Jump to content

[COFFE SHOP] Coral Reefers


Recommended Posts

STORY:
Vespucci Beach to piękne miejsce na spędzenie wakacji. W pobliżu znajdują się Hotele, bary, sklepy z odzieżą a także zakłady fryzjerskie. Na słynną plażę Vespucci udać się można na całodniową wycieczkę zarówno w trakcie wakacji jak i poza nimi, by relaksować się w blasku pięknych kobiet i pięknego słońca.
Coral Reefers SmokeShop:
W tak pięknym miejscu jak Vespucci Beach mieści się Coral Reefers SmokeShop, najlepszy w okolicy coffee shop. Oferujemy szeroki asortyment wszelkiego rodzaju wyrobów z cannabis, akcesoria a także asortyment ogrodniczy. Przyjdź do naszego sklepu, aby legalnie nabyć sprawdzone, wysokiej jakości, certyfikowane produkty cannabis. Rozsiądź się wygodnie na naszej kanapie i miło spędzaj czas ze znajomymi, bądź zawieraj nowe znajomości. Znudzony? Zmęczony? Dziewczyna cię nie chce? Chciałbyś trochę odpocząć i się zrelaksować? A może coś na pobudzenie przed pracą? Przychodząc do nas napotkasz fantastyczne wyroby Cannabis, niesłychaną atmosferę oraz miłą i profesjonalną obsługę.

 

  

 

 

OOC:
Planujemy rozpocząć taki biznes plażowy, który będzie się wyróżniał od pozostałych doświadczeniem w rp, jak i immersją w odgrywaniu takiego biznesu, mamy osoby, które chcą to odgrywać bardzo aktywne sam przesiaduję długimi godzinami na serwerze. Nawet zakładamy to by wspomóc nowych graczy w pewnym stopniu zatrudniając ich i wprowadzając w całe rp, które oferuje ten serwer. Dodatkowo jeżeli jest możliwość super by było dodać przedmioty przykładowo wypieki cannabis które, oczywiście byśmy odgrywali i je wstawiali w temacie.

Link to comment
Share on other sites

  • WaderQ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.