Jump to content

[Gastronomia] The Spicy Tomato


kaczpelekk
 Share

Recommended Posts

                                                                       Screenshot_381-removebg-preview.png
The Spicy Tomato to restauracja serwująca między innymi dania kuchni włoskiej, została założona 19 lipca 2020 roku przez 31 letniego amerykanina o włoskich korzeniach - Salvatore Brasi. Pizzeria zlokalizowana jest w dzielnicy Davis przy dosyć ruchliwej ulicy. W menu pizzerii możemy znaleźć bogate w dodatki rodzaje pizz, makaronów czy różnych innych przysmaków kuchni włoskiej. W restauracji najchętniej oraz najczęściej pojawia się lokalna afro-amerykańska społeczność, która niezmiernie korzysta z wygodnych cen oraz przepysznych produktów. Pizzeria w weekendy oferuje duże zniżki stałym klientom, mogą jeść z przecenami nawet 75%. W lokalu z głośników najczęściej można usłyszeć włoską muzykę. Pizzeria przez ponad 11 miesięcy swojej działalności nadal działa prężnie i w swoich szeregach ma około 15 osób, które codziennie pracują na rzecz firmy oraz dobra klientów - ponieważ jest to priorytetem Salvatore Brasi, osoby która wkłada w tą firmę swoje pieniądze oraz czas, zdobywając przy tym zaufanie ludzi oraz większy rozgłos jego biznesu.

                                                                                                    Screenshot_384-removebg-preview.png

Cytat

Screenshot_382.png


OOC: Siema, wpadłem na pomysł otworzenia włoskiej pizzerii o klimatach właśnie czysto włoskich, widziałem na discordzie że są właśnie poszukiwane gastronomię więc skorzystałem z sytuacji. Cennik jak i resztę ważnych rzeczy rozpiszę po starcie gdy zapoznam się dokładnie z towarami i cenami na serwisie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany grą w pizzerii to odezwijcie się do mnie na discordzie: tfgkacper#9999

Edited by kaczpelekk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.