Jump to content

cannot touch this

Recommended Posts

Dzień dobry,

na RP gram od 14 lat z przerwami większymi, mniejszymi. Głównie pogrywałem w ostatnich latach na ls-rp, devgaming, w dawnych latach harvestrp, community-rp, plerp i wiele innych mniejszych bądź większych projektów. Z utęsknieniem wspominam Red County Role Play, gdzie rozgrywka się toczyła na terenie Dillimore, Blueberry, Palomino. Czasami mniej poważnie, czasami pod krawatem. Do wszystkiego doszedłem sam, tato tylko pożyczył mi pierwszy milion.

Jeśli chodzi o projekt vGaming to odpowiadam tu za ogólną estetykę, grafikę którą spotkacie w grze jak i również na forum, zajmuję się także organizacjami publicznymi i wraz z resztą czerwonych nadrzędnymi sprawami rozgrywki.

Z zainteresowań to namiętnie masuje myszkę grając w Global Offensive, gry strategiczne. Po za komputerkiem fotografia, operator kamery i koneser sztuki szeroko pojętej.  

Temat możecie traktować również w formie konfesjonału, nie widzę nic przeciwko wylewania tutaj swoich żali, obrażania mnie (nie wolno obrażać innych, bo się pogniewamy) i zadawania pytań, bądź najprostszego cześć w moją stronę.

Pozdrawiam,
Paweł

Edited by cannot touch this

Godzinę temu, zaxior napisał:

Cześć, mam nadzieje że się dobrze macie.

Wszystko jest w porządku, chłopaki dobrze robią, dobry przekaz leci. 

Gramy dzisiaj w karabiny? 

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.