Jump to content

Landwert Mob


Byczol
 Share

Recommended Posts

                           dx.png       

                                                                                                                                   

 

             Zorganizowana grupa przestępcza kierowana przez braci Landwert, uformowana w pierwszej połowie 2021 roku. Ich kariera kryminalna zaczęła się w połowie 2011 roku, kiedy jeden z braci w pogoni za forsą zaczął szukać fuchy by móc na co dzień normalnie funkcjonować, mężczyźni znaleźli robotę w klubie nocnym, jak się okazało klub należał do jednej z grup przestępczych która w latach 2010 - 2013 działała w samym centrum Berlina. Bracia po pewnym czasie zyskali szacunek wśród członków grupy i z czasem dołączyli do grona, zajmując się główną ochroną klubów i przerzutem kontrabandy z miasta do miasta. Nadszedł moment rozbicia grupy, rok 2013 - Miejskie organy ścigania po 3 latach doprowadziły do rozbicia grupy, jednocześnie wsadzając prawie wszystkich członków do paki, między innymi za; przekręty finansowe, rozboje, handel kontrabandą. Wcześniej wspomnianej dwójce niestety nie udało się wyjść sucho i również zostali skazani na 7 lat pozbawienia wolności. Ostatecznie opuścili oni więzienie rok wcześniej, wszystko przy pomocy ich ojca oraz specjalnie ogarniętej papugi do całej tej sytuacji.
  Nadszedł moment gdy bracia opuścili kraty i wraz ze swoją rodziną opuścili swój rodzinny kraj i dla własnego bezpieczeństwa wylecieli do stanów, a dokładniej do słonecznego Los Santos ze względu na rodzinę od strony matki która tam zamieszkuję.

         

       Bracia w pogoni za forsą zaczęli formować przestępczą szajkę tym razem kierowaną przez nich, z biegiem czasu zaczęli podłapywać coraz więcej kontaktów w mieście oraz zbierać ludzi z którymi na co dzień mogli by bezpiecznie działać. Ze względu na rozbicie poprzedniej niemieckiej grupy, niemożliwe było kontynuowanie interesów w nowym mieście z pełną starą ekipą, dlatego dwójka przestępców skontaktowała się ze swoim starym przyjacielem Martin'em Hoffmann'em i zaproponowała mu ofertę w postaci udziału w zorganizowanej grupie będąc wysoko w niej postawionym. Na czele grupy stoi Sebastian i Benjamin Landwert. - Organizacja skupia swoje działania na rozbojach wymuszeniach, przestępstwach finansowych oraz handlem kontrabandą. Ludzie Landwerta to głównie przestępcy w graniach 20 - 32 roku życia. Członków szajki na co dzień można widywać w okolicach Dowtown, Davis, La Mesa. Liderzy grupy charakteryzują się wschodnim akcentem oraz tatuażami na ciele.

   Grupa pod swoimi skrzydłami dowodzi również warsztatem położonym w dzielnicy Mission Row. Nazwa działalności wywodzi się od nazwiska dwójki - Landwert Workshop.
mechazord.jpg

            Warsztat samochodowy założony przez Sebastiana oraz Benjamina Landwerta. Lokalizacja warsztatu to Adam's Apple Boulevard w dzielnicy Mission Row, nieopodal komisariatu departamentu. Działalność pełni funkcję przykrywki grupy, stałego dochodu oraz miejsca w którym na co dzień jest prana brudna forsa z wszelkich przestępczych ruchów. Większość pracowników jest ściśle powiązana z grupą.  Warsztat na co dzień wygląda jak każdy inny, jedynie co różni go od reszty to szemrane środowisko, które od razu rzuca się w oczy klientom. 

 

 

 

 

temat2.jpg

zdjęcie przedstawiające liderów grupy, drugi od lewej Sebastian Landwert, ostatni jego brat - Benjamin Landwert

 

 • Społeczność grupy to głównie Niemiecko-Amerykańscy przestępcy, lecz zdarzają się wyjątki gdzie w skład grupy wchodzą gangsterzy z korzeniami czysto niemieckimi, bądź tylko amerykańskimi. 
 • Grupa formuje się od samego zera, od momentu spotkania braci Landwert z Martin'em Hoffmann'em do dalszej formacji w ich własnym warsztacie. Głowy grupy przestępczej to niemieccy kryminaliści, którzy odbyli swój wyrok za kratami Berlina.
 • Głównym zamysłem na dalszą rozgrywkę jest dystrybucja wszelkiej kontrabandy, poczynając od narkotyków, kończąc na przerzutach broni. Wszelkie przekręty finansowe, haracze. Wszystko wyjdzie w praniu, w jakim tempie będziemy przeskakiwać na wyższe poziomy w okolicznym półświatku.
 • Głównym spotem rozgrywki jest warsztat Sebastiana Landwerta, w którym grupa najprawdopodobniej zacznie się formować.
 • Aby dołączyć do naszego grona, trzeba się zakręcić przy naszym spocie organizacji. Jest to jedyna droga do dołączenia do grona organizacji.
 • Skład ekipy to mocna i doświadczona ekipa z którymi miałem okazję przegrać wiele wątków na innych serwerach, mamy również kilka świeżych osób którym wraz z @globus daliśmy szansę. Grono ekipy z dnia na dzień może ulec zmianie.

Byczol [L]
Globus [V-L]
Bukraj
ZerveN
Krzechu
N0wy
Decz
Lecter
Chudy


 

Spoty organizacji;

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 • Joka locked this topic
 • Byczol unlocked, locked, unlocked, locked and unlocked this topic
 • 5 weeks later...
 • Byczol locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.