Jump to content

Freelancerzy - Informacje

Byczol
 Share

Recommended Posts

freelancer.gif

Freelancerzy - Osoba, bądź jakaś grupa działająca na własną rękę. Gracz posiada możliwość założenia własnego projektu Freelancera, sam lub ze swoimi znajomymi. Prowadzenie postaci Freelancera to nie granie dilera, nie chodzi o to w tym aby gracz zakładał temat po to aby otrzymać dodatkowe uprawnienia czy posiadanie własnego laboratorium. Rozgrywka nie powinna być nastawiona na grę ze ścianą, takie projekty będą od razu przerzucane do archiwum. Gracz nie powinien być również nastawiony na spore wpływy w mieście, ze względu na to że działa sam i nie posiada wokół siebie mocnej zaufanej grupy. Maksymalna ilość osób w jednym projekcie wynosi 3, rzadko kiedy będzie zdarzać się wyjątek 4 osób, lecz gdy lider ma ciekawy zamysł na taki projekt, mogę się na to zgodzić. Freelancerzy mogą posiadać dostęp do laboratorium jak i do bota, lecz zarobki w porównaniu do organizacji przestępczej będą mniejsze o 25%. Lider tak jak w przypadku organizacji przestępczych, otrzymuję panel z pewnymi uprawnieniami. Uprawnienia te będę z czasem zwiększać, aby były adekwatne do działań przestępczych osoby prowadzącej projekt, bądź grupy kilku osób. Ważne zasady o których musicie pamiętać, grając projektów Freelancera;

• Ilość osób w projekcie powinna wynosić od 1 do 3 graczy.
  • Musicie pamiętać że nie gracie organizacji przestępczej liczącej sporą ilość graczy, tylko grupę kilku osób. 
  • W stosunku do organizacji przestępczych powinniście widzieć współpracę, a nie jakiekolwiek wojny, sprzeczki.
  • Standardowo aplikacji powinna mieć wypisanych członków, o ile ilość osób w projekcie wynosi więcej, niż jedna.
  • Uprawnienia w panelu będą nadawane z czasem, na początek dostaniecie kilka podstawowych które przydadzą wam się do codziennej rozgrywki.
  • Wiele osób ma wątpliwości, co może grać, a co nie - Mogę tutaj napisać że dosłownie wszystko, kwestia waszej kreatywności oraz granicy zachowania dobrego smaku. Nie chcę jedynie widzieć postaci dilerów, bo takich możecie grać bez posiadania tematu. Jestem do waszej dyspozycji na discordzie, więc jeśli macie zastrzeżenia co do swojego projektu, to piszcie śmiało.
  • Temat powinien zawierać przed nazwą postaci wpis [Freelancer], aplikacja powinna być wrzucona tutaj w dziale aplikacji

Edited by Byczol

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.