Jump to content

Projekty zarobkowe - informacje


Recommended Posts

beznazwy-1hbj0z.png

 

Czym są projekty zarobkowe?

Projekty zarobkowe to działania organizacji przestępczej, ich celem jest możliwość szybkiego zarobku w formie pieniędzy, nie zawsze tych brudnych. Narkotyków, broni czy też wszelkich przedmiotów unikatowych, przykładowo przedmioty jubilerskie. Grupa przestępcza nie ma narzuconego z góry przez opiekuna limitu posiadania owych projektów, lecz chcemy unikać osób które będą masowo zakładać projekty, a ostatecznie prowadzić interakcję związaną z jednym projektem. Grupa przestępcza na start nie otrzymuje nic, to ich zadaniem jest zainwestowanie w dziuplę, pojazd i inne ważne rzeczy do ruchów przestępczych z którymi w przyszłości będą się zmagać. Projekty dzielimy na te stałe oraz jednorazowe, każda organizacja otrzyma swój temat w temacie projektów jeśli będzie chciała od czasu do czasu przeprowadzić jakąś akcję stricte zarobkową z głównym celem - zyskiem. Druga opcja są to projekty zarobkowe, na które macie odpowiednią wizję długoplanową, jeśli macie zamiar tworzyć projekt zarobkowy stały, który po 2 tygodniach upadnie to odpuśćcie, macie do tego temat z akcjami jednorazowymi.

Najważniejsze zasady i informacje przy zakładaniu projektu

Zakładając projekt zarobkowy musisz wiedzieć że wymagamy od członków projektu nie tylko gry ze ścianą, ale i interakcji z innymi grupami, Event Team'em czy też osobami którzy prowadzą projekt Freelancerów. Za grę ze ścianą, nie będziecie otrzymywać ciekawych sum, kwoty będą te o wiele, wiele mniejsze. Zakazuje się prowadzenia projektów zarobkowych które będą miały charakter
legalnego biznesu czy też większego projektu IC. Od tego są spoty dla grup i dział Projekt IC. 

Ważne zasady

  • Projekt może prowadzić swoją grę nie tylko stricte nielegalnie, projekty które będą prowadziły swoją grę legalnie będą tak jak inne akceptowane - Wszystko zależy już od waszej wyobraźni.
  • Projekty prowadzące interakcję tylko i wyłącznie ze ścianą z czasem będą zamykane. 
  • Lider projektu może u opiekuna projektów przed wstawieniem tematu dopytać się istotnych dla niego rzeczy.
  • Każdy projekt otrzymuje wycenę raz w tygodniu, będzie ona rozdawana do wtorku do godziny 24:00.
  • Projekt ma być prowadzony z głową oraz z zachowaniem dobrego smaku, przemyślcie przed wstawieniem go cały plan na rozgrywkę.
Edited by Byczol
Link to comment
Share on other sites

  • Byczol pinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.