Jump to content

[Gastronomia] The Spicy Tomato

kaczpelekk
 Share

Recommended Posts

Screenshot_381-removebg-preview.png
The Spicy Tomato to restauracja serwująca między innymi dania kuchni włoskiej, została założona 19 lipca 2020 roku przez 31 letniego amerykanina o włoskich korzeniach - Salvatore Brasi. Pizzeria zlokalizowana jest w dzielnicy Davis przy dosyć ruchliwej ulicy. W menu pizzerii możemy znaleźć bogate w dodatki rodzaje pizz, makaronów czy różnych innych przysmaków kuchni włoskiej. W restauracji najchętniej oraz najczęściej pojawia się lokalna afro-amerykańska społeczność, która niezmiernie korzysta z wygodnych cen oraz przepysznych produktów. Pizzeria w weekendy oferuje duże zniżki stałym klientom, mogą jeść z przecenami nawet 75%. W lokalu z głośników najczęściej można usłyszeć włoską muzykę. Pizzeria przez ponad 11 miesięcy swojej działalności nadal działa prężnie i w swoich szeregach ma około 15 osób, które codziennie pracują na rzecz firmy oraz dobra klientów - ponieważ jest to priorytetem Salvatore Brasi, osoby która wkłada w tą firmę swoje pieniądze oraz czas, zdobywając przy tym zaufanie ludzi oraz większy rozgłos jego biznesu.

Screenshot_384-removebg-preview.png

Cytat

Screenshot_382.png

OOC: Siema, wpadłem na pomysł otworzenia włoskiej pizzerii o klimatach właśnie czysto włoskich, widziałem na discordzie że są właśnie poszukiwane gastronomię więc skorzystałem z sytuacji. Cennik jak i resztę ważnych rzeczy rozpiszę po starcie gdy zapoznam się dokładnie z towarami i cenami na serwisie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany grą w pizzerii to odezwijcie się do mnie na discordzie: tfgkacper#9999

Edited by kaczpelekk