Jump to content

debiL

Gracz
 • Posts

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

debiL last won the day on August 4

debiL had the most liked content!

1 Follower

About debiL

 • Birthday 02/06/1884

Recent Profile Visitors

477 profile views

debiL's Achievements

Biegły

Biegły (10/14)

47

Reputation

 1. Zabrzmiało po prostu zbyt groteskowo.
 2. Pamietajmy, ze to buty realnej marki w fabularnej grze. To nadal serwer role play. Nie chcemy urządzać tu wyścigów i doprowadzić do krótko mówiąc rozgardiaszu. Te przedmioty mają być po to byś ciekawie ubrał swoją postać, a nie by urządzać jakieś wyścigi i doprowadzić do resellu in game. Nie tędy droga.
 3. To jest trolling czy niesmaczny żart czy co? Nie wiem jak to odebrać. Jeżeli chodzi o zniszczone ciuchy można zorganizować kilka modeli, ale jak ktoś chce grać bezdomnego to niech przed rozpoczęciem rozgrywki po prostu kupi sobie odpowiednie przedmioty. Nie przesadzajmy.
 4. Myślę, że branża rozrywkowa, która pojawi się w przyszłości będzie miała swoje miejsce dla projektantów mody. To oczywiście od nich będzie zależało, czy chcą produkować limitowane rzeczy w swoich kolekcjach, czy nie. Pytanie idzie bardziej do marek świata prawdziwego.
 5. Osobiście zaproponowałem, by pojawiły się 4 typy sklepów. Prawdopodobnie będą istniały właśnie w dostosowanych do społeczności miejscach: Sklep typu footlocker: Nike, Adidas, Reebok, etc. Sklep typu van graaf (nie znam żadnego odpowiednika z USA): Lacoste, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, etc - do tego customowe eleganckie rzeczy. Sklep typu high-end: Gucci, Louis Vuitton, Versace, etc. No i sklep z rzeczami limitowanymi, które będą w zdecydowanie zawyżonych cenach, jeżeli go oczywiście będziemy wprowadzać. Bo odtąd zaczyna się dyskusja. Co z tymi przedmiotami limitowanymi najbardziej pożądanymi. Oczywiście, jest to tylko moja personalna propozycja, którą wolno rzuciłem do @szpadziu.
 6. Cześć. Jak już prawdopodobnie część z was zauważyła, w lore serwera vgaming łączymy marki z GTA:V oraz te realne, które każdy z was dobrze zna. Od jakiegoś czasu wraz z administracją dyskutujemy na temat tego, jak rozwiązać kwestie związane z limitowaną odzieżą na serwerze. Postanowiliśmy, że razem z wami na spokojnie to przedyskutujemy i dojdziemy do wspólnej konkluzji. Zastanawialiśmy się nad podzieleniem ubrań z addonów i sklepów na kategorie, a między innymi wprowadzenie sklepów typu "z drugiej ręki" (nie mowa tu o second-handach), w których pojawiłyby się przedmioty limitowane. Padł też pomysł, by ciężko dostępne przedmioty kilka razy w tygodniu pojawiały się na portalu aukcyjnym, gdzie gracze mogliby je między sobą po prostu licytować. Szukamy odpowiednich rozwiązań, by nie każdy losowy Czesiek z Los Santos był odziany w najdroższe dostępne buty, a każdy przy tym był zadowolony. Sprawa nie tyczy się oczywiście kultowych Yeezy czy Dunków, bo będziemy mogli je dostać tak naprawdę od kopa w odpowiednich sklepach in game (w Polsce bardzo łatwo je dostać, a o USA to nie ma co nawet wspominać), ale chodzi nam dokładnie o te ciężej dostępne rzeczy, przykładowo mowa o kolaboracjach typu Air Dior czy Nike x Off White. Jak widzielibyście to na serwerze? Nie chcemy, by każdy gracz wyglądał jak upośledzony bananowy gówniarz, który szasta portfelem rodziców. Nie chcemy też, by rockstarowe marki odeszły w zapomnienie, a także by zwykłego rodzaju buty typu Air Max 1 czy Adidas Superstar były pożądane. Zapraszam was do wspólnej dyskusji, w jakiej kategorii widzicie limitowanego typu przedmioty na serwerze i czy w ogóle widzicie. Wszelkie modyfikacje możecie proponować tutaj: https://vgaming.pl/forum/209-modyfikacje/
 7. The Pit Tattoos - Studio tatuaży w stylu retro specjalizujące się w tatuażu realistycznym, w portretach, motywach symbolicznych i motywach związanych z naturą. Mimo to, każdy klient będzie zadowolony, ponieważ bez problemu może zostać wytatuowanym za pomocą dotworku. W tym miejscu również wykonywane są małe tatuaże bez całodniowych sesji, najczęściej między klientami. Nawet osoby wchodzące z ulicy są w stanie pozyskać spontaniczny tatuaż. Budynek studia znajduje się na Aguja Street, w mieście Vespucci Canals. Lokal The Pit jest znany wśród subkultur, artystów i szych z miasta. Kolokwialnie mówiąc "dziarali się" tutaj członkowie klubów motocyklowych, koszykarze, członkowie zespołów muzycznych czy też inne znane osobistości pracujące na co dzień w okolicy Vinewood. Lokal prowadzony jest aktualnie przez trzecie pokolenie, co podkreśla kultowość tego miejsca. Jest to rodzinny biznes, przekazywany z potomka na potomkda. The Pit to nie miejsce na praktykę i zdobycie nowego doświadczenia. Pracownicy owego studia to głównie doświadczeni tatuażyści, siedzący w świecie tatuażu od lat. Każdy zarabia tu nie mało i każdy chciałby pracować w tym miejscu przez wyrobioną renomę i klientelę. Pracy nie da się tutaj dostać tak hop siup. Chyba, że jesteś bratankiem znanego mafioso. W studiu pracuje aktualnie pięciu tatuażystów, wcześniej było ich czterech, aczkolwiek wszystko się zmieniło przez zatrudnienie niejakiego Jackiego Spaza. Współpracownicy nie palą się do niego szacunkiem przez to, że jego wuj Vincent DiMaggio wkręcił go do tego miejsca pracy robiąc im konkurencje. Cześć, chcę otworzyć na serwerze biznes, który pomoże w rozwoju mojej postaci. Mianowicie mowa o studiu tatuaży, który będzie miał szefa i współpracowników tylko fabularnie. Chcę umawiać się z graczami na sesje całodzienne, które będą trwały tak naprawdę tylko wyznaczony znaczny czas. Obsługiwać będę także ludzi z ulicy, a sam lokal na początku będzie prowadzony w pojedynkę. Zobaczymy jak się to wszystko rozwinie, chyba, że jakiś e-kolega będzie chciał dołączyć do wspólnej gry. Wcielę się w rolę tatuażysty na młodym Amerykaninie włoskiego pochodzenia, który jeszcze nie wie, że w przyszłości będzie miał powiązania z lokalną grupą przestępczą. Prywatnie nie mam wiele wspólnego z robieniem tatuaży oraz kompletnie się na tym nie znam, ale to jest oczywiście serwer role play. Liczy się zabawa i przyjemność z gry. Myślę, że odegranie robienia tatuażu jest zdecydowanie łatwiejsze niż zrobienie go in real, także uporam się z tym zadaniem bez problemu. Wszystko związane z tym studiem jest też po to, aby w przyszłości rozwinąć drobną strefę gry na Vespucci i rozkręcić smaczki związane ze spędzaniem czasu na plaży.
 8. debiL

  zozim

  dobry wybór
 9. debiL

  Kubus

  Jesteś w stanie wrzucić jakieś projekty?
 10. debiL

  Kubus

  Od czego zaczynasz, czego można się spodziewać?
 11. Tuning od strony mechanicznej jest wręcz wskazany, ale kiedy co drugie auto jeździ w full tuningu wizualnym z kolorowymi xenonami nie wygląda to zbyt smacznie.
 12. na serwerach role play gospodarka nie istnieje
 13. Jest opcja, żeby ewentualnie powstały profile postaci jak na lsce i ubiegać się o statsy na start dla odpowiedniego typu postaci.
 14. Słabe rozwiązanie, nie dla polskiej społeczności. Nikt nie będzie dbał o swoją postać i jej losy, wszyscy będą niezniszczalni, każdy z nich będzie zgrywać ważniaka, który potem dostanie FCK i zmartwychwstanie na innym nickname. Taka rozgrywka będzie prowadziła do zniszczenia i zamętu. Nie ma takiej możliwości. Nie w Polsce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.