość ludzi ma doświadczenia z kilku tych kategorii a nie tylko jednej. Oj ktoś ma ból tyłka. Jak to sam napisałeś:
 11. Muszę się zgodzić, dobrze ujęte w sedno. Sam się nie wypowiadałem bo nie znam obecnego poziomu sceny RP, gdyż obecnie gram na zagranicznym dużym tekstowym serwerze. Jednak skoro kilkanaście lat temu w sa-mp ludzie potrafili robić dobre RP, to wierzę że przez te lata, mimo spadku poziomu przez te voice rpki jednak ludzie potrafią przestrzegać zasad i wczuć się w postać, a administracji zależy na dobrym poziomie RP. Wszystko zweryfikuje praktyka.
 12. Jak najbardziej neony w typowo ulicznie przerobionych furach. Póki co jest to kwestią dobrego smaku i pozostawia dowolność, by jednak w każdej sytuacji dać graczowi opcje personalizacji. Myślę, że jeżeli ktoś przekroczy dobry smak wystarczy mu upomnienie od administracji, gdyż raczej powinien to być skrajny przypadek. Jednak ciężko przewidzieć jak będzie w praktyce, jakoś z góry zakładam, iż tekstowi gracze to będą w większości dobzi gracze rp. Więc rozumiem ograniczenie neonów co do sportowych aut, bądź odblokowanie ich, gdy w danym aucie większość części nie będzie już stock'owych. Co do świateł powinienem sprecyzować, miałem na myśli wstawki przednich świateł w retro elegy, gdzie można wstawić całkowicie zaklejoną wersje bądź kolorowy klosz bez żarówek.
 13. Własnie sam sobie odpowiedziałeś. Napisałem ogólnie, stacja/rozgłośnia, zależnie co powstanie w przyszłości i jaka będzie wizja rozwinięcia tego tematu. Domyślnie w gta jest to weazel news, ale jak każdy inny biznes na serwerze może zostać nazwane inaczej, bądź stworzone przez administrację jako oficjalna frakcja.
 14. Poruszyłeś dobry temat. Myślę, że przydałoby się w jakiś sposob wesprzeć ten system by ułatwić ludziom kreowanie postaci celebrytów i wprowadzić ich trochę do świata gry, poza tym oczywiście przydałaby się jakaś rozgłośnia czy dwie, może z czasem ktoś założy taki biznes. Dział na forum, może jakis opiekun od działu mediów, celebrytów, by cały ten system ogarnąć na stałe i na bieżąco wspierać projekty, organizować wydarzenia i napędzać rozgrywkę. Bądź zostawić to w gestii właściciela rozgłosni/stacji.
 15. Dobre rozwiązanie, fajnie też że nowy gracz nie dostanie wszystkiego, tylko ten co już na serwerze jest, więc jeśli jego poziom nie będzie odpowiedni to wcześniej zostanie to zweryfikowane. Ciekawe jak w praktyce, ale myśle że spoko. Z drugiej strony nigdy nie miałem z takim systemem doczynienia, jednak ufając w poziom RP graczy chyba bedzie ok. Chodz do tej pory brak finansów nie przeszkadzał w kreowaniu postaci i ta frajda z kupionego auta. Jednak za to takie male rzeczy jak kupowanie drinkow dawanie napiwkow i inne male akcje i drobne opłaty na rzecz rp bedą dużo częstsze. Więcej możliwości, mniejsze przywiązanie do finansów, a gra ma dawać przyjemność. Lepiej z graczy zrobić klientów niż pchać ich za lade by stali godzinami jak npc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.