Jump to content

WaderQ

Gamemaster
 • Posts

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

WaderQ last won the day on April 13

WaderQ had the most liked content!

5 Followers

Recent Profile Visitors

315 profile views

WaderQ's Achievements

Użytkownik społeczności

Użytkownik społeczności (8/14)

47

Reputation

 1. Okej, odezwij się do mnie na discord
 2. Okej, odezwij się do mnie na discord.
 3. Okej, odezwij się do mnie na discord.
 4. No na pewno rakiety ze zderzaka czy turbo doładowanie będzie chujowe w lore, ale reszta tuningu... czy ja wiem czy jest taka zła? Poza tym teraz wskakuje jeszcze jakiś update do gta online z motywem ścigantów więc benzyniarze będą mieli nieco więcej do zabawy z czego się orientuję. A wiadomo, że zawsze można podzielić te tuningi na legalne i nielegalne co daje nieco więcej zabawy dla organów jak i samych posiadaczy pojazdów.
 5. Okej, napisz do mnie na discord
 6. Odrzucam. Aplikacja nie jest w żadnym stopniu ciekawa, szata graficzna i interpunkcja leży. Popraw podanie i możesz spróbować jeszcze raz.
 7. git, odezwij się do mnie na discord.
 8. Prosta sprawa. Odezwij się do mnie na discord.
 9. Cześć Temat ten służy do poinformowania was - graczy, co będę przyjmować w pierwszej kolejności za biznesy. Te cyfry np (0/1) To nie jest LIMIT BIZNESÓW!! Jest to minimalna liczba jaką chciałbym zobaczyć w danym miejscu. Wysokie zapotrzebowanie jest na takie biznesy jak: Davis: -siłownie (1/2) -gastronomie (1/2) -studio tatuaży (0/1) -studio fryzjerskie (0/1) Centrum: -siłownie (0/2) -gastronomie (2/-) -studio tatuaży (0/1) Mniejsze zapotrzebowanie jest na takie biznesy jak: -warsztat mechaniczny/studio tuningowe Mile widziane będą również biznesy nietuzinkowe, na przykład radio Weazle News, firma ochroniarska itp. Jeżeli macie jakieś pomysły to zapraszam śmiało do zakładania nowych biznesów. Im ich więcej tym szybciej wystartujemy z serwerem.
 10. Okej, odezwij się do mnie na discord.
 11. Okej, odezwij się do mnie na discord.
 12. Okej, nie jest źle. Uderz do mnie na discord.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.