Jump to content

#3 - Nowości oraz prezentacje skryptu


M1K1
 Share

Recommended Posts

spacer.png

spacer.png

Hej! Ten news będzie nieco inny od pozostałych, ponieważ omówimy sobie w nim kilka nowości oraz zmian które dotyczą całego serwera vGaming. Bez zbędnego przedłużania zapraszamy do zapoznania się.
 

Nowy styl forum

spacer.png

(gif utracił na jakości, rzeczywisty wygląd się różni)

W pierwszym punkcie omówimy nowe style forum. Początkowo mieliśmy nie skupiać się nad wyglądem forum, ponieważ domyślny styl IPS trafiał w nasze gusta. Natomiast po zebraniu opinii od użytkowników oraz dyskusji wewnątrz ekipy postanowiliśmy przygotować dwa nowe style - jasny oraz ciemny. W zasadzie główną zasługę trzeba przyznać @zaxior, bo to on tak na prawdę pracował nad pisaniem ich. 
Mamy nadzieję, że udało nam się stworzyć przejrzyste i miłe dla oka miejsce. Niektóre rzeczy (jak chociażby fioletowe paski) są zaczerpnięte z naszego interfejsu gry, dlatego Wasze oko będzie ciągle przyzwyczajone do naszych interfejsów, niezależnie czy to na forum, w grze, a może nawet w UCP, lub na discordzie - kto wie, jeszcze zobaczymy. 
Jak już wyżej pisaliśmy, dostępne są dwa motywy (jasny jak i ciemny). W trosce o Wasze oczy, domyślnym motywem będzie ciemny, który nie poparzy Was przy pierwszym wejściu na nasze forum. Oczywiście macie do wyboru również jasny motyw!

 

Nagłówki, czyli coś co każdy pokocha!

s6m3rpX.gif

Dodaliśmy do paska narzędzi kilka nowych opcji, głównie są to nagłówki które możecie używać w swoich tematach według własnych potrzeb.
Dajcie nam znać, co o nich sądzicie. Jesteśmy w stanie dodawać więcej takich rzeczy które nadadzą Waszym tematom nieco więcej przejrzystości i ładnego wyglądu. 
 

Nowe logo!

spacer.png

Nie ukrywamy, że nasze aktualne poprzednie logo sprawiało problemy. Zaczynając od tego, że było wykonane tragicznie i ciężko było dopasować je gdziekolwiek przez to, że było krzywe. Zamawialiśmy je gdy zaczynaliśmy tworzenie serwera, w pośpiechu zakupiliśmy je nie patrząc na szczegóły przez co wynikały same problemy. Dziś dzięki naszemu grafikowi @zaxior(po raz drugi w tym temacie 💜) możemy zaprezentować nasze nowe logo serwera! Nie jest one jakkolwiek skomplikowane, jest przejrzyste i bez niepotrzebnych szczegółów - czyli takie jakie według nas powinno być.

 

Nowy dział: Prezentacje skryptu

Na naszym discordzie istniał kanał #prezentacje-skryptu na którym od czasu do czasu prezentowaliśmy skrypt w postaci krótkiego gifa. Postanowiliśmy rozwinąć tę sekcję i nie ograniczać się jedynie do zwykłego, nudnego gifa. Stworzyliśmy specjalny dział na forum, w którym będziemy publikować każdy dostępny skrypt. Nasz serwer jest już dosyć mocno rozwinięty i wrzucenie wszystkiego oraz opisanie zajmie nam trochę czasu, natomiast będziemy się starać aktywnie prowadzić ten dział. Oczywiście znajdą się tam również opisane skrypty przyszłych aktualizacji. Taki dział z pewnością pomoże Wam dowiedzieć się czegoś więcej o danym systemie, dlatego w razie wątpliwości możecie tam zajrzeć i wszystkiego się dowiedzieć. 😊

Już teraz pojawiła się pierwsza prezentacja:

 

 

Podsumowanie
 

Dotarliśmy już do końca omawiając wszystkie nowe rzeczy które dla Was przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że zmiany Wam się spodobają. Nie zwalniamy tempa i pracujemy nad serwerem cały czas, aby jak najszybciej zaprosić Was do gry. Natomiast zostało nam do zrobienia jeszcze kilka ważnych rzeczy, dlatego zachęcamy do czytania newsów aby bardziej zapoznać się z naszym projektem, oraz do aktywnego udzielania się!

Chcemy Was również poprosić o zaproszenie znajomych na nasz projekt, co pomoże nam w rozwoju serwera i doda nam jeszcze więcej motywacji do pracy! Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się wszyscy razem w grze i będziemy się świetnie bawić. Składajcie aplikacje na biznesy, organizacje przestępcze, czy też projekty IC, wszystkie przydatne linki znajdziecie poniżej. 😃

Jak założyć biznes?
- Aplikacje na organizacje przestępczą
- Aplikacje na projekt IC
- Rekrutacje: Szukamy lidera FD, Developera 3d

Link to comment
Share on other sites

Dobry krok w kierunku zmiany logo dla projektu, osobiście sam go już miałem dość. Proste i schludne logo lepiej wpadnie w oczy. No cóż, teraz to tylko czekać do 22:00 co tam pokażecie 🙂.

Link to comment
Share on other sites

  • M1K1 featured this topic
  • M1K1 unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.