Jump to content

[Spedycja] JappanTekku Logistics

Krzywy
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

1336969444_xdxdxdxdxdxdxdxdxd(1).png.728847b84e5f58c3eb5f6a3818548c11.png.9f1de482810ff2a5402c7dfa43ae739d.png

JapanTekku logistics jest na dzień dzisiejszy coraz bardziej popularnym przewoźnikiem towarów pośród firm logistycznych, a na rynku działa od ponad roku.

Z dnia na dzień coraz więcej osób oddaje swoje zaufanie Japońskiej spółce, lecz nigdy nie ma sukcesów bez porażek. Historia tej działalności sięga trochę dalej niż jej czas funkcjonowania. Projekt firmy logistycznej planowany od roku przez Teruyoshi prawie legł w gruzach przez sprawy finansowe, ale młody biznesmen nigdy się nie poddawał ponieważ do Ameryki przyjechał w celu lepszego życia i nie miał zamiaru stracić całej włożonej pracy przez jakieś durne pieniądze. Teruyoshi od początku swojego amerykańskiego snu był drobnym przewoźnikiem ładunków. Czasami dorabiając a raz nawet pracując na etacie przez co poznał dużo przyjaciół oraz znajomych którzy pomogli mu wywiązać się z długów i rozwinąć skrzydła w swojej wymarzonej firmie logistycznej.

spacer.png

LOKALIZACJA2.png.f19ab93b964f6f67b89a1efb030a9f99.png
Lokalizacja biura firmy JapanTekku została ulokowana niedaleko centrum miasta przez okazyjną cenę gruntu i starych magazynów. Jako że najwięcej osób zamawia właśnie przez internet to siedziba w centrum miasta daje świetny dojazd do klientów jak i samego biura firmy stąd opinia o "szybko doręczonych paczkach".

spacer.png

REKRUTACJA.png.fdd931a5795dfc4a6c78e1814261520c.png
Wszystkich zainteresowanych pracą zapraszamy na rekrutacje, która będzie się odbywać w biurze firmy, lecz przed spotkaniem należy umówić się pisząc na stronie www.JapanTekkuLogistic.com w zakładce rekrutacja lub na wybrany email bądź numer telefoniczny, wszystkim apelującym życzymy mało stresu i dużo odwagi.

spacer.png

cennik.png.8ee691df739de1a927814850b45a12c4.png
Zamówić transport paczki z punktu A do punktu B można dokonać na kilka sposobów, najpopularniejsze jest przez stronę internetową www.JapanTekkuLogistic.com lecz dla firm bądź dla wymagających kleintów polecamy udać się do biura firmy, skontaktować się telefonicznie bądź mail'owo. Z doznań klientów, którzy zamieszczają swoje opinie na tej stronie wiemy że ceny są adekwatne do wykonywanej pracy. Wszystko może się zmienić mogą gdy trasa jest większa niż maksymalna oraz gdy paczka wymaga dodatkowej ochrony ( w środku jest szkło, jest łatwo palna, łatwo ulega zniszczeniu i tak dalej).

spacer.png

OOC.png.52fd484ebedf6a07466b1064fc27ea89.png

Wstawiam ogólnie moją pierwszą aplikacje na Gta V o biznes więc będę w tym totalnie zielony jeżeli dostane akcepta i nawet nie wiem czy taki rodzaj biznesu jest dostepny do wyboru bo nigdzie nie mogłem znaleźć listy biznesu który można wybrać. Aplikacja jest krótka i treściwa, loga nie powalają ale grafikiem nie jestem ani nie stać mnie na wynajem takiej osoby. Mam nadzieje że aplikacja dla czytającego będzie adekwatna do jego wymagań i zacieszy oko.

Edited by Krzywy

Pewnie ze bardzo dobry pomysł. Cieszy i mnie taki projekt. 

E tam nie ma co narzekać, grafika jest spoko, oddaje klimat, jest prosta i spełnia swoją rolę. Najwyżej kiedyś sobie sam pozmieniasz czy ktoś Ci pomoże, teraz to zostało już puścić koła w ruch :D

Nakręcą gre i to wszystkim, zarówno konkurencji, klientom jak i osobom pobocznym.

Myślę że taka firma/firmy to podstawa na serwerze, jak restaruacja czy salon tuningu.

Ciekawi mnie dokładniejsza lokalizacja firmy, mimo opisu miejsca fajnie było by zobaczyć zdjecie z gry: budynku i jego lokalizacji na mapce, ale pewnie z czasem się to pojawi :)

Powodzenia! 

Edited by NadchodziMagik

Z racji, że chciałem trochę się pojawić przed startem to delikatnie poprawiłem tekst aby był bardziej czytelny. Zmieniłem białe tło bo mnie irytowało w logu i dodałem dział rekrutacyjny! :) Do którego można się również dostać klikając w tekst www.japantekkulogistics.com pod zdjęciem rekrutacji!

Edited by Krzywy