Jump to content

LSFD - Pytania na temat rekrutacji

BARTEK_
 Share

Recommended Posts

69100443_LSFDlogo.png.9d0d85d2f1d1f8711634b7054ed71b2e.png

Temat utworzony w celu ułatwienia kontaktu pomiędzy graczami, a zarządem frakcji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie rekrutacji zadaj je właśnie tutaj. 

Edited by BARTEK_

• 2 weeks later...

Siema, możesz ogarnąć swój pomysł na prowadzenie frakcji, a nie podpierdalać moje napisane tematy i autorskie działy z Vibe? Dzięki mordeczko, poza tym nie widzę żebyś poprowadził to dobrze, bo nie radziłeś sobie z grą Firefightera, a co dopiero na stanowisku Fire Chiefa czy co Ty se tam ubzdurałeś. Generalnie XD Trochę inwencji twórczej chłopcze

Posted (edited)

Cześć @DIMITRI. Nie wiem dlaczego podejrzewasz, że tematy stworzone przeze mnie są skradzione.  Podczas ich tworzenia bazowałem na nabytej przez siebie wiedzy oraz oficjalnych informacjach ze strony LAFD, czyli departamencie na którym LSFD bazuje.

Mówisz, że nie radziłem sobie z grą szeregowego strażaka, co nie jest prawdą. Gdybym nie był pewny swoich umiejętności nie podjąłbym się takiego stanowiska.

Przypominam również, że jest to temat związany z pytaniami odnośnie rekrutacji.

Edited by BARTEK_

• BARTEK_ changed the title to LSFD - Pytania na temat rekrutacji
W dniu 24.07.2021 o 00:13, BARTEK_ napisał:

Cześć @DIMITRI. Nie wiem dlaczego podejrzewasz, że tematy stworzone przeze mnie są skradzione.  Podczas ich tworzenia bazowałem na nabytej przez siebie wiedzy oraz oficjalnych informacjach ze strony LAFD, czyli departamencie na którym LSFD bazuje.

Mówisz, że nie radziłem sobie z grą szeregowego strażaka, co nie jest prawdą. Gdybym nie był pewny swoich umiejętności nie podjąłbym się takiego stanowiska.

Przypominam również, że jest to temat związany z pytaniami odnośnie rekrutacji.

Mało mnie obchodzi gdzie to piszę. Niech ludzie widzą, że jesteś jebaną kserokopiarą, bo może treść postów masz z LAFD, ale działy i tematy zerżnąłeś ode mnie. Można tutaj przytoczyć fajnego mema "Ej, daj spisać zadanie domowe. Dobra, ale tak żeby facetka się nie skapnęła"

image.png.8f1caceb7aa9e700f4c59a57ee42a272.pngimage.png.bd074ddcdd211e3dc3cc358b88f21ea0.png

Poza tym struktura działów nie jest z LAFD także pozdrawiam Cię serdecznie frajerze ;)

Hahahqha O kurde, to rzeczywiście mase twórczości skopiowal, podział na działy i nazwy tematów. Frakcja oficjalna, wzorująca się na tym samym przykładzie, takie ogólne rzeczy mogą się pokryć, jakbyś napisał jakiś tekst, prace i byłoby skopiowane to rozumiem.

"Kurde, ale on ma takie buty jak moje. Kseroboj"

Wyjdz juz z tej szkoły.