Jump to content

Private Military Company | Ghost Squadron

Maupa
 Share

Recommended Posts

2.thumb.JPG.7207a8c475dd181a8cc5d88a9785d0e8.JPG

Ghost Squadron-Grupa ludzi zrzeszona przez Thomasa „Ronina” Stone'a. Przeważnie są, to byli, wojskowi jednak w jej skład wchodzą, również osoby spoza “firmy”. Ronin przyjechał do Los Santos po aferze wojskowej, w której był głównym bohaterem. Po skończonej misji na terenie białorusi został poddany procesowi, w którym zarzucano mu zbrodnie wojenne a konkretnie ludobójstwo w małej wiosce “Lipovka” przy granicy rosyjskiej. Proces nie wykazał winy L.T Stone’a jednak przekreślił jego aspiracje w wojsku. Wiedział on, że już zawsze będzie na nim ciążyło piętno zbrodniarza wojennego, mimo iż, nie zasłużył sobie na to. Wyjechał do Los Santos, gdzie w pewnym barze poznał grupę ludzi, którzy działali w “lewym interesie”. Jako że nie miał nic do stracenia i czuł się oszukany przez ludzi, którym ufał, postanowił, wejść w biznes. Grupa szybko zorientowała się, w jego zdolnościach i niedługo stał się tą osobą, która odpowiadała za ich sprzęt. Czyścił go po akcjach, modernizował i pomagał im rozwijać się w strzelectwie. Zżył się z nową rodziną, jednak szczęście nie trwało długo. Podczas jednej akcji doszło do wypadku i wszyscy zostali wybici. Thomas, który w tym czasie spał ze swoją obecną dziewczyną uniknął śmierci. Policja zarekwirowała cały sprzęt organizacji a Ronin, znowu zaczął szukać swojego celu w życiu. Cel takowy pojawił się, jak to w życiu bywa przypadkiem, kiedy “przyjaciel” wcześniejszego pracodawcy poprosił go o pomoc. Po udanej akcji Thomas znowu wiedział co ma robić. Złapał więc za telefon i zadzwonił do znajomego. Sierżant James Walker, jako iż sam miał na pieńku z dowódcą i chciał zacząć nowe życie, nie kazał na siebie długo czekać i w ciągu dwóch dni był już w Los Santos. Jako iż normalne wypowiedzenie zajęłoby za dużo czasu najpierw, przespał się z córką dowódcy, a następnie, powiedział mu o tym z uśmiechem na twarzy, a kiedy ten zaczął mu grozić, po prostu dał mu w pysk. Co poskutkowało natychmiastowym wydaleniem ze służby. Jako iż było ich już dwóch, Thomas postanowił zakupić magazyn na uboczu na swoją siedzibę. Szybko zabrali się do pracy, kupując stary sprzęt z demobilu w celach “kolekcjonerskich” oraz frezarkę CNC, oraz inne narzędzia, które pomogłyby im otworzyć nielegalną rusznikarnię. Zaczęli produkować, prostą broń oraz szukać nabywców na swoje towary wśród kontaktów Ronina. Na początku było ciężko, jednak powoli zaczęło powoli schodzić i coraz lepiej im się wiodło. Pewnego dnia do ich magazynu, jak to mają w zwyczaju niespodziewane, zrządzenia losu wpadł młody chłopaczek, na oko dwudziestotrzyletni. Ze swoją dziewiątką w ręce spojrzał na uzbrojonych mężczyzn, którzy mieli “robotę” do wykonania, po czym odrzucił ją na bok, usiadł na ziemi ze skrzyżowanymi nogami po czym, powiedział słowa, które urzekły wojskowych. “ Ja to kurwa zawsze potrafię się w największe gówno wjebać”, po czym odpalił papierosa sądząc, że to jego ostatni. Po powrocie z akcji wyciągnęli biedaka ze składziku na miotły, a następnie po szybkim przesłuchaniu, nie chcąc zabijać chłopaczka i widząc jego historię i umiejętności złożyli mu ofertę z tych nieodrzucenia na co on przystał z zapałem który lekko zdziwił mężczyzn. Jednak czas pokazał, że chłopak się zna i ma kontakty, które ułatwią im pracę. Takimi oto małymi kroczkami i szczęśliwymi trafami zbierał się Szwadron. Thomas nauczony doświadczeniem zdobytym w armii zaczął tworzyć prywatną jednostkę wojsk najemniczych. Jednak ich głównym celem tym razem nie miała być pomoc społeczeństwu, zdradzony przez system, w który tak długo wierzył,stwierdził, że nie ma już czegoś takiego za co mógłby walczyć poza rodziną z ,którą zdążył się mocno zżyć. Jednostka z dnia na dzień doskonaliła się w walce ćwicząc taktykę, czarną jak i zieloną. Wielogodzinne treningi i nakład finansowy dały skutek. Znowu mając cel powrócił do pełnej sprawności bojowej, jednak teraz nie walczą dla klaruj, teraz walczą dla pieniędzy oraz swojej nowej rodziny. W szwadronie panuje typowa wojskowa atmosfera i porządek. Dowódca myśli skacz a ty skaczesz wyżej niż możesz, a następnie przepraszasz porucznika, że tak nisko. Natomiast po treningach każdy ma prawo do głosu. Godziny “pracy” zobowiązują do pewnych zachowań, jednak wszyscy traktują się jak rodzina. Dysfunkcyjna, patologiczna, nieprzewidywalna, jednak rodzina, w której panuje złota zasada. “Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”, Mimo iż, wykonywali swoje zlecenia i stopniowo budowali swoją pozycję poprzez handel najlepszej jakości bronią w mieście, nigdy nie zapominali o sobie wzajemnie. Zadzierając z jednym z nich zadzierasz z całą rodziną.

xxxd.thumb.jpg.08efae58ea333247bc20fdc7394cac21.jpg

OOC:

Siema, Wlatuje projekcik PMC. Wziąłem sobie do serca wcześniejsze rady, które dostałem pod pierwszym projektem. Chcę ponownie uspokoić społeczność. Nie będzie to typowa bojówka, która będzie napierdalać wszystko co się rusza. Chcemy mieć raczej neutralne stosunki z każdym i zaopatrywać ludzi w broń oraz ewentualną siłę ognia. Od razu zaznaczam, że wynajęcie nas nie będzie tanie, bo nie chcemy psuć balansu i rozdawać kart na stół całego światku. Jeżeli trzeba będzie pełnić funkcję arbitralną pomiędzy walczącymi, chętnie będziemy się jej podejmować. Ponadto, chcemy skupić się stricte na handlu bronią i usługami. Nie będziemy stawać na Cornerach i robić takich rzeczy. Kiedy inni stoją na spocie i handlują my będziemy pracować nad nową bronią, którą będziemy chcieli wprowadzać na rynek. Jako iż zakres PMC jest dość ograniczony, staramy się wycisnąć z dostępnych nam narzędzi dwieście procent. Lokalizacja naszej organizacji to Wyspa Elizejska Abattoir Ave. Chcemy siedzieć na uboczu, jednak nie za daleko by LSPD mogło nam dobrać się do tyłka, ale nie chcemy im tego ułatwiać :D

unknown.thumb.jpg.ef51d95ac9a6670559dc5f2214c91541.jpg

EKIPA:

Lider: @Maupa

V Lider: @Verenar

Członek: @Clinger 

Członek: @SkyDay

Członek: @BeZi24

Członek: @AirN

Członek: @ZulSpodZabki

Członek @DragonsElite

Członek: @Gekono

Członek: @Kancini

Jest to wstępna lista która może ulec zmianie ze względu na czas potrzeby do startu serwera!

Edited by Maupa
Poprawka zdjęć

13 godzin temu, Konus napisał:

Dosyć mocno upchnięty tekst przez co słabo się czyta - polecam pobawić się czcionką.

Teraz powinno być znacznie lepiej, przynajmniej mam taką nadzieję :D

• 2 weeks later...

Jak ten serwer wystartuje to jako jedni z pierwszy wylecicie do archiwum, frakcje sobie załóżcie jakieś wojsko, marines, GROM czy coś takiego. Nie wiem jaką ilościom śmieciowych informacji zasłoniliście pole widzenia opiekunowi, ale ja nie widzę tego typu grup w półświatku przestępczym na serwerach RP w naszym kraju. Róbcie screeny bo wspomnicie moje słowa. 

8 minut temu, aikon napisał:

Jak ten serwer wystartuje to jako jedni z pierwszy wylecicie do archiwum, frakcje sobie załóżcie jakieś wojsko, marines, GROM czy coś takiego. Nie wiem jaką ilościom śmieciowych informacji zasłoniliście pole widzenia opiekunowi, ale ja nie widzę tego typu grup w półświatku przestępczym na serwerach RP w naszym kraju. Róbcie screeny bo wspomnicie moje słowa. 

Zdaje sobie sprawę, że raczej nikt tego dobrze nie odgrywał i jestem o tym przekonany. W Polsce nie ma ani jednej prywatnej firmy kontraktorskiej poza jest E.S.A, jednak to jest europejska z placówką w poznaniu. Mało osób wie jak wygląda, życie kontraktora i każdy od razu widzi terminatora nastawionego na DM, my mamy w planach raczej spokojną gierkę ale rozumiem obawy. Sam zastanawiam się, czy polskie RP jest w stanie to wziąć na barki, ponieważ na zagranicznych Crime, ludzie wolą zagrać coś takiego od bojówki, pomyślałem, że może się to spodobać i wprowadzić powiew świeżości a nie tylko Crips vs Bloods. Jestem ciekawy jak to wypali i jest to dla mnie swoisty eksperyment społeczny, dlatego wybrałem sobie zgraną ekipę znajomych na start, teraz dołożyłem opcję pojawienia się trzeciego Strike Squadu, dla ludzi którzy chcą spróbować.  Ponad to, chcę by ta rozgrywka była wolna, więcej czasu będziemy spędzać na tworzeniu broni i grze między sobą niż na zadymach na ulicy. Zobaczymy jak półświatek przestępczy zareaguje na coś takiego.

3 godziny temu, aikon napisał:

Gościu. Jeśli chciałeś nam pokazać, jak bardzo jesteś ograniczony, to ci się udało. Zdejmij klapki z oczu, to może wtedy zobaczysz, że tego typu organizacja jest 10, jeśli nie 100 razy lepsza od tego, do czego jesteś przyzwyczajony i czego się kurczowo trzymasz, bo nie potrafisz grać nic innego.

PS: Ty też szukasz interakcji z graczami o 5 rano, jak twoi koledzy?

Edited by Verenar

3 godziny temu, Maupa napisał:

Zdaje sobie sprawę, że raczej nikt tego dobrze nie odgrywał i jestem o tym przekonany. W Polsce nie ma ani jednej prywatnej firmy kontraktorskiej poza jest E.S.A, jednak to jest europejska z placówką w poznaniu. Mało osób wie jak wygląda, życie kontraktora i każdy od razu widzi terminatora nastawionego na DM, my mamy w planach raczej spokojną gierkę ale rozumiem obawy. Sam zastanawiam się, czy polskie RP jest w stanie to wziąć na barki, ponieważ na zagranicznych Crime, ludzie wolą zagrać coś takiego od bojówki, pomyślałem, że może się to spodobać i wprowadzić powiew świeżości a nie tylko Crips vs Bloods. Jestem ciekawy jak to wypali i jest to dla mnie swoisty eksperyment społeczny, dlatego wybrałem sobie zgraną ekipę znajomych na start, teraz dołożyłem opcję pojawienia się trzeciego Strike Squadu, dla ludzi którzy chcą spróbować.  Ponad to, chcę by ta rozgrywka była wolna, więcej czasu będziemy spędzać na tworzeniu broni i grze między sobą niż na zadymach na ulicy. Zobaczymy jak półświatek przestępczy zareaguje na coś takiego.

Umysłowo cofnięty gracz pewnego serwera, nie ma co się przejmować. Konto założone 3 godziny temu, pewnie mogłoby być i już nawet 5 godzin ale googlowa weryfikacja captcha jest zbyt wymagająca.

PS: Wspieram inicjatywę i czekam na jakąś wspólną gierkę.

Edited by Konus

30 minut temu, Pablo Escobar napisał:

Szczerze? To nie wiem dlaczego to jest organizacja przestępcza? Jakoś nie widzi mi się organizacją z założeniem dymu i handlu bronią. Aikon chyba wyjaśnił. 

Po twoim wpisie odnośnie majątków masz najmniej do powiedzenia a poza tym polecam cofnąć się do podstawówki (chyba że jeszcze w niej jesteś) bo ewidentnie nie potrafisz czytać z zrozumieniem. "Nie będzie to typowa bojówka, która będzie napierdalać wszystko co się rusza." Chłopaki chcą grać byłych wojskowych i sprzedawać broń której nie dostaniesz posiadając Amerykańską licencje na broń - pewnie jakieś grawerowane pistolety czy tego typu podobne perełki.

Chociaż po co ja się tutaj pocę jak żeście przyszli z serwerów gdzie się biega w adidasie i jeździ się nowymi mercedesami - czy to już od następnego update'u 🤔
Grają coś innego niż Spot Miami w centrum od 2k17 i od razu mają lecieć do archiwum? Widać że lider lubi tego typu tematykę i chcę to prężnie prowadzić - na jak dobrze to zobaczymy w swoim czasie. Osobiście wspieram za dobrą inicjatywę i braku typowego stereotypu.

PS: Kolejny co ledwo potwierdził e-maila bo czekał na rodziców aby przepuścili przez kontrolę rodzicielską najwięcej ma do powiedzenia - forsuj upośledzony propozycje na innym serwisie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.