Jump to content

[Szukam] Poszukuję ludzi do trzeciego składu w organizacji przestępczej.


Maupa
 Share

Recommended Posts

Siema, szukam ludzi chcących pograć coś innego. Jeżeli nie masz pomysłu na grę napisz do nas. Szukam ludzi do trzeciej grupy uderzeniowej w PMC. Grupy liczą po cztery osoby. Dowódca plus trzech podwładnych. Nasza grupa nie zajmuje się handlem narkotykami. Raczej szpiegujemy, zbieramy informacje handlujemy bronią oraz wykonujemy zadania na zlecenie. Jest to ciekawa mieszanka Gry gangu oraz ZGP czerpiąca z nich to co najlepsze. Jako, że serwer dopiero staruje nie wydaje mi się, by początek był jakoś bardzo porywający. Nie chcemy Ci narzucać jak masz grać, fajnie gdybyś miał jakieś pojęcie o wojskowości i broni lecz nie jest to wymagane. Od razu zaznaczam, że nie gramy terminatorów oraz różnego rodzaju dziwnych rzeczy. Skupiamy się na handlu bronią, szkoleniach i usługach najemnych. Jeżeli lubisz pisać ładne akcje na temat wytwarzania zostaniesz naszym rusznikarzem, szalonego doktorka już mamy XD.

Dla chętnych link do tematu. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was do wspólnej gry na serwerze nie ważne czy jako członek szwadrony czy jako inna osoba z którą się spotkamy, pozdrawiam :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.