Jump to content

Naitoraidā (ナイトライダー)


Recommended Posts

natoraida.png.2220931734e7d87afccbf9915cd5ec3f.png

** Przejeżdżasz przez centrum miasta w leniwy, sobotni wieczór, widzisz grupkę młodych osób stojących przy swoich Japońskich samochodach, słyszysz głośne ryki mocnych silników pomieszaną z głośną muzyką gatunku Phonk. Młodzież rozmawia między sobą, można po nich zobaczyć że wyśmienicie się bawią, miłośnicy Japońskiej motoryzacji są gotowi ścigać się na najtrudniejszych trasach. **

Naitoraidā - Grupa społeczna młodych ludzi, bliscy znajomi, których kręci Japońska motoryzacja, głośne rzędowe silniki oraz silniki w układzie V. To jest właśnie Japońska motoryzacja, młodzi fani Japońskiej motoryzacji są podzieleni na różne grupy, jeden woli przyczepność na zakrętach w swoim czteronapędowcu, drugi woli Drift w swoim tylnym napędzie, a trzeci woli swój skromny przedni napęd w swojej Dince. Nie interesuje ich, czym jeździsz, ważne jak to robisz i czy cenisz w sobie różnorodność. Każdy zarobiony pieniądz wkładają w swój Japoński wehikuł, grupka młodziaków pracuje w nowo powstałym Studiu Tuningowym Takahashiego. Od małego łebka ich interesuje motoryzacja, w nocy to wojownicy szos i ostrych zakrętów. Za dnia normalni ludzie nieodróżniających się od zwykłych szarych ludzi w Los Santos, którzy uczciwie pracują w Studiu Tuningowym. Chcesz się przekonać, co potrafią Ci młodzi ludzie? Wyobraź sobie, że ścigasz się z rywalem, a w lewym lusterku widzisz właśnie, jak dojeżdża do Ciebie rywal, czujesz niepowtarzającą adrenalinę, widać ich wszędzie po drogach krajowych, jak i również po autostradach w San Andreas. Grupa młodziaków w rodzinie Naitoraidā przyjmie każdy pojedynek na szosach San Andreas.

 

ooc2.png.098f0a744e4689987f9aa4653cd5c60f.png

 

Cytat

Witajcie moi drodzy, dzisiaj wychodzimy z inicjatywą z Projektem IC ścigantów, będzie to nasz dodatek do pogrania na serwerze vGaming - Chcemy ten Projekt ścigantów połączyć z naszym Studiem Tuningowym, chcemy zbudować na prawdę wspaniałą społeczność, znam moich ludzi i wiem że potrafią dobrze grać. Po wystartowaniu serwera chcemy wrzucać dużo SS'ków z naszej gry, wyczekujcie. W aplikacji mogą się wkraść małe błędy ortograficzne, przepraszam ale nie mam siły już do mojej klawiatury. Pozdrawiamy serdecznie i dzięki za poświęcenie czasu za czytanie naszej aplikacji.

Ekipa: 

@simpuL

@Lunoro

@quartze

@Filipeqq

@popa

@wontorekk homie

@Nerka

@Jukson

 

Grafika: @chlor

Powiązania:

 

 

 

Edited by simpuL
Link to comment
Share on other sites

  • simpuL changed the title to Naitoraidā
  • simpuL changed the title to [GZ] Naitoraidā (ナイトライダー)
  • Eristo changed the title to Naitoraidā (ナイトライダー)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.