Jump to content

uwuewue

Gracz
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Discord

 • Discord
  uwuewue#1221

Recent Profile Visitors

316 profile views

uwuewue's Achievements

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

39

Reputation

 1. Betatesty troszkę już trwały, pewnie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o sprawdzenie maszyny i wykrycie pojedyńczych błędów przez graczy (o czym zresztą tutaj wspomniano), którzy wejdą na serwer tego 19 września.
 2. Ja również, polecam serwis aktualnie Zmiany idą w dobrą strone, pozdrawiam.
 3. Jedyne gdzie grałeś to konkurencyjny serwer na alt:v (chyba, że jakieś mniejsze serwery pokroju pseudoli na mta) gdzie wyrywałeś kare za karą a w ciągu miesiąca nazbierałeś ich 4, kłóciłbym się co do tego czy potrafisz grać czy nie skoro tak skończyłeś - koniec końców moim zdaniem nie powinieneś mieć możliwości udzielania się w tym temacie. Odnosząc się do twojego poprzedniego postu o "młodej krwi" jak ty to ująłeś - tu nie ważne czy ktoś ma 15 lat czy 30 mieszkając na swoim z żoną i dzieckiem tylko o sam fakt tego, że aktualna ekipa nie ma racji bytu i nie widzę tego totalnie jak te osoby sobie poradzą chociażby patrząc na tematy, które akceptują. Forum to co by nie było trochę wizytówka serwera a nie prezentuje się dobrze gdy wchodzisz np. w temat ROCKY BOXING GYM i widzisz taką aplikacje - totalnie nieestetyczną i napisaną na odpierdol. Ekipa to też wizytówka serwera a gdy gracze zobaczyli jak ludzie wypowiadają się na ich temat na discordzie to zaczeli pisać, że nawet jeszcze nie zaczeli tutaj grać a już im się nie chce słysząc takie opinie. Serwer nawet nie wystartował i nie wiadomo kiedy to się stanie a w ekipie SUPPORT/GAMEMASTER mamy już 16 osób, po co iść na ilość i jakkolwiek się śpieszyć, ludzie z pierwszej łapanki to jest bardzo duży błąd szczególnie, że nie do końca mają pojęcie o danych sferach a później będzie to już ciężko naprostować, ciągłe zmiany czy to w regulaminie i działaniu poszczególnych sfer jest głupie i nie powinno mieć racji bytu dlatego nabór ludzi powinien wyglądać inaczej niż dotychczas aby uniknąć błędów popełnionych przez inne serwery - vGaming nie jest pierwszym serwerem role-play i ma tak ułatwione zadanie, że głowa mała a i tak zostały popełnione tak głupie błędy jak złe dobranie ekipy, która właśnie powinna być zajebiście dobra, polecam chwile się zastanowić i zrobić research jak to wyglądało na innych serwerach, pozdrawiam.
 4. Twoim zdaniem lepiej aby powstał z tego mrucznik.
 5. serwus, wydaje mi sie ze slabiaki i ludzie nie zaslugujacy na pozycje, na ktorej sie znajduja pozdrawiam goraco. A tak na poważnie nie ubliżając nikomu czy coś to.. Ludzie na posadzie gamemastera naprawdę powinni mieć większą wiedze nt. tego trybu gry itd bo to wkońcu oni odpowiadają za jej kreacje, przeglądając różne fora z osobami np właśnie z tego stanowiska widze, że mają małe pojęcie i wiedze, którą mogą przekazać lub wykorzystać aby gra stała się przyjemniejsza i urozmaicona chociażby o jakieś ciekawe wydarzenia fabularne, chociaż może to być ciężkie skoro serwer ma fabułe na 4 podpunkty gdzie jednym z nich jest poinformowanie o niegraniu covida-19 w wirtualnym świecie. Ludzie z tych stanowisk nie wyróżniają się niczym od innych graczy, więc dlaczego gamemasterem nie jest Macius123. Nie znam czerwonych więc się nie wypowiadam ale kolejna sekcja to supporterzy, którzy wydaje mi się są tutaj brani z pierwszej łapanki i wsadzeni na rangę za aktywność na discordzie czy tam 4um.
 6. uwuewue

  uweking

  siema, krol wrocil
 7. uwuewue

  ctronic

  siema budowniczy zbudujesz intek wkoncu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.