Jump to content

[Security Assistant] Black Water


Maupa
 Share

Recommended Posts

IMG_20210622_182030.png?width=500&height

Black Water - Twój asystent bezpieczeństwa. Firma założona przez byłego wojskowego, porucznika Thomasa Stone'a. Jej głównym celem jest konsultacja w sprawach związanych z ochroną osób i ludzi. W zakres jej obowiązków wchodzi montaż monitoringu wizyjno-dzwiękowego, oraz wszystkich systemów bezpieczeństwa. Od kas pancernych na alarmach kończąc. Firma prowadzi również szkolenia, z bezpiecznego posługiwania się bronią białą oraz palną dla osób cywilnych oraz służb mundurowych. Ich główną zaletą jest dyskrecja oraz nowoczesny sprzęt dla twojej firmy oraz ciebie samego! Nasi specjaliści przyjadą do ciebie i pomogą Ci w zabezpieczeniu twojego biznesu. Pokażą Ci, co należy zrobić abyś czuł się bezpieczny. Jako, że mamy niezawodny sprzęt nasi pracownicy pokażą ci jak go używać. Wszak zaufanie jest dobre lecz kontrola lepsza, prawda? Szeroka gama zabezpieczeń pozwoli ci na komfortowe i leniwe życie w twoich czterech ścianach, wszakże, każdy z nas chce aby nasz dom stał się naszą twierdzą! Nie czekaj i zadzwoń do nas i umów się z naszym konsultantem już dziś!

cybersecurity-1200x900.thumb.jpg.8436f1877695f3d0ad30c1ed6025be51.jpg

 

Zagrożenia z tytułu cyberprzestępczości są coraz większą plagą. W XXIw. nie można martwić się tylko o to, czy ktoś nas napadnie z bronią w ręku. Trzeba brać pod uwagę hakerów oraz innego rodzaju zagrożenia jakie niesie ze sobą świetlana przyszłość. Abyś czuł się bezpiecznie nasza agencja, może Ci zaproponować specjalne pakiety ochrony twoich danych osobowych. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo już dziś i wkrocz z nami w świetlaną przyszłość komputeryzacji! 

Robb-Report-311.thumb.jpg.f020aac0eac207ee9a87e5195651ffca.jpg

Czujesz, że czegoś brakuje w twoim życiu? Emocji, adrenaliny, albo po prostu chcesz nauczyć skutecznie się bronić? Nic bardziej prostego! Nasza agencja zapewnia szkolenia z posługiwania się bronią które będą dużym atutem kiedy będziesz się starał o licencję na broń! Pakiet szkoleń dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb naszych kontrahentów. Uwaga zapewniamy szkolenia z zakresu operatorów wyspecjalizowanych agentów ochrony! Nasz program został napisany przez  byłego porucznika USMC! Spróbuj swoich sił! Może to ty uratujesz piękną damę z opresji! Dla osób trenujących nasza firma przygotowała specjalnie wyposażony kill house, gdzie pod okiem instruktorów będziecie przechodzić treningi i uczyć się jak walczyć w terenie zabudowanym. Poznacie też techniki szturmowe oraz elementy CQB oraz taktyki czarnej!

IMG_5854.thumb.jpg.7861124f3c359eeaf2b39624c02fba4a.jpg

 

Numer telefonu: (Zostanie podany po starcie serwera) Konsultant - (dane postaci do uzupełnienia)

Numer telefonu: (Zostanie podany po starcie serwera) Konsultant - (dane postaci do uzupełnienia)  

Numer telefonu: (Zostanie podany po starcie serwera) Konsultant - (dane postaci do uzupełnienia)

 

IMG_20210622_184545.png?width=500&height

 

OOC:

 

OOC: 

Siemanko, postanowiłem napisać mały projekcik który współgra z założeniami PMC.

Powstał on jako uzupełnienie narracji do naszego wątku i przykrywka pod niektóre z spraw które nie powinny ujrzeć światła dziennego. Oczywiście nasi kontrahenci nie będą uwikłani w żadne ciemne sprawki chyba, że wyrażą na to jasne życzenie poprzez negocjacje IC. Chcemy aby każdy miał wybór jak ma postąpić oraz nie chcemy niczego narzucać.  Nie jest to agencja ochrony! Pragnę to zaznaczyć na starcie. Jesteśmy specjalistami od spraw zabezpieczeń a nie ludźmi od ochrony osób. Ochrona jaka mogłaby się odbywać będzie mieć charakter czysto nielegalny i chcę to zaznaczyć. Będzie można z niej skorzystać jednak to już jest zupełnie inna bajka którą zobaczycie dopiero IC. Nie chcę wam psuć niespodzianki :P

 

Powiązania:

 

 

Edited by Maupa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.