Jump to content

[Siłownia] Rocky Boxing Gym


Marek
 Share

Recommended Posts

                                 

rocky.png.7046d9e5879f03e0ceb670eb87be6852.png

Rocky Boxing Gym jest to klub sportowy mieszczący się na dzielnicy Rancho, który zrzesza ludzi z okolicy pragnących zwiększyć swoją fizyczność, nauczyć się bokserskiego fachu lub zaznać trochę adrenaliny.  Siłownia funkcjonuje już od kilkanastu lat, więc wyrobiła sobie renomę wśród okolicznych mieszkańców.
   

 

Głównym trenerem jest emerytowany pięściarz Antonio Marchegiano, syn Rocky'iego Marchegiano bardziej zwanego jako Rocky Marciano. Podczas jednej z walk Antonio został ciężko znokautowany, przez co doznał uszkodzeń nerwów, a w efekcie zakończył kariere. Ludzie wgłębieni w środowisko poznają go przez charakterystyczne kulenie.
Klub rozpoczął funkcjonowanie w roku 2004 jako drużyna sportowa jednej ze szkół w mieście Los Santos. Po dofinansowaniu przez władze ówczesny właściciel zakupił garaż, w którym zorganizował skromny sprzęt do ćwiczeń pozwalający na rozwijanie się młodych zawodników. Przez wiele lat siłownia nie wyróżniała się niczym względem innych klubów. Punktem kulminacyjnym był rok 2010, w którym klub został zakupiony przez Antoniego Marchegiano, który stopniowo rozpoczął jego rozwijanie oraz zmienił nazwe na Rocky Boxing Gym. Ostatecznie siłownia osiadła w budynku po lokalu gastronomicznym zakupionym przez Antoniego. 

 

 

OOC:

1576616483_rockylok.PNG.acdb89d4560298f482d5532b11be34bf.PNG1729213495_rockylock2.thumb.PNG.e2a85d1e6b6bf5e9aa890682f93f9207.PNG

 
 

Założenia:
Jest to mój pierwszy biznes, więc próg wejścia postawiłem wysoko. Chciałbym grać cykliczne treningi bokserskie, które prowadziłbym osobiście. Po jakimś czasie, gdy wykształciłbym paru zawodników myślałbym nad zorganizowaniem mini turnieju, albo sesji sparingowej ze sportową konkurencją jaką byłaby Serbian Gym (wszystko do dogadania IC). Celem mojej gyr byłoby zorganizowanie gali bokserskiej W Los Santos przy współpracy z Serbian Gym (oczywiście wszystko IC). OOC jestem zawodnikiem boksu olimpijskiego od trzech lat, więc myśle, że treningi oraz wczucie sie w role trenera będą na wysokim poziomie. 
 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.