Jump to content

Rekrutacja LSPD


Recommended Posts

spacer.png

 

Status rekrutacji: OTWARTA 

Cześć,

otwieramy rekrutacje w nasze szeregi, musimy zbudować frakcję przed którą stawia się najwięcej wyzwań, więc chcemy stworzyć naprawdę zgraną i dogadaną ekipę. W zależności od waszego doświadczenia będą przydzielane odpowiednie stopnie, tak aby nikt nie poczuł się poszkodowany w procesie rekrutacji. Dla nowicjuszy, osób chętnych na grę w PD po raz pierwszy jesteśmy również otwarci i bardzo proszę o nie zatajanie tego faktu, ponieważ bardzo szybko można to zweryfikować a szkoda się rozstawać przez takie nieporozumienia. :)

Nie ma sztywnego wzoru podania, natomiast chciałbym, aby w wiadomości zawrzeć takie rzeczy jak: doświadczenie na scenie RP w frakcjach typu PD - pokrótce gdzie graliście, jak długo, jakieś najlepsze wspomnienie z tego okresu, zamysł na postać, którą chcecie kreować w szeregach frakcji - wady, zalety, powiązania rodzinne, innymi słowy background postaci, bo nie samym departmentem człowiek żyje - oraz parę słów o sobieNie zapomnijcie dodać kontaktu Discord do siebie w temacie.

Podania proszę składać w dziale Careers - JOIN THE LSPD - tytuł tematu powinien wyglądać tak: [LSPD] nickname - dział jest moderowany, więc po wysłaniu tematu nie zobaczycie go!

Pytania dotyczące rekrutacji możecie kierować na moje PW, gdy zbierze się ich więcej wrzucimy tu w formie FAQ.

Edited by zaxior
Link to comment
Share on other sites

  • zaxior locked and pinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.