Jump to content

Konus

Gracz
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Konus last won the day on June 25

Konus had the most liked content!

1 Follower

About Konus

 • Birthday 12/27/2000

Recent Profile Visitors

352 profile views

Konus's Achievements

Użytkownik społeczności

Użytkownik społeczności (8/14)

39

Reputation

 1. "tym razem poruszymy temat pojazdów. Tak jak zapowiadaliśmy w pierwszym newsie, w tym obszarze rozgrywki zamykamy się na to, co daje nam GTA. "
 2. Po twoim wpisie odnośnie majątków masz najmniej do powiedzenia a poza tym polecam cofnąć się do podstawówki (chyba że jeszcze w niej jesteś) bo ewidentnie nie potrafisz czytać z zrozumieniem. "Nie będzie to typowa bojówka, która będzie napierdalać wszystko co się rusza." Chłopaki chcą grać byłych wojskowych i sprzedawać broń której nie dostaniesz posiadając Amerykańską licencje na broń - pewnie jakieś grawerowane pistolety czy tego typu podobne perełki. Chociaż po co ja się tutaj pocę jak żeście przyszli z serwerów gdzie się biega w adidasie i jeździ się nowymi mercedesami - czy to już od następnego update'u Grają coś innego niż Spot Miami w centrum od 2k17 i od razu mają lecieć do archiwum? Widać że lider lubi tego typu tematykę i chcę to prężnie prowadzić - na jak dobrze to zobaczymy w swoim czasie. Osobiście wspieram za dobrą inicjatywę i braku typowego stereotypu. PS: Kolejny co ledwo potwierdził e-maila bo czekał na rodziców aby przepuścili przez kontrolę rodzicielską najwięcej ma do powiedzenia - forsuj upośledzony propozycje na innym serwisie.
 3. Umysłowo cofnięty gracz pewnego serwera, nie ma co się przejmować. Konto założone 3 godziny temu, pewnie mogłoby być i już nawet 5 godzin ale googlowa weryfikacja captcha jest zbyt wymagająca. PS: Wspieram inicjatywę i czekam na jakąś wspólną gierkę.
 4. Ten temat nie powinien mieć prawa bytu. Co to za rozgrywka jak na start jesteś milionerem? jeżeli jesteś zacofany i nie potrafisz napisać ciekawego projektu zarobkowego no to cóż, na prawdę ekonomia jest strasznie prosta co nie zmienia faktu że trzyma się tego dobrego smaku, E-dolar jest cokolwiek warty, aby mieć dobrą furkę trzeba trochę pograć - przenoszenie majątków to jest automatyczne niszczenie gospodarki i sensu jakiegokolwiek grania.
 5. Każda modyfikacja posiada swój osobny poradnik po pobraniu w pliku readme.txt - ewentualnie w opisie modyfikacji.
 6. Konus

  zaxior

  spoko gościu.
 7. Aplikacja totalnie odstraszająca. "pokazać całemu miastu na czym polega dobre fryzjerstwo." lepiej pokazać całemu miastu na czym polega dobre pisanie aplikacji. - cały tekst jest totalnie krzywy - grafika wygląda jak stock z neta z dodanym nieudolnym gradientem - Z tego co wiem ale mogło się to zmienić salony fryzjerskie działają na zasadzie bota Aplikacja pod identyczną nazwą oraz identycznego autora została wstawiona na jeden z serwerów RPG gdzie wygląda o niebo lepiej.
 8. dobry z niego chłopak

 9. Niby nic a jednak bardzo fajna inicjatywa
 10. Papier brzmi spoko zobaczymy praktykę
 11. Polecam tego użytkownika.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.