Jump to content

Marek

Gracz
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Marek's Achievements

Poszukiwacz

Poszukiwacz (4/14)

6

Reputation

  1. Ciekawie to wygląda, powodzenia w grze!
  2. Rocky Boxing Gym jest to klub sportowy mieszczący się na dzielnicy Rancho, który zrzesza ludzi z okolicy pragnących zwiększyć swoją fizyczność, nauczyć się bokserskiego fachu lub zaznać trochę adrenaliny. Siłownia funkcjonuje już od kilkanastu lat, więc wyrobiła sobie renomę wśród okolicznych mieszkańców. Głównym trenerem jest emerytowany pięściarz Antonio Marchegiano, syn Rocky'iego Marchegiano bardziej zwanego jako Rocky Marciano. Podczas jednej z walk Antonio został ciężko znokautowany, przez co doznał uszkodzeń nerwów, a w efekcie zakończył kariere. Ludzie wgłębieni w środowisko poznają go przez charakterystyczne kulenie. Klub rozpoczął funkcjonowanie w roku 2004 jako drużyna sportowa jednej ze szkół w mieście Los Santos. Po dofinansowaniu przez władze ówczesny właściciel zakupił garaż, w którym zorganizował skromny sprzęt do ćwiczeń pozwalający na rozwijanie się młodych zawodników. Przez wiele lat siłownia nie wyróżniała się niczym względem innych klubów. Punktem kulminacyjnym był rok 2010, w którym klub został zakupiony przez Antoniego Marchegiano, który stopniowo rozpoczął jego rozwijanie oraz zmienił nazwe na Rocky Boxing Gym. Ostatecznie siłownia osiadła w budynku po lokalu gastronomicznym zakupionym przez Antoniego. OOC: Założenia: Jest to mój pierwszy biznes, więc próg wejścia postawiłem wysoko. Chciałbym grać cykliczne treningi bokserskie, które prowadziłbym osobiście. Po jakimś czasie, gdy wykształciłbym paru zawodników myślałbym nad zorganizowaniem mini turnieju, albo sesji sparingowej ze sportową konkurencją jaką byłaby Serbian Gym (wszystko do dogadania IC). Celem mojej gyr byłoby zorganizowanie gali bokserskiej W Los Santos przy współpracy z Serbian Gym (oczywiście wszystko IC). OOC jestem zawodnikiem boksu olimpijskiego od trzech lat, więc myśle, że treningi oraz wczucie sie w role trenera będą na wysokim poziomie.
  3. Generalnie to PMC raczej nie zajmują sie handlem bronią, czy czymś podobnym. Jeżeli poczytasz o Grupie Wagnera oraz o dawnym Blackwater, które teraz nosi nazwe Academi to zauważysz, że najczęściej brali udział w konfliktach zbrojnych takich jak: Irak, Afganistan, Syria, Ukraina itp. z tego co kojarze to również zajmują sie ochroną vipów oraz pilnowaniem ropy dla arabów. Zauważ, że firmy które zatrudniają ludzi z militarną przeszłością nie kontraktują Janków, którzy jeżdża czołgami tylko ludzi, którzy znają sie na fachu: komandosów i byłych legionistów, których raczej nikt nie chce narażać na problemy z policją, bo są zbyt cenni. Myśle, że realnie żadna z firm nie chciałaby zajmować się nielegalną robotą, jeżeli miałaby dostęp do sporej ilości legalnej kasy. Przemyśl to i poczytaj więcej o PMC
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.