Jump to content

System laboratorium i kupna broni prosto od bota


Byczol
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

System laboratorium i kupna broni prosto od bota

Laboratorium to miejsce które grupa przestępcza na start swoich działań ma okazję otrzymać. Jednym z wymogów jest kupno odpowiedniego budynku i skontaktowanie się z opiekunem organizacji przestępczych. Drugim zaś posiadanie organizacji przestępczej, bądź tematu freelancera, nie aplikacji. Do momentu startu serwera każda aplikacja na organizację, z automatu otrzymuję status organizacji przestępczej. Zasada ta zmieni się przy starcie. Organizacja ma do wyboru dwie opcje; - Otrzymanie bota z jednym rodzajem broni krótkiej lub otrzymanie jednego laboratorium z jednym narkotykiem w tym przypadku będzie to jeden z nich z klasy średniej;
 

Zarobki_11.gif


Laboratorium dzieli się na trzy poziomy, które bez problemowo można ulepszyć na wyższy przy odpowiedniej kwocie w tym przypadku będzie to;

Poziom 1 - możliwość produkcji 30 gram narkotyku. 

Poziom 2 - możliwość produkcji 60 gram narkotyku, kwota ulepszenia w tym przypadku będzie wynosić $32.000.

Poziom 3 - możliwość produkcji 100 gram narkotyku, kwota ulepszenia w tym przypadku będzie wynosić $64.000.

Nie jest powiedziane że laboratorium może produkować tylko jeden rodzaj narkotyku, przy wcześniejszym skontaktowaniu z opiekunem będzie możliwość rozszerzenia swojej floty w postaci innych narkotyków, również klasy twardej przy użyciu wszelkich eventów fabularnych z ET, Freelancerami bądź z innymi organizacjami. Całość powinna być ukazana w temacie organizacji. 


Organizacja będzie również miała możliwość posiadania bota, na początku z dostępem do broni krótkiej. Asortyment ten będzie można poszerzać poprzez akcje z Event Team'em, Freelancerami, czy też innymi grupami. Eventy takie powinny trwać minimum kilka dni, a nawet do kilku tygodni. Zależne będzie to od rodzaju broni, o który organizacja będzie się starać. Eventy powinny być prowadzone najlepiej w dziale projektów zarobkowych, między innymi wycena która będzie w każdy wtorek będzie szansą na otrzymanie stałego dostępu do nowej broni, kolejne rodzaje nie będą rozdawane. Odpowiednio trzeba będzie na nie zasłużyć.

Podsumowując organizacja przestępcza na początku swojej kariery przestępczej otrzymuje dostęp do laboratorium, bądź bota z dostępem do broni krótkiej.  W późniejszym czasie możliwe będzie posiadania laboratorium oraz bota. Tak jak wspomniałem wyżej, na otrzymanie obu systemów umożliwiających stały dostęp będzie trzeba mocno zasłużyć, same projekty zarobkowe prowadzące przez osoby z organizacji nie będą przepustką do otrzymania labo/bota. Wraz z swoimi pomocnikami, będziemy również brać pod uwagę kilka innych aspektów.

 

Edited by Byczol
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.