Jump to content

Port of Los Santos


L0st
 Share

Recommended Posts

 received_3641862172705686.webp?width=866


Port of Los Santos - Port morski umiejscowiony w południowej części miasta Los Santos. Każdego dnia port obsługuje tysiące kontenerów, a w ciągu roku setki tysięcy. Port umożliwia sprowadzenie i wysłanie drogą morską dowolnego dobra materialnego, którego wymiary nie przekraczają dopuszczonych wymiarów przesyłki w kontenerze. 
Szeroko rozwinięty handel morski na przestrzeni kilkunastu lat wymusił na Los Santos znaczny rozrost lokalnego portu. Z biegiem czasu port zaczął przyjmować dziennie coraz to więcej kontenerowców, a progresywnie rosnące oczekiwania konsumentów doprowadziły do ciągłego zapotrzebowania na pracowników.

W 2019 roku Administracja Port of Los Santos ruszyła pełną parą nad zwiększeniem wydajności placówki. Nieustanne prace remontowe, współpraca z licznymi firmami zagranicznymi i uzupełnienie kadry pracowniczej zaowocowały zakupem nowego sprzętu, kontenerów, powiększeniem magazynów i rozbudowaniem prężnie działającego biura obsługi klienta online, które zostało oddane do użytku konsumentów na początku 2021 roku.

received_1341923512875092.webp

Biuro obsługi klienta pomoże Ci wynająć kontener, nadać, oraz odebrać paczkę. Wystarczy odwiedzić stronę www.portoflossantos.com, wypełnić formularz i oczekiwać na kontakt konsultanta.
 

Imię:
Nazwisko:
Usługa (niepotrzebne skreślić): Wynajem kontenera/wysyłka paczki/odbiór paczki
Zawartość:
Numer telefonu:
Informacje dodatkowe:

((Wypełniony wzór wysyłacie na PW forum do @L0st dodając @Errmirand, w odpowiedzi zwrotnej otrzymacie czas i miejsce spotkania, na którym odegramy formalności i otrzymacie termin odbioru przesyłki, w przypadku odegrania wysłania temat załatwiamy od razu.
W przypadku odegrania importu/wysyłki samochodu, lub czegokolwiek, co realnie zajmuje całe miejsce kontenera, należy we wzorze zaznaczyć jego wynajem.))

OOC:

Cześć! Razem z @Errmirand wychodzę do graczy z projektem IC doków, który umożliwi transport drogą morską wirtualnych dóbr materialnych. Jesteśmy otwarci na interakcje z każdym graczem, który będzie chciał odegrać wysyłkę, lub import paczki/samochodu.
Godziny otwarcia portu zostaną ustalone po starcie serwera, będą to konkretne dni i widełki czasowe, w których będzie można wejść w interakcje z pracownikami.

Tematem zamówień i organizacji projektu zajmę się osobiście z Errmirandem, jednakże ciepło zachęcamy graczy, do udziału w projekcie w formie gry magazyniera. Postacie nie muszą być stworzone specjalnie pod projekt, aczkolwiek warto pamiętać, że zamysł postaci nie może gryźć się z pracą w porcie.

Edited by L0st
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.