Jump to content

[Warsztat] Underground Garage


Parku
 Share

Recommended Posts

hqThLr6.png?width=1214&height=683

O nas:

Warsztat został otwarty w 1990 roku! Otworzył go ojciec Travis'a oraz szwagier ojca, razem zajmowali się jednym z najlepszych aut w Londynie. Wiadomo historia warsztatu zaczęła się od małego przydomowego garażu i od swoich samochodów. Kiedy w mieście zrobiło się dość głośno na temat Underground Crew, masy ludzi zaczęli przyjeżdżać do nich aby odpicować swój wózek. Edward wraz ze szwagrem postanowili wziąć kredyt hipoteczny na 300.000 funtów aby otworzyć profesjonalny warsztat wraz ze studiem Tuningowym. Po kilku miesiącach ciężkiej harówy zaczęło się robić o nich naprawdę głośno, dostawali już zlecenia od naprawdę sławnych ludzi, przyjeżdżały do nich auta typu Bentley Continental czy Rolls Royce. Pewnego słonecznego dnia Edward wraz ze szwagrem spędzali kolejny dzień w swoim warsztacie, jednak nikt nie spodziewał się tego co stanie się za kilka godzin, pogoda zaczęła się psuć zerwał się silny wiatr, burza się wzmagała nagle spostrzegli się, że znajdują się w oku cyklonu, tornadu doszczętnie zniszczyło ich plany, mało tego życie małego Travisa zmieniło się w piekło jego wuj wraz z ojcem zginęli, został sierotą. Matka odeszła kilka lat temu, mały chłopak trafił do sierocińca gdzie spędził kilka dobrych lat do ukończenia pełnoletności.

Po 8 latach wyszedł z domu dziecka, postanowił się odkuć i zapomnieć o miejscu w którym się urodził. Wyleciał do Los Santos gdzie postanowił utrzymać rodzinną tradycję i otworzyć Underground Crew. Widział, że przez ilość i jakoś pojazdów w Stanach będzie miał większe możliwości manewrowe.

Chciał aby prócz zwykłego warsztatu, był to jedno z najlepszych studiów Tuningu w Los Santos! To od niego wyjadą najlepsze perełki tego stanu, u niego grupy zmotoryzowane będą robić swoje najlepsze projekty! Travis to chłopak który od małego łepka miał dryg do furek. Jako 15 latek stoczył swój pierwszy wyścig na ulicach Londynu, który wygrał, siedział w tedy za kółkiem 500 konnego Mustanga GT.

 

Mini reklama:
Szukasz kogoś kto naprawi Ci autko? Zrobi to każdy mechanik w Los Santos...  jeśli chcesz znaleźć kogoś kto porządnie naprawi lub ulepszy twój wehikuł to zajrzyj do Underground Garage.

JEŚLI CHODZI O LOKALIZACJĘ WYBIORĘ JĄ PO AKCEPTACJI BIZNESU I STARCIE SERWERA!

OOC:

Siemanko, mam na imię Damian! Wychodzę z inicjatywą założenia Warszatatu, pod którego potem chciałbym podpiąć zoorganizowaną grupę ścigantów! Chcemy stworzyć miejsce naprawdę dobrej rozgrywki IC. Tu nie chodzi o klepanie dobrego siana, chcemy aby ludzie przyjeźdżali do nas aby fajnie z nami pograć i spędzić miło czas w bardzo miłej atmosferze. W dalszych planach mamy kradzieże wozów i benzyn, ale najpierw chcemy rozwinąć ten biznes aby to rozwinęło się naprawdę na dużą skalęz

Edited by Parku
Zmiana całej aplikacji
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • WaderQ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.