Jump to content

Proces i regulamin przejmowania terenów.


Byczol
 Share

Recommended Posts

Proces przejmowania terenów

 

System przejmowania stref, to nieodłączny dodatek do gry dla graczy półświatka, ale i nie tylko. Strefy dzielimy na te neutralne oraz przejęta, strefę będzie można przejąć, ale i też odbić. Posiadanie własnej strefy dla grupy przestępczej równa się z większym popytem na narkotyki, ale i nie tylko! Aby przejąć strefę neutralną trzeba wbić na niej odpowiednią ilość punktów, w tym przypadku będzie to 500 punktów. Teren przez następne 48h będzie należał do danej organizacji, o ile nie zostanie przejęty przez inną. Do 48h obowiązkiem grupy jest utrzymanie go, w tym przypadku będzie to 200 punktów. Możliwe będzie również przejęcie zajętego już terenu przez inną grupę. W tym przypadku ilość punktów to 700, ruch ten jest bardzo ryzykowny, z uwagi na zagrożenie od drugiej strony. 

Cywile posiadają możliwość handlu na wszystkich strefach, tych przejętych przez inną grupę, ale i również na tych neutralnych. Ważna zasada której cywile muszą się trzymać.  Każdy cywil dopuszczający się handlu na strefie przejętej przez inną organizację, musi pamiętać o konsekwencjach. Osoby z panelem organizacji pod którym jest przypisana grupa, mają możliwość wykonania kradzieży cywila, gdy zauważą że taka osoba przeprowadza /corner. Późniejsze wystawienie tematu informującym o przestępstwie w tym przypadku nie jest obowiązkowe. Cywil ma do wyboru prowadzenie /corner na strefie neutralnej, która nie może zostać przejęta przez żadną grupę. Handel tam równa się z mniejszym popytem na narkotyki, ale z większym bezpieczeństwem. Osoby które zostaną tam okradzione, mają prawo domagać się przestępstwa na forum z tej akcji. 

 

 

Regulamin przejmowania terenów

 • Zakazane jest wbijania jak największej ilości terenów w krótkim czasie, opiekun oraz ekipa będzie zwracać na to uwagę. Nie przestrzeganie tej zasady, będzie równać się z usunięciem organizacji.
 • Zakazane jest wbijanie terenu bez prowadzonej interakcji IC, ekipa również będzie zwracać na to uwagę. Nie przestrzeganie tej zasady, będzie równać się z karą dla osób wbijających teren.
 • Dozwolone jest prowadzenie wojny z organizacją która staje na drodze drugiej organizacji w postaci przejmowania ich terenów. Wszystko po wcześniejszym omówieniem z opiekunem.
 • Maksymalna liczba terenów jaką może przejąć organizacja to dwa dodatkowe tereny.
 • Organizacja która nie skupia swojej działalności na handlu nie ma obowiązku przejmowania dodatkowych stref.
 • Członek organizacji przestępczej, posiadający panel organizacji pod który przypisana jest strefa ma prawo okraść cywila dilera, który prowadzi na ich terenie /corner.

 

Ważne zasasdy/informacje

 • Posiadanie własnej strefy równa się z większym popytem na narkotyki dla osób posiadających panel organizacji pod którą jest podpisana.
 • Osoby posiadające status Wanna-Be w organizacji często posiadają wyznaczone zadanie, głównie jest to rozprowadzenie narkotyków. Takie osoby również mogą być dodane pod panel, aby korzystać z benefitów podczas /corner.
Edited by Byczol
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.