Jump to content

Zwierzęta


Recommended Posts

zwierzęta

spacer.png

 

Informacje
W pełni zsynchronizowane "prywatne" zwierzęta dostępne na naszym projekcie.
Posiadamy zarządzanie swoim zwierzęciem poprzez łatwe wejście interakcję z nim. W przypadku psów możecie wydawać im kilka podstawowych poleceń, pograć z nimi w aportowanie piłki, pójść na spacer, czy wspólnie pobiegać.
Jest jednak pewien haczyk. Ponieważ nie możemy pozwolić Wam - graczom na to, aby każdy posiadał swojego pupilka z powodu bardzo prawdopodobnych problemów w przypadku większej ilości zespawnowanych zwierząt na mapie gry. Zdecydowaliśmy się na uruchomienie płatnej usługi w naszym sklepie. Z chwilą pisania tej prezentacji nie możemy podać więcej informacji odnośnie kosztu oraz potencjalnych ograniczeń w działaniu, ponieważ musi zostać to jeszcze przedyskutowane.

 

Funkcje
- Aportowanie piłki
- Wydanie polecenia "Siad"
- Wydanie polecenia "Śpij"
- Wydanie polecenia "Do nogi"
- Wydanie polecenia "Zdechł pies"
- Wydanie polecenia "Czekaj"

 

Prezentacja

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ogromny plus. 😊 Ja bym się może pokusiła o dodanie oswojonych szczurów, królików, czy ptaków. Pod znakiem zapytania stoi u mnie tylko kwestia płatności za zwierzęta, bo chyba oznacza to, że w takim razie odpadają biznesy w stylu hodowli zwierząt, czy sklepów zoologicznych, a to wielka szkoda.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Lilith napisał:

Ogromny plus. 😊 Ja bym się może pokusiła o dodanie oswojonych szczurów, królików, czy ptaków. Pod znakiem zapytania stoi u mnie tylko kwestia płatności za zwierzęta, bo chyba oznacza to, że w takim razie odpadają biznesy w stylu hodowli zwierząt, czy sklepów zoologicznych, a to wielka szkoda.

Nie planujemy dania możliwości zakupu zwierząt na samym początku serwera, chcemy aby gracze najpierw oswoili się ze skryptem, otoczeniem, społecznością i tak dalej, a dopiero w przyszłych aktualizacji dodamy prywatne zwierzaki. Co do kwestii płatności - zwierzaka będzie można zakupić w sklepie premium, oraz raz na jakiś czas będziemy nagradzać kreatywnych graczy za eventy oraz ciekawe akcje. Niestety danie możliwości kupna zwierzaka za gotówkę IC nie ma za bardzo sensu, każdy z graczy chciałby sobie go kupić i w mieście każda postać chodziła by z psem na smyczy. Bez obawy, mamy również w planach coś dla graczy którzy nie chcą wydawać pieniędzy, a chcą posiadać własnego zwierzaka - dajcie nam trochę czasu po starcie i ogłosimy co i jak. Jeśli masz zajawkę na prowadzenie hodowli zwierząt lub sklepu zoologicznego to napisz do nas i na pewno się dogadamy, jesteśmy otwarci na kreatywnych graczy którzy chcą zagrać coś nowego. 🤪

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, M1K1 napisał:

Nie planujemy dania możliwości zakupu zwierząt na samym początku serwera, chcemy aby gracze najpierw oswoili się ze skryptem, otoczeniem, społecznością i tak dalej, a dopiero w przyszłych aktualizacji dodamy prywatne zwierzaki. Co do kwestii płatności - zwierzaka będzie można zdobyć w sklepie premium, oraz raz na jakiś czas będziemy nagradzać kreatywnych graczy za eventy oraz ciekawe akcje. Niestety danie możliwości kupna zwierzaka za gotówkę IC nie ma za bardzo sensu, każdy z graczy chciałby sobie go kupić i w mieście każda postać chodziła by z psem na smyczy. Bez obawy, mamy również w planach coś dla graczy którzy nie chcą wydawać pieniędzy, a chcą posiadać własnego zwierzaka - dajcie nam trochę czasu po starcie i ogłosimy co i jak. Jeśli masz zajawkę na prowadzenie hodowli zwierząt lub sklepu zoologicznego to napisz do nas i na pewno się dogadamy, jesteśmy otwarci na kreatywnych graczy którzy chcą zagrać coś nowego. 🤪

Rozumiem doskonale co masz na myśli, rzeczywiście takie kwestie przynajmniej na początku trzeba w jakimś stopniu ograniczyć. No i nie ukrywam, że właśnie jakiś biznes związany ze zwierzętami mi się marzy, a na to, czy będzie to sklep, hodowla, weterynarz czy nawet nielegalne walki psów, jestem całkowicie otwarta. :) Tak więc bliżej startu nie omieszkam komuś potruć cztery litery i może podrzucić parę pomysłów związanych ze zwierzakami. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.