Jump to content

[Salon Fryzjerski] Laviva Hair

Nana
 Share

Recommended Posts

Laviva.png
Laviva Hair - salon założony przez dwie doświadczone fryzjerki, które chcą pokazać całemu miastu na czym polega dobre fryzjerstwo. Przez to, że stawiają na stu procentowy profesjonalizm w swoim zawodzie, potrafią zająć się nawet najbardziej niesfornymi włosami, a najbardziej wymagające klientki nie są dla nich wyzwaniem. Wchodząc do salonu kobiet od razu można poczuć się pewnie, klienci nie boją oddać się w ręce obu kobiet, wiedząc, że są profesjonalistkami. Bez problemu odprężają się na fotelach fryzjerskich, po to by zaraz wyjść z uśmiechem na twarzy z salonu. Właścicielka salonu doskonale zna się na marketingu, gdyż w rodzinnym mieście pomagała rodzicom rozpromować ich firmę. To był klucz do sukcesu, który pozwolił stać się jednym z najbardziej profesjonalnych i rozpoznawalnych salonów w mieście.

cennik.png
-Modelowanie, strzyżenie damskie - $***,
                                                                                      -Modelowanie, strzyżenie męskie -$***,
                                                                                      -Farbowanie damskie - $***,
                                                                                      -Farbowanie męskie - $***,
                                                                                      -Upięcia okolicznościowe - $***,
                                                                                      -Usługi barberskie - $***,
                                                                                      -Usługi wyjazdowe - cena indywidualna,

lokalizacja.png
ia1Tlc1.png

ooc.png
Hejka, niektórzy mnie kojarzą z konkurencyjnych serwerów, chciałabym ponownie spróbować czegoś nowego. Wraz z @Robsonpostanowiłam spróbować sił we wspólnym biznesie, w którym doskonale wiem, że ani mi ani Robsonowi nie zabraknie chęci oraz aktywności. Nie tolerujemy biznesów widmo, biznesów gdzie można kogoś spotkać przez godzinę/dwie dziennie. Jeżeli już mamy biznes wkładamy w niego całe serducho i pomimo obowiązków prywatnych pracy, potrafimy wygospodarować na tyle czasu, by każdy był zadowolony. Chcemy również, jeżeli wszystko wypali za jakiś czas zrobić odpowiedni serwer discord, który gracze mogliby grać jako aplikacja do umawiania się na wizyty taką jak np booksy.com 

Edited by Nana

Aplikacja totalnie odstraszająca. "pokazać całemu miastu na czym polega dobre fryzjerstwo." lepiej pokazać całemu miastu na czym polega dobre pisanie aplikacji.
- cały tekst jest totalnie krzywy
- grafika wygląda jak stock z neta z dodanym nieudolnym gradientem
- Z tego co wiem ale mogło się to zmienić salony fryzjerskie działają na zasadzie bota

Aplikacja pod identyczną nazwą oraz identycznego autora została wstawiona na jeden z serwerów RPG gdzie wygląda o niebo lepiej.

Posted (edited)
57 minut temu, Konus napisał:

Aplikacja totalnie odstraszająca. "pokazać całemu miastu na czym polega dobre fryzjerstwo." lepiej pokazać całemu miastu na czym polega dobre pisanie aplikacji.
- cały tekst jest totalnie krzywy
- grafika wygląda jak stock z neta z dodanym nieudolnym gradientem
- Z tego co wiem ale mogło się to zmienić salony fryzjerskie działają na zasadzie bota

Aplikacja pod identyczną nazwą oraz identycznego autora została wstawiona na jeden z serwerów RPG gdzie wygląda o niebo lepiej.

Dziękuje wraz z @Robsonza wypowiedzenie się. Jednak z tego co widzę aplikacja została zaakceptowana, a nie wystawiona do wglądu i oceny graczy. Właśnie temu twój post mogę bez problemu uważać za zwykły off-topic. (Jak podobne w twoim profilu, typowo dla oczernienia). 

Jednak cóż, jako Właścicielka biznesu, nie mogę się nie wypowiedzieć. 

Co do tekstu, jest coś takiego jak justowanie do środka, właśnie takie zostało użyte, temu właśnie uważasz, że tekst jest totalnie krzywy. Ale spokojnie, tekst zawiera wszystko co potrzebne w aplikacji, czyli: historie, schemat działania, ofertę oraz lokalizacje, którą niebawem dodam po konsultacji z opiekunem. 

Grafika była robiona przez pewną osobę, nie będę dyskutować o niej jest to kwestia gustu, tobie się może nie podobać, innym już się podobać będzie. (tak btw, również będzie zmieniona po wskoczeniu na odpowiedni poziom salonu, na bardziej prestiżowe),

Co do ostatniego twojego punktu, tutaj nie będę się wypowiadać, wystarczy przeczytać inne wątki w dziale biznesy oraz zerknąć na prezentacje skryptu. Wtedy będziesz wiedział na jakiej zasadzie działa panel fryzjera.

Ci którzy mnie znają z serwerów MTA, SAMP, wiedzą ile umiem poświęcić na rozkręcenie biznesu oraz jak dobrze potrafię go rozkręcić. aplikacja pod tą samą nazwą oraz autorem została wystawiona na xx serwerze, zgodzę się. Jednak treść owej aplikacji jest już całkowicie inna, niżeli tutaj. Również zamysł jest zupełnie inny.

Edited by Nana

Nie ma co się czepiać, wiadomo że wiele rzeczy się wyklaruje w praniu, po starcie serwera. Tu się ulepszy tam zmieni czy poprawi, akcept jest więc idźmy dalej. Każdy robi po swojemu.

Cytat o pokazaniu całemu miastu dobrego fryzjerstwa świadczy o ambicji właścicielki oraz podejmowaniu ciężkich wyzwań, co chyba w świecie fryzjerstwa zdarza się często, weź tu zaspokój każdego widzi mi się :D

Pomysł bardzo fajny. Poza tym wydaje się, że lubi to co robi.

W każdym razie powodzenia :)

Edited by NadchodziMagik

• Nana changed the title to [Salon Fryzjerski] Laviva Hair
  • 5 weeks later...