Jump to content

L0st

Supporter
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

L0st last won the day on July 17

L0st had the most liked content!

2 Followers

Recent Profile Visitors

368 profile views

L0st's Achievements

Biegły

Biegły (10/14)

91

Reputation

 1. Mam nadzieję, że się nie wypalicie, powodzenia.
 2. Więcej informacji o imporcie pojazdów wkrótce znajdziecie w dziale projektów IC, wyczekujcie.
 3. Jeżeli chodzi o zaufanie do graczy (jak to pięknie ująłeś) - możesz mi wierzyć lub nie, społeczność RP w GTA 5 składa się ze starych wyjadaczy platform SAMP i MTA, a także nowych graczy w tym trybie i osób, które przeszły z RP głosowego. Twoje myślenie, że rozwój sceny RolePlay jest na tak wysokim poziomie, że możemy sobie darować grindowanie gotówki jest całkowicie błędne, bo my jako ekipa musimy również przewidywać jakie skutki przyniesie dane działanie i tutaj z czystym sumieniem powtórzę, że Twój pomysł doprowadzi do upadku gospodarki serwera. Upierasz się przy swoim pomyśle podając dwa główne argumenty - brak chęci do robienia duty i częstsze wydawanie gotówki w biznesach w formie drinków i napiwków. To co piszesz potrafi wyglądać pięknie, aczkolwiek na zdrowy rozum od razu mogę powiedzieć, że to nie zadziała, bo jedno wyklucza drugie i rozpisałem się na ten temat w poprzednim poście. Ponadto całym swoim ciałem podpisuje się pod tym, że każdy dobry i doświadczony gracz nie potrzebuje kilku zer na /stats, aby szastać wirtualną gotówką w lokalnych barach lub innych miejscach. Wcześniej odnosiłeś się do gry bogatego dzieciaka, a nawet ugryzłeś temat botów. Wszystko co zostało zautomatyzowane w skrypcie jest ukłonem w stronę graczy, aby rozgrywka była płynniejsza i przyjemniejsza, a jednocześnie nie zaburza to konceptu serwera Role Play. W kwestii kreacji postaci gracz otrzymuje wolną rękę z przymrużeniem oka, a mam na myśli to, że nie możesz sobie stwierdzić, że chcesz zagrać burmistrza i nagle się nim stajesz, wiesz o co mi chodzi? Owszem, możesz zagrać bogatego dzieciaka i z mojej strony zaproponuję Ci trzy rozwiązania. - Grasz bogatego dzieciaka, jednakże ograniczasz to do czystej gry pomijając majątek, który możesz nabyć z biegiem czasu. - Szukasz gracza, który wcieli się w rolę rodzica Twojej postaci i jednocześnie będzie Twoim fundatorem. - Tworzysz dyskusję dotyczącą wspierania graczy, którzy potrzebują konkretnych dóbr na rzecz kreacji postaci. Z tego co widzę WaderQ wychodzi do liderów biznesów z wsparciem dot. rozpoczęcia działalności gospodarczej. Ja również chętnie wspomógłbym graczy w sekcji projektów IC, aby umożliwić im grę pod projektem, jeżeli uznam, że pomoc jest wymagana, ale nie chcę nic obiecywać, bo to już nie leży w mojej kwestii i to Errmirand jest tutaj szefem.
 4. Każda postać tworzy swoją historię od A do Z, gracz wybiera jej drogę, sposoby zarobku i to co się wydarzy w przyszłości. Możliwość przerzutu majątku na inny nickname postaci doprowadzi do patologicznych sytuacji, w których gracz wybierze najbardziej opłacalny sposób grindowania e-gotówki, by później uśmiercić postać i z tym samym majątkiem kreować nową w /mniej opłacalnej/ sferze rozgrywki, aby było mu wygodnie. Każdy wybór gracza powinien ciągnąć za sobą pewne konsekwencje, tudzież w tym przypadku sposób zarobku i jego jakość w zamian za xyz (dokończ przykład). Ponadto, tak jak wspomniał ktoś wyżej - wiele osób straci poszanowanie dla życia postaci, bo majątek zostanie, a wątki można stworzyć od początku. To tak nie może wyglądać. Znam wiele osób, które na postaci posiadały spore ilości e gotówki i wciąż grały postacie z niższej warstwy społecznej, bądź nie miały problemu, aby taką postać uśmiercić. Wszystko zależy od podejścia gracza, a tłumaczenie, że nie każdy chce grindować gotówkę to słaby trop, ze względu na to, że po dłuższym czasie taki system kompletnie zaburzy gospodarkę - biznesy stracą pracowników (bo każdy po czasie będzie miał mnóstwo gotówki, więc po co miałby robić duty), a reszta stref serwera pójdzie w podobnym kierunku, gdyż sposoby zarobku utracą na zainteresowaniu. Cały pomysł jest fatalny i pociągnie za sobą jeszcze gorsze skutki. Warto pamiętać, że vGaming jest serwerem RP, a nie RPG. Jeżeli gracz nie potrafi cieszyć się wydaną gotówką na drinka i stworzeniem interakcji tylko ze względu na to, że jego postać jest biedna, to należy dogłębnie przemyśleć, czy gramy dla interakcji, czy jednak tylko dla zielonych na koncie. (to tylko udział w dyskusji, ja tu nie jestem od wydawania werdyktów)
 5. L0st

  L0st

  Wszystko dobrze, a u Ciebie?
 6. L0st

  L0st

  Cześć, Bajorka.
 7. Port of Los Santos - Port morski umiejscowiony w południowej części miasta Los Santos. Każdego dnia port obsługuje tysiące kontenerów, a w ciągu roku setki tysięcy. Port umożliwia sprowadzenie i wysłanie drogą morską dowolnego dobra materialnego, którego wymiary nie przekraczają dopuszczonych wymiarów przesyłki w kontenerze. Szeroko rozwinięty handel morski na przestrzeni kilkunastu lat wymusił na Los Santos znaczny rozrost lokalnego portu. Z biegiem czasu port zaczął przyjmować dziennie coraz to więcej kontenerowców, a progresywnie rosnące oczekiwania konsumentów doprowadziły do ciągłego zapotrzebowania na pracowników. W 2019 roku Administracja Port of Los Santos ruszyła pełną parą nad zwiększeniem wydajności placówki. Nieustanne prace remontowe, współpraca z licznymi firmami zagranicznymi i uzupełnienie kadry pracowniczej zaowocowały zakupem nowego sprzętu, kontenerów, powiększeniem magazynów i rozbudowaniem prężnie działającego biura obsługi klienta online, które zostało oddane do użytku konsumentów na początku 2021 roku. Biuro obsługi klienta pomoże Ci wynająć kontener, nadać, oraz odebrać paczkę. Wystarczy odwiedzić stronę www.portoflossantos.com, wypełnić formularz i oczekiwać na kontakt konsultanta. Imię: Nazwisko: Usługa (niepotrzebne skreślić): Wynajem kontenera/wysyłka paczki/odbiór paczki Zawartość: Numer telefonu: Informacje dodatkowe: ((Wypełniony wzór wysyłacie na PW forum do @L0st dodając @Errmirand, w odpowiedzi zwrotnej otrzymacie czas i miejsce spotkania, na którym odegramy formalności i otrzymacie termin odbioru przesyłki, w przypadku odegrania wysłania temat załatwiamy od razu. W przypadku odegrania importu/wysyłki samochodu, lub czegokolwiek, co realnie zajmuje całe miejsce kontenera, należy we wzorze zaznaczyć jego wynajem.)) OOC: Cześć! Razem z @Errmirand wychodzę do graczy z projektem IC doków, który umożliwi transport drogą morską wirtualnych dóbr materialnych. Jesteśmy otwarci na interakcje z każdym graczem, który będzie chciał odegrać wysyłkę, lub import paczki/samochodu. Godziny otwarcia portu zostaną ustalone po starcie serwera, będą to konkretne dni i widełki czasowe, w których będzie można wejść w interakcje z pracownikami. Tematem zamówień i organizacji projektu zajmę się osobiście z Errmirandem, jednakże ciepło zachęcamy graczy, do udziału w projekcie w formie gry magazyniera. Postacie nie muszą być stworzone specjalnie pod projekt, aczkolwiek warto pamiętać, że zamysł postaci nie może gryźć się z pracą w porcie.
 8. L0st

  zaxior

  Wszystko jest w porządku, chłopaki dobrze robią, dobry przekaz leci. Gramy dzisiaj w karabiny?
 9. L0st

  zaxior

  To prawda, dobrze się go boostuje.
 10. L0st

  L0st

  Rozmarzyłeś się XD!
 11. Dodałem stosowną notkę dot. gry cywili w sferze grup zmotoryzowanych, powinno to rozwiać wszystkie wątpliwości.
 12. L0st

  L0st

  Haha, coś w tym stylu.
 13. Popraw wszystkie błędy w aplikacji i składnie zdań. Akceptuje.
 14. Drobne sprostowanie - brak panelu grupy zmotoryzowanej nie wyklucza nikogo z udziału w rozgrywce tych grup. Oznacza to, że każdy gracz może uczestniczyć w zlotach oraz nielegalnych wyścigach, jednakże nie otrzyma pewnych pozwoleń, które prawdopodobnie zostaną opisane w jednej z publikacji. Na ten moment ciężko mi powiedzieć jakie te pozwolenia będą, ale gwarantuję, że brak panelu nikogo nie wyklucza z "zapierdalania" po nocach. Wymóg konkretnych typów biznesów jest zabiegiem celowym, który jest jednym z wielu elementów układanki, dzięki której grupy zmotoryzowane otrzymują swoją charakterystykę. Jeżeli pozwoliłbym na barmanów /scigantów/ to takie grupy mocno straciłyby na swoim klimacie i wizerunku. Gdy wrócę do domu postaram się bardziej treściwie wyczerpać ten temat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.