Jump to content

Hells Angels MC | Chapter Los Santos


Recommended Posts

Bez_nazwy-1.png

Hells Angels - jednoprocentowy klub motocyklowy, założony 17 marca 1948 roku w Fontanie. Klub ten od lat uważany jest za organizację przestępczą. Chaptery klubu osadzone są w 57 krajach, ilość wszystkich oddziałów to ponad 450, a liczba członków Hells Angels MC na świecie oscyluje od 3.000 do 3.600 osób w wszystkich oddziałach. Klub należy do środowiska klubów jednoprocentowych i jest wyjęty spod prawa.

Logo klubu to czaszka ze skrzydłami. Jednym z oficjalnych kolorów HAMC jest kolor czerwony, ukazujący siłę i image.png.ef33a53562e4f3a8b12844809428118e.pngbrutalność w ich działaniach przestępczych. HAMC należy do tak zwanej "The Big Four Motorcycle Clubs" w ich skład wchodzą następujące kluby; Hells Angels, Bandidos, Pagans, Outlaws. Jednym z większych konfliktów w świecie motocyklowym była wojna między Hells Angels MC, a Bandidos. Sytuacje takie powoli normują się, coraz częściej możemy spotkać sytuacje kiedy te dwa oddziały przybijają między sobą pionę, bądź są wobec siebie neutralni. Obecnie H.A.M.C prowadzi większy konflikt z Mongols MC. Działania przestępcze HAMC, to głównie: Kontrola ruchu narkotykowego, prostytucja, masowy sprzedaż broni oraz amunicji. Członkowie tego klubu są również znani z brutalnych morderstw, rozbojów czy też kradzieży. Członkowie tego klubu to wyłącznie ludzi biali.

Historia oddziału w Los Santos

Oficjalnie oddział ten powstał za sprawą Robert'a Thompson'a oraz jego przyjaciela z oddziału w Nevadzie. President chapteru w Nevadzie oraz President Nomadów, nadali im funkcję Nomadów, jednocześnie wysyłając ich prosto do słonecznego Los Santos, aby Ci mogli w przyszłości utworzyć działający tam oddział. Club-House HAMC znajduje się niedaleko splotu autostrad, a dokładniej pod Olympic Fwy, obok warsztatu który również należy do klubu - Los Santos Customs. Mieszkańcy wschodniego Los Santos z dnia na dzień mogą słyszeć ryk głośnych Chopperów oraz wszelkie działania przestępcze, które mają w przyszłości pokazać wyższość H.A.M.C. Wcześniej wspomniany warsztat położony zaledwie kilka metrów od Club-House H.A.M.C jest ich główną przykrywką finansową, w postaci prania pieniędzy. Oraz źródłem stałego dochodu. Każdy z bujających się w środowisku tego klubu jest powiązany również z warsztatem.

East Los Santos

Dzielnica ta powiązana była od zawsze z półświatkiem, na ulicach wschodniego Los Santos od zawsze można było widywać wszelkie rodzaju przestępstwa; rozboje, handel. Mówi się że ta dzielnica jest paliwem napędowym dla całego miasta - Elektrownie, warsztaty, fabryki, magazyny to właśnie tam jest ich najwięcej. Niektóre są opuszczone, lecz spora ilość prowadzi swoje działania do dziś. Na tym terenie co raz większe wpływy posiada H.A.M.C. Kawałek od wschodniej części miasta znajduje się port Los Santos, który od wielu lat jest stałym miejscem przekrętów na skalę światową. Nielegalne przemyty, transporty osób, pojazdów, kradzionych przedmiotów ma tam właśnie miejsce, lecz ruchy te nie są widoczne dla zwykłego cywila.
 

Los Santos Customshells2.gif

Rok 2021 był dla tego warsztatu ogromną zmianą, głównie przez zmianę właściciela. Oddział w Nevadzie zafundował przyszłemu chapterowi warsztat samochodowy, odkupując go od poprzedniego właściciela. Warsztat stanowi główny dochód dla całej grupy przestępczej, jednocześnie jest ich przykrywką finansową, z racji sporego obrotu finansowego, mają tam miejsce wszelkie przekręty finansowe. Warsztat świadczy usługi zarówno dla pojazdów czterokołowych jak i motocykli. Warsztat położony jest w dzielnicy La Mesa, na ulicy Olimpic Freeway, usługi swoje świadczy w całym tygodniu, największy ruch odnotowany jest w godzinach wieczornych.

 

Siema! Naszła mała zmiana planów, rezygnujemy z poprzedniego projektu i stratujemy z czymś innym, a jest nim - Hells Angels MC. Ekipa organizacji się zmieniła, jest nas 12-stu. Od długiego czasu myślałem nad zmianą zamysłu projektu, aż w końcu doszedłem wraz z innymi do konkluzji. Poniżej znajdziecie plany na grę, oraz skład ekipy;

  • Klub formuje się od początku, od momentu przyjazdy dwójki Nomadów do miasta, z czasem do rozdania wszystkim obijających się w naszym towarzystwie kamizelek.
  • Społeczność klubu to ludzie rasy białej, ludność okoliczna.
  • Głównym spotem naszej rozgrywki będzie wyżej wspomniany warsztat - Los Santos Customs.
  • Standardowo, by dołączyć do grona organizacji jeszcze przed startem, atakujcie na mój discord. Po starcie serwera, nie będzie innej opcji, niż dołączenie przez grę IC.
  • Liderzy organizacji to mocna i zaufana grupa, wiele spędzonych godzin na scenie roleplay, grając w różnych strefach gry. Członkowie organizacji to w większości osoby które przez jakiś czas mieli możliwość gry w półświatku, lecz mamy kilka świeżaków których z chęcią nauczymy podstaw gry w półświatku.
  • W przyszłości mam plany na utworzenie drugiego chapteru, osadzonego w innym miasteczku. Czy jest to pomysł możliwy do realizacji? Jak najbardziej, potrzebna do tego będzie jedynie mocna i zaufana ekipa.

 

Wszystko użyte w temacie, mające powiązania z ogólnoświatowym klubem motocyklowym - Hells Angels MC jest użyte na prawie cytatu. Nikt nie czerpie z tego żadnych korzyści, tym bardziej finansowych, całość odgrywana jest w fikcji w świecie gier.

 

Nasze projekty;

skład ekipy;

Byczol
X3nn
Zerven
Krzechu
Decz
Chudy
Happy

 

Osoby powiązane;
M3nTos
popa
Lecter
Globus
Bukraj

 


 

Edited by Byczol
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.