Jump to content

[Siłownia] Serbian GYM

Dyktator Jerzy
 Share

Recommended Posts

spacer.png

spacer.png

594979965_6nr24mrrt(1).thumb.png.63f9184beed83f13d9dfd58749b08471.png

spacer.png

Serbian GYM - Siłownia, która powstała i została zarejestrowana w III kwartale roku 2021 przez przedsiębiorcę Serbskiego pochodzenia, Zoran'a Vulović. Siedziba siłki znajduję się w jednym z prestiżowych dzielnic w mieście - Pillbox Hill, Downtown. Serbian posiada nowoczesny sprzęt treningowy z wyższej półki.

Przedsiębiorstwo zostało założone ze względu na zainteresowanie Zoran'a, trenował boks i niejednokrotnie pokazywał się na walkach gali. Nienawidził Albańczyków i niedalekiej przeszłości miał problemy z prawem. Został oskarżony za pobicie na tle narodowościowym 31'letniego Albańczyka w Vice City za które odsiedział dwa lata w więzieniu stanowym. Zapominając o swojej przeszłości wyleciał do Los Santos i zamieszkał w poszukiwaniu lepszego życia. Postrzegł, że w samym centrum metropolii został wystawiony budynek na sprzedaż, więc ten chwycił za telefon, umawiając się z właścicielem lokalu i po kilku dniach doszło do transakcji pomiędzy byłym właścicielem, a Zoran'em. Budynek został wyremontowany przez niecały miesiąc i powstało nowe przedsiębiorstwo przez Serba. 

kONTAKT:

Zoran Vulović (nr. tel.:  | E-MAIL )

CENNIK:

Karnet Siłowy - $0

spacer.png

Nota OOC:

Cześć. Kto mnie zna ten kojarzy, a kto nie to nie kojarzy. Serwer jeszcze nie wystartował, iż trwają przygotowania do startu to wstawiam wcześniej moją chęć do prowadzenia biznesu. Temat będzie jak najbardziej edytowany po starcie, nie ma odpowiednich wytycznych, aby uzupełniać przyzwoicie temat. Biznes w moim widzeniu będzie neutralny bez jakichkolwiek powiązań przestępczych, krótko pisząc zwyczajna siłownia. Oczywiście biznesem będę kierował ja we własnej osobie. Jeżeli coś serwer się rozkręci zacznę prowadzić dialog nad urozmaiceniem tego biznesu, a mianowicie o eventy wewnętrzne. Serdecznie pozdrawiam, elo.

Edited by Dyktator Jerzy

Posted (edited)

Elo! W trakcie trwania beta-testów miałem okazję zbudować interior, iż miałem sporo czasu to postanowiłem po raz pierwszy w GTA V zrobić własne dzieło. Może dla niektórych będzie wydawało się że interior jest super/elegancki, zaś dla niektórych jest paskudny/zły - nie reaguje w ogóle na opinię innych, bo każdy ma swoje zdanie. Wykorzystałem to co daje nam platforma RageMP i zrobiłem interior według własnej wizji. Nie jestem interiormakerem i raczej nim nie zostanę.

Wykorzystałem ok. 150 obiektów przy robieniu interiora. 

Dzięki @Tampa za podesłanie mi zdjęć z telefonu:

spacer.png

35ic53d7t.jpg

clfvldu5f.jpg

3h5nwz6lj.jpg

n76niimh0.jpg

b6gsta5s3.jpg

Edited by Dyktator Jerzy