Jump to content

Pablo Escobar

Gracz
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

128 profile views

Pablo Escobar's Achievements

Współpracownik

Współpracownik (7/14)

7

Reputation

 1. Dla mnie to na siłę robisz. Odgrywasz coś co jest nielegalne jako nielegalne tłumacząc się zachowaniem LSPD na innym serwerze. Nie wiem, ale Aikon chyba miał racę, że wpadniesz do śmietnika po tygodniu od startu bo po prostu to nie będzie wyglądało smacznie, a podchodzi takim mrucznikiem (Yakuza Organizacja na starym GF GameMode SAMPA)
 2. A co do aplkacji @Maupapolecam nie bawić się przy wielkości czcionki. Nie wygląda to czytelnie, a nawet oczy bolą jak to się czyta. No i podstawowa rzecz przy pisaniu takiej ilości tekstu wyjustuj to do prawej, pozdrawiam.
 3. Nie wiem kim jesteś i o co się plujesz, ale nie masz pojęcia o moim życiu prywatnym to się nie wypowiadaj. Napisałem post do lidera organizacji, a nie do Ciebie więc idź nabijaj posty gdzie indziej i nie wiem o czym mówisz z tą podstawówką. Bo pytanie moje brzmi normalnie. Co do propozycji to po prostu niektóre zamknięte umysły nie potrafią przepuścić czegoś nowego, świeżego. Tak jak to zrobiło New World z Sandbox + MMO + PVP = 2 top na świecie gra podczas SAMYCH Close Beta Testów. Wyszli poza normlany styl gry. Jak się pocisz to pewnie gorąco tam u Ciebie w Polsce. Ja nie powiedziałem, że mam coś do lidera. PO PROSTU pomysł mi się nie bardzo podoba bo nie widzę tego, ale mam mieć prawo taką opinię więc zejdź ze mnie bo nie wiem jakim ilorazem inteligencji przewodzisz przez te swoje łapki na klawiaturze, ale poziomem wypowiedzi to wracasz do liceum za miesiąc. Szykuj plecaczek i tornister. Czy co tam się nosi teraz.
 4. Szczerze? To nie wiem dlaczego to jest organizacja przestępcza? Jakoś nie widzi mi się organizacją z założeniem dymu i handlu bronią. Aikon chyba wyjaśnił.
 5. Okej, można zamknąć chyba po wypowiedzi Administratora :)
 6. Ten pomysł jest z zachodniego RP voice. I też konkurencyjny.
 7. Role Play - realne odgrywanie naszych postaci i lore serwera w jak najbardziej możliwy sposób. Tak zawsze było więc wątpię, aby tutaj było inaczej. Również polecam czytać ze zrozumieniem moich wypowiedzi. Napisałem /organizacje zmotoryzowane/ a Ty mi wysyłasz link do grup zmotoryzowanych, które na pewno nie będą w żaden sposób powiązane z organizacją PRZESTĘPCZĄ zmotoryzowaną. Kolego jak wół jest napisane nawet w nawiasie (przestępcze). A Ty dalej mi mówisz o czytaniu ze zrozumieniem i dajesz linka do grup zmotoryzowanych, a to nie jest to samo. Ty mówisz o czym innym. Nie muszę się zapoznawać z czymś co znam lepiej od pacierza, czy tabliczki mnożenia. Po prostu skoro mówimy o RP to trzeba znaleźć granicę smaku dla organizacji przestępczych i zmotoryzowanych takiego jestem zdania. Co do utraty majątku to jest w ogóle inna dyskusja i nie wiem po co ją tutaj wrzucasz. Nie napisałem, że nie będą potrafili zrobić auta w klimacie. Tylko, że to wyjdzie poza granicę smaku patrząc na nie które aktualizacje samochodów GTA ONLINE. Pięć razy jeszcze o tym napisz, bo nie widziałem.
 8. Dobre rozwiązanie, fajnie też że nowy gracz nie dostanie wszystkiego, tylko ten co już na serwerze jest, więc jeśli jego poziom nie będzie odpowiedni to wcześniej zostanie to zweryfikowane. Ciekawe jak w praktyce, ale myśle że spoko. Z drugiej strony nigdy nie miałem z takim systemem doczynienia, jednak ufając w poziom RP graczy chyba bedzie ok. Chodz do tej pory brak finansów nie przeszkadzał w kreowaniu postaci i ta frajda z kupionego auta. Jednak za to takie male rzeczy jak kupowanie drinkow dawanie napiwkow i inne male akcje i drobne opłaty na rzecz rp bedą dużo częstsze. Więcej możliwości, mniejsze przywiązanie do finansów, a gra ma dawać przyjemność. Lepiej z graczy zrobić klientów niż pchać ich za lade by stali godzinami jak npc. To powyżej to są Twoje słowa. I nie mam o nic ból tyłka tylko podejmuje dyskusję bo od tego ten temat jest.
 9. Wielki szacunek za te prace. Na pewno się odezwę. Zrobisz logo X-Clusive Night Club?
 10. To też jest jakieś rozwiązanie do mojej propozycji.
 11. Jest to mocny argument, ale jednak dalej jestem zdania, że wrzucanie wszystkich do jednego worka nie jest dobrym aspektem. Co do RP/RPG to nie oszukujmy się, ale gracze prędzej czy później po roku serwera już jak będą mieli te swoje super samochody, super domy i 1000h na postaci czy 500h zaczną się w jakimś stopniu nudzić, a wstawianie gracza za ladę, aby tam stał i zarobił na swój wymarzony samochód to jest jeden z głupszych pomysłów. To co Ty mówisz jest prawdziwe, że tworzy się historię od A do Z, ale czemu skoro zaczynam grać i mam z góry narzucony wiek imię nazwisko i profil postaci to nie mogę wybrać, że mam bogatego ojca, a ja jestem naćpanym dzieciakiem, który rozwala jego majątek bawiąc się. Albo udało mi się stworzyć sieć biznesów dzięki jednemu szczęśliwemu dni na giełdzie krypto. Wątków jest milion, a grindowanie pieniędzy od początku jest totalnym marnowaniem czasu i przez to wiele ludzi daje przysłowiowego quit'a z serwera. Mamy skrypt z sprzedawaniem narkotyków, inne skrypty podchodzące pod rozgrywkę RPG więc to jest RP, ale z mieszanką botów (sklepy, ćpuny, napady). Nie wszystko możemy realizować z ekipą bo po prostu ona nie będzie miała na to czasu podczas kontrolowania rozgrywki na serwerze i pomagania w trudnych sytuacjach, gdy nas spotkają problemy techniczne dlatego wprowadzenie botów w różne miejsce i dodawanie nowych interakcyjnych skryptów, które można odgrywać na /me ale nie dadzą tyle frajdy co pies jako obiekt jako miałby być tylko w naszych myślach. To też wychodzi już poza RP w jakimś %. Nie otworzysz swojej głowy nie otwierając się na nowe pomysły i smakując różnych kontrowersyjnych rzeczy - pamiętaj. Oczywiście, że pieniądz to nie wszystko, ale zaczną przychodzić ludzie, którym nie będzie odpowiadała taka opcja jak grindowanie pieniędzy, aby grać coś swojego. Tym bardziej, że to są ich pieniądze wcześniej zdobyte, a nagle mogą je stracić. To jest coś nowego, ale moim zdaniem pod wglądem Administracji/Game Mastera będzie miało sens, a dodawanie i urozmaicanie tej opcji będzie nowym smakiem i miejscem do pokazywania, że nie boimy się otworzyć na nowe pomysły. A nie poszanowanie życia na A czy B postaci jest równe z karą. Więc to i tak nie przekonuje mnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.