Jump to content

[Klub] X-Clusive Night Club

Pablo Escobar
 Share

Recommended Posts

tlo_lifeinvader.png

X-Clusive Night Club - Klub jest otwierany z myślą o rozkręceniu Little Seul, ponieważ ostatnio został zapomniany przez mieszkańców Los Santos. Za otwarcie klubu odpowiada Kevin Baker. W środku będzie znajdowało się ekskluzywne wykończenie, oraz unikalna sala VIP z dostępem złotej karty oraz srebrnej karty. Grana muzyka w lokalu będzie dostosowana do wydarzenia imprezy. Miejsce to chce być znane z hucznych i częstych imprez praktycznie odbywających się każdego wieczoru. Organizowanie większej imprezy z koncertami, loteriami czy konkursami będą ogłaszane kilka dni wcześniej na swoich multimediach. Spróbujemy podpisać kontrakty z najsławniejszymi gwiazdami show-biznesu, ale i nie tylko. Będziemy dawać szansę nowym twarzom Los Santos. Będą możliwe imprezy zamknięte po wcześniejszym ustaleniu terminu i odpowiedniej kaucji. Wszystkie informację zostaną podane na oficjalnej stronie X-Clusive. Otwieramy się dla Was mieszkańcy Los Santos pokażmy, że Little Seul nie jest taki Little! W popularnych miejscach odwiedzanych przez mieszkańców Los Santos pojawią się wizytówki z otwarciem klubu, oraz lokalizacją. Klub posiada również złotą kartę/srebrną kartę członkowską. 

0hjM5sC.png

Wybieramy na otwarcie klubu nowo pobudowany lokal 300m2 mieszący się w jednym z większych budynków w okolicy Little Seul. Za budynkiem jest prywatny parking z kamerami, ochroną na parkingu, oraz przystankiem autobusowym, który pozwala na szybki dostęp z imprezy do domu/z domu na imprezę. Szybko i bezpiecznie. Mamy też w planach przygotowanie kilka miejsc parkingowych VIP, które będą dostępne podczas posiadania złotej karty/srebrnej karty. Przed wejściem do lokalu podczas wydarzenia będzie stał ochroniarz, oraz bramka "wykrywacz metali", aby nie spotkało nas nic przykrego podczas zabawy. Stawiamy na relaks po ciężkiej pracy. Nie ważne czy jesteś osobą medialną czy zwykłym szarym pracującym obywatelem Los Santos przyjedź i baw się z nami do białego rana. A gwarantujemy Ci świetną zabawę, najlepszy alkohol i komfortowe wyposażenie sali VIP. 

Out Of Character:

Cześć wpadłem na Wasz projekt wczoraj, ale od razu zauważyłem w nim potencjał i zainteresowałem się planem na gospodarkę serwera. Chce dołożyć swoje pięć groszy i dołączyć się z projektem, gdzie będę organizował sporadyczne imprezy. Miejsce do odpoczęcia po służbie w policji, czy straży pożarnej. Nie wiem co tu mogę więcej napisać. Prowadziłem już nie jeden klub na serwerach RP głównie były to na SAMP kluby. Macie się tu po prostu dobrze bawić wieczorami, a jak będą ciekawe postacie z show-biznesu to będą mogły dawać koncerty, albo pokazać swoją produkcję muzyczną mowa o DJ. Lokalizacja MOŻE ulec zmianie przed startem serwera w zależności od rozmowy z Administracją. Jako, że jestem w Event Team bardzo mi to pomoże, abym kręcił fajną fabułę pod ten klub no i to w sumie tyle.