Jump to content

Qualifications


BARTEK_
 Share

Recommended Posts

69100443_LSFDlogo.png.9d0d85d2f1d1f8711634b7054ed71b2e.png
Kwalifikacje, które musi posiadać każdy ubiegający się o stanowisko w Los Santos Fire Department.

 

Wiek:

Co najmniej 21 lat w momencie składania wniosku.

Wykształcenie:

Wymagane jest ukończenie amerykańskiej szkoły średniej, lub jej odpowiednika (tj. GED lub inny równoważny egzamin potwierdzający ukończenie szkoły średniej, lub certyfikat San Andreas High School Proficiency Examination - SAHSPE)

Ocena kandydatów (FCA):

Aby spełnić wymóg FCA należy zarejestrować się i wypełnić FCA w okresie testowym. Rejestracja FCA rozpocznie się [...] i potrwa, aż do [...]. Kandydaci powinni złożyć wniosek miejski tak szybko jak to tylko możliwe. Kandydaci mogą złożyć wniosek o przyjęcie do Los Santos Fire Department przed zarejestrowaniem się w FCA. Spotkania organizacyjne są ograniczone i na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".

Obywatelstwo:

Obywatelstwo USA nie jest wymagane do złożenia wniosku, kandydaci jednak muszą posiadać odpowiedni status (np. Zielona karta,
Wiza pracownicza itp.), aby legalnie pracować w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Licencja Kierowcy:

W momencie umawiania się na spotkanie kandydat powinien posiadać ważne prawo jazdy obowiązujące w stanie San Andreas. Po zatrudnieniu funkcjonariusze zobowiązani są do utrzymania swoje prawa jazdy kategorii B, lub licencje kierowcy wozu strażackiego, która pozwala na prowadzenie pojazdów w kategorii C.

Test sprawności fizycznej (CPAT):

Kandydaci muszą przedstawić dowód bieżącego pozytywnego wyniku egzaminu sprawności fizycznej (CPAT). Dowód ten musi być również przedstawiony w momencie certyfikacji, podczas rozważania zatrudnienia. Wynik CPAT jest ważny przez rok. Informacje odnośnie testu sprawności fizycznej możesz znaleźć pod tym linkiem.

EMT:

Przed zatrudnieniem wymagany jest ważny certyfikat ratownika EMT. Kandydaci muszą przedstawić dowód posiadania certyfikacji EMT do czasu, gdy wszystkie części testowe zostaną zakończone pomyślnie. Kandydat, który posiada certyfikat EMT uznawany jest za kwalifikującego się do rozważania o zatrudnienie. Posiadanie statusu wyższego niż EMT również jest zaliczane.

Zdrowie fizyczne:

Praca zarówno strażaka, jak i ratownika medycznego jest wymagająca fizycznie. Kandydaci muszą być zdrowi, nie mogą mieć stwierdzonych chorób przewlekłych, lub zaburzeń umysłowych. Ratownicy nie mogą posiadać ograniczeń, które mogłyby przełożyć się na bezpieczeństwo prowadzenia akcji gaśniczej, lub ratowniczej. Waga kandydata musi być proporcjonalna do jego wzrostu. 

Używki:

Funkcjonariusze zatrudnieni w Los Santos Fire Department zobowiązani są do powstrzymania się od używania niektórych środków, np. palenia papierosów, marihuany oraz e-papierosów przez cały okres zatrudnienia.

Edited by BARTEK_
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.