Jump to content

zaxior

Administrator
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

zaxior last won the day on July 20

zaxior had the most liked content!

2 Followers

Discord

 • Discord
  zaxior#0997

Recent Profile Visitors

2,189 profile views

zaxior's Achievements

Biegły

Biegły (10/14)

66

Reputation

 1. @Czechu Polecam przeczytać do końca publikacje.
 2. Nie masz gdzie się podziać a wszystkie miejsca namiotowe pod mostem są zajęte? Znów otrzymałeś wypłatę, ale zajęcie komornicze było szybsze od Twojej byłej żony dzwoniącej do kochanka po Twoim wyjściu do pracy? Gdy Twój "tymczasowy" pobyt na kanapie u najlepszego kumpla zbliża się do granicy Waszej przyjaźni to czas najwyższy by spojrzeć na naszą ofertę mieszkań w jednej z najlepszych lokalizacji południowego Los Santos! Nasze mieszkania są tanie i komfortowe, okolica charakteryzuje się dużą ilością zieleni, a nasz basen być może niedługo zostanie napełniony wodą! Dostępne apartamenty w ofercie Kontakt do zarządcy osiedla: Gordie Dillon [email protected] +(1) 387-324 (( moje PW/discord i umówimy się na spotkanie In-Game )) OOC: Hej, przygotowałem mały projekt mieszkaniowy dla części osób, które chcą umieścić swój wirtualny avatar w innym miejscu niż hotel, a nie stać ich na normalne mieszkanko. Jak widzicie projekt mieszkaniowy znajduje się przy ulicy Strawberry Avenue w dzielnicy Chamberlain Hills, czyli dzielnicy graniczącej Davis. W pierwszym rzucie wykorzystałem dwa budynki o łącznej ilości mieszkań 19, co daje nam 129 38 mieszkań. Czy w przyszłości pojawi się ich więcej? Raczej nie z mojej strony, nie w takiej formie. Ceny mieszkań mogą ulec zmianie do czasu startu serwera! FAQ Jaki jest cel tego osiedla? Chciałbym stworzyć małą społeczność w tym miejscu, sąsiadów, którzy mogą do siebie otworzyć mordę, zagrać coś wspólnie i przekuć to w większą satysfakcję z kreowania swojego wirtualnego charakteru. Czy to się uda? Wszystko zależy od graczy biorących kolejne mieszkania w okazyjnych cenach. Czy mieszkańcy tego miejsca są chronieni od rabunków/napaści ze strony urzędujących w tych okolicach gangów? Nie, w żadnym stopniu. Dzielnica charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem przestępstw stąd między innymi niska cena drzwi jak i również niski standard wyposażenia. Liczę na to, że obcujące tam organizacje będą świadome istnienia innych mieszkańców w ich najbliższej okolicy i potraktują to raczej jako urozmaicenie swojego otoczenia a nie łatwy łup. Nie mam teraz kasy a chciałbym skorzystać z promocji na mieszkanie, co mam zrobić Pawle? Napisz do mnie na priv, dogadamy się do spłaty w dogodnym terminie, w innym wypadku w nocy pojawi się landlord ze swoimi oprychami i wymienią zamki w Twoim mieszkaniu. Czy mogę odsprzedać zakupione w projekcie mieszkanie? Tak, natomiast wiąże się to z poinformowaniem bezpośrednio mnie (bądź w przyszłości innej osoby odpowiedzialnej za projekt), ponieważ prowadzimy rejestr mieszkańców. Co z nieaktywnymi mieszkańcami? Jeśli ktoś kisi drzwi, jego postać zginęła, została zablokowana to zastrzegamy sobie prawo do wymiany zamków w środku nocy i eksmisji takiego lokatora. Temat tego projektu możecie również traktować jako temat do wrzucania screenów z gry na osiedlu jeśli macie taką potrzebę.
 3. Jeśli jest wśród Was osoba zainteresowana rozgrywką w segmencie Los Santos Government to zapraszam do kontaktu na PW/discord.

 4. Najnowsza aktualizacja GTA V pokazała, że nie można w pełni wykorzystywać zasobów części ze strony R* i nie będziemy udostępniać wszystkich komponentów do pojazdów, tylko te w granicy dobrego smaku i realiów USA.
 5. Nie mamy w planach zamkniętego obiegu pieniądza, więc narzędzia dla osób chętnych grać tylko i wyłącznie fabularnie, epizodycznie zawsze się znajdą. Natomiast co do przenoszenia majątku z postaci na postać może po kilku miesiącach doprowadzić do upadku wartości naszego e-dolara. Gdybyśmy skupiali się jako serwer tylko i wyłącznie na prowadzeniu rozgrywki opisowej, bez żadnych założeń co do pieniędzy, cen, sposobów pozyskiwania pieniądza, możliwości wydawania pieniędzy to moglibyśmy pójść w taką stronę.
 6. zaxior

  zaxior galeria

  Nie na moją maszynę, na razie znalazłem fajny config ENB niwelujący "cukierkoze" GTA 5.
 7. zaxior

  zaxior galeria

  Intro dla vGaming
 8. zaxior

  zaxior

  Cześć, mam nadzieje że się dobrze macie.
 9. zaxior

  zaxior

  Dzień dobry, na RP gram od 14 lat z przerwami większymi, mniejszymi. Głównie pogrywałem w ostatnich latach na ls-rp, devgaming, w dawnych latach harvestrp, community-rp, plerp i wiele innych mniejszych bądź większych projektów. Z utęsknieniem wspominam Red County Role Play, gdzie rozgrywka się toczyła na terenie Dillimore, Blueberry, Palomino. Czasami mniej poważnie, czasami pod krawatem. Do wszystkiego doszedłem sam, tato tylko pożyczył mi pierwszy milion. Jeśli chodzi o projekt vGaming to odpowiadam tu za ogólną estetykę, grafikę którą spotkacie w grze jak i również na forum, zajmuję się także organizacjami publicznymi i wraz z resztą czerwonych nadrzędnymi sprawami rozgrywki. Z zainteresowań to namiętnie masuje myszkę grając w Global Offensive, gry strategiczne. Po za komputerkiem fotografia, operator kamery i koneser sztuki szeroko pojętej. Temat możecie traktować również w formie konfesjonału, nie widzę nic przeciwko wylewania tutaj swoich żali, obrażania mnie (nie wolno obrażać innych, bo się pogniewamy) i zadawania pytań, bądź najprostszego cześć w moją stronę. Pozdrawiam, Paweł
 10. zaxior

  ctronic

  Cześć, miło cię widzieć tutaj. ;)
 11. Forum zaliczyło mały update do najnowszej wersji Invision Community, przy okazji odświeżyliśmy nieco styl domyślny forum. :)

 12. Czemu nie można zagłosować na Polskę? :c
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.