Jump to content

[Studio Tuningowe] Family Business Workshop


Sebcool
 Share

Recommended Posts

585237615_projektskoczony2.png.46ef4d90872eb5d4bf98f6689a9973b0.png

 

Family Business Workshop
 

Family Business Workshop - Jest to grono specjalistów zajmujących się mechaniką samochodową - od podkręcania osiągów do zmian wyglądu pojazdu. Niejednokrotnie osoby pracujące w owym warsztacie były widziane na różnego rodzaju spotach oraz organizowanych zawodach na torze. Obsługa uchodzi za miłą i bezkonfliktową. Nazwa Family Business Workshop pochodzi od tego, iż ludzie pracujący w tym warsztacie traktują się jak rodzina. Warsztat znajduje się w dzielnicy Downtown, ul. Vespucci Boulevard. Teren warsztatu jest monitorowany przez kamery oraz zabezpieczony alarmem, natomiast brama wjazdowa jest opatrzona systemem antywłamaniowym.

 

Powstanie Family Business Workshop
 

  Podczas wspólnego śniadania na jednej z przerw w Collegu, dwie siostry Emily i Victoria Cooper rozmawiały ze swoją przyjaciółką Amy Allford o wcześniejszych planach dotyczących przyszłości zaraz po skończeniu nauki. Dziewczyny wpadły na pomysł otworzenia swojego biznesu motoryzacyjnego, dotyczącego mechaniki samochodowej. Pomysł zrodził się na samym początku gdy siostry poznały Amy, było to na jednym ze spotów przy Strawberry. Po roku czasu dziewczyny otworzyły swój amatorski warsztat, gdzie naprawiały samochody znajomych, niestety dochody były zbyt małe dlatego też autoserwis splajtował. Przyjaciółki postanowiły odłożyć plany na biznes gdy ukończą College.
  Po skończeniu nauki, dziewczyny rozjechały się w swoje strony w celu zarobienia pieniędzy na rozwój warsztatu. Minęło półtorej roku gdy byłe studentki ponownie zjechały się w jednym z osiedlowych barów, po krótkiej libacji poszły w stronę jednego z hoteli w celu wytrzeźwienia i obmyślenia nowego biznesplanu. Gdy nastał ranek przyjaciółki obudziły się z nowymi pomysłami, które przelały na papier. Po zliczeniu wszystkich kosztów udało im się zaoszczędzić kilka tysięcy na reklamy warsztatu, początkowo auto serwis nosił miano All Cars Workshop, później jego nazwa zmieniła się właśnie na Family Business Workshop. Warsztat zaczął bardzo dobrze prosperować i przynosić spore zyski, wkrótce potem dziewczyny mogły stworzyć swoje wymarzone projekty samochodów, aby dalej mogły rozwijać się i robić to co kochają najbardziej.

 

Oferta


 

 • Podstawowy serwis samochodowy

 • Diagnostyka komputerowa

 • Wulkanizacja

 • Tuning wizualny i mechaniczny

 • Montaż akcesoriów

 • Lakierowanie

 • Blacharstwo


 

Kontakt

 

 • Właścicielka Amy Allford - ****** (numer będzie podany wkrótce.)

 • Zastępcy: Victoria Cooper, Emily Cooper - ****** (numery będą podane wkrótce.)

 

Cennik

(Pojawi się niebawem.)

Rekrutacja

(Informacje pojawią się wkrótce.)
 


Lokalizacja

Downtown, Vespucci Boulevard


mapa2.png.2d5cd18cd6f310e5d95b6b93ce684499.png
Warsztat.thumb.jpg.1b4ddbb20307c1f6bafa8bcb20b26ea7.jpg


OOC:

W przyszłości chcemy stworzyć do owego warsztatu projekt IC, do którego będziemy dążyć podczas naszej rozgrywki. Właścicielem projektu jest @Sebcool, jego zastępcami są @PatrykG00i @DraQonPLDołożymy wszelkich starań aby owy biznes działał jak najbardziej sprawnie oraz aktywnie, kanał discord jest już w trakcie tworzenia. Zachęcamy do wspólnej rozgrywki każdą chętną osobę, która liczy na kreatywną i pełną niespodzianek grę. W ramach OOC również dołączam pozdrowienia dla całej administracji, miłego dnia! :) 


 

 

Edited by Sebcool
przeniosłem [Warsztat] na przód
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
 • Sebcool changed the title to [Studio Tuningowe] Family Business Workshop

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.