Jump to content

CRD GROUP - LOS SANTOS FORMATION


Rustler
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

 

XodYoLs.png

 

CRD GROUP LOS SANTOS FORMATION 

Grupa przestępcza działająca na terenie Los Santos, działająca w cieniu, dostarczająca spore ilości narkotyków twardych jak i miękkich na ulice Los Santos. Grupa powstała w celu stworzeniu siatki dilerów i rozprowadzania narkotyków na terenie Los Santos oraz stworzenia mocnej struktury kontaktów w półświatku przestępczym. Starzy czyli dwie głowy grupy poznali się lata temu w szkole średniej - gdzie razem spróbowali pierwszej działki na imprezie u Kate, ta to była dopiero dobra sztuka - diler nie pokazujący totalnie niczego, nikt by nie pomyślał, że chłop tak ubrany handluje towarem na imprezach dla małolatów - bardziej wyglądał jak ochroniarz czy kolega ojca dziewczyny niż pieprzony gość, który sprzedaje ten syf.

 

image.thumb.png.22dd52c5827ea02d625e91b0c595fe6d.pngDwoje młodych łebków podłapało temat i zaczęło się zastanawiać, jak tak wyglądać - skąd mieć na to szmal a tym bardziej jak Swoim wyglądem i zachowaniem totalnie nie wykazywać żadnych oznak przez które mogą zostać ujawnieni. Diler na imprezie to diler - gość w kapturze, siedzący sam czy opierający się o ścianę, każdy kurwa wie, że to pieprzony diler a to nie o to w tym chodzi.

 

Grupa najczęściej w białej flocie pojazdów, klasa prawda?  Często miejscem ich spotkań jedna z restauracji, gdzie można zobaczyć w/w pojazdy o jasnym kolorze. Goście schludnie, elegancko ubrani samym wyglądem nie przekazują na pewno nic podejrzanego, wyglądają bardziej na biznesmenów niż na dilerów czy dostawców. Wszystkie Swoje interesy załatwiają w ładnych restauracjach i przy dobrym jedzeniu jak dżentelmeni. Wcześniej wspomniana restauracja gościa z "góry" w samym centrum miasta o nazwie Habanero&Tequilla jest wyższej klasy lokalem, który ostatnio przeszedł spory remont i powrócił do życia - osoby, które siedzą w temacie jasno zdają Sobie sprawę skąd pieniądze na to wszystko, bo przecież meble na takie urządzenie lokalu nie są wcale tanie!

 

unknown.png

Po podniesieniu cen przez dostawców, grupa zaczęła po woli inwestować w legalne biznesy, aby odejść od tego i zacząć legalnie ze względu również na działanie grup publicznych, które próbowały cały czas złapać grupę za tzn. ogon. Jedna z osób, trzymająca na tym wszystkim rękę, członek grupy na samym szczycie hierarchii tzn. ACE ******** cały czas był przekonany, że grupa bez narkotykowego zarobku się rozpadnie a gotówka do tej pory zarobiona, nie wystarczy aby to wszystko utrzymać.

 

W połowie dwa tysiące dwudziestego roku, nawiązał kontakt z jednym z dostawców, który pochodził z Rosji, panowie odbyli spotkanie, przy mocnym alkoholu w jednym z klubów na obrzeżach, sala VIP, kobiety i najdroższe trunki oraz narkotyki, które na krok nie odchodziły od samych członków. Podczas wielogodzinnej zabawy a tym samym rozmowy, doszli do porozumienia - produkcja narkotyków i dostarczanie ich na rynek drogą hurtową do mniejszych ulicznych dilerów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Out of Character

 1. Chcemy stworzyć grupę, która działalnością, będzie produkowała i rozprowadzała narkotyki na terenie miasta. Chcemy działać w cieniu i robić Swoje, bez zbędnych zatargów z grupami przestępczymi, które nie mają zamiaru wchodzić nam w drogę. Nasze postacie są charakterne i mają Swoje za uszami, dlatego też będziemy wywodzić zasadę obronny koniecznej.
 2. Nasze postacie będą w pełni budowane i kreowane pod gości, którzy mają klasę i pieniądze. Większość interesów będzie grana w bogatych restauracjach a spotkania będą na wysokim poziomie i kultury, chcemy przejąć rynek dostaw i do tego będziemy dążyć.
 3. Wszystkie zarobki na początku, będą przekazywane na rozbudowę grupy, chodzi tutaj o zakup pojazdów, nieruchomości i tego typu niezbędnych dodatków. Chcemy grać z unknown.pngklimatem i nie wykluczam pojawienia się u nas sportowych samochodów, ale raczej będziemy gustować w wielkich suvach na full przyciemie.
 4. Hierarcha grupy będzie mocno rozbudowana na zasadzie kilku osób na szczycie, następnie do których dostęp będą mieli wybrani. Osoby początkowe, będą mieli nad Sobą jedną osobę, która będzie nimi rozporządzała a sami oni będą dla niej pracować, tym samym przekazując opłatę tygodniową na rzecz grupy, za dostęp do wpływów.
 5. Każda "głowa" będzie miała pod Sobą jedno laboratorium w różnych częściach miasta a być może nawet mapy. Każde laboratorium będzie miało narzucone standardy, których będzie się trzeba trzymać, to że ktoś będzie na szczycie nie znaczy, że nie będzie mógł zostac strącony za krzywe akcje jak i za opóźnienia w produkcji, biznes is biznes.
 6. Tak jak mówiliśmy, chcemy działać w cieniu, dlatego wszystkie krzywe akcje przez członków będą karane In Character, surowymi karami po przez okaleczanie stałe lub nawet śmierć członka. Nie wykluczamy również za zgodą łamania kręgosłupów i tworzenia postaci warzyw.
 7. Postacie kobiece to kolejny temat - który będzie inaczej traktowany. Kobiety w grupie będą raczej grały prostytutki i ćpunki sprzedające na rogach, nie wykluczamy również przyjęcia płci przeciwnej do grupy pod warunkiem świetnej gry i wysokiego poziomu kreowania postaci.
 8. Grupa będzie posiadała również legalne wpływy do normalnych spotkań, przykrywki w postaci klubów nocnych i restauracji. 

 

 

 

Ekipa:

 

Rustler (lider)

Jochym (vld)

Sayonara

PolishDywan

ddave8469

mraron

bad-man

xuns

elobenc

chimera

 

+ 4 niepewne osoby.

Edited by Rustler
Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...
 • 3 weeks later...

Nie przekonuje mnie kontakt z liderem organizacji, aplikacja zostaje przerzucona do działu z aplikacjami. Ze względu na zachowanie lidera nie dysponujecie do mnie zaufaniem, abym mógł od razu zaakceptować wam organizację i przerzucić do głównego działu. Wykażecie się przy starcie serwera - Członkowie organizacji mogą dowiedzieć się od lidera nowych wiadomości, które ode mnie otrzyma w niedługim czasie. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.