Jump to content

Federal Investigation Bureau – vademecum kandydata


Recommended Posts

hKuXIV4.png

 

Z przyjemnością informujemy, że oto otwieramy swe podwoje dla osób spragnionych satysfakcjonującej, złożonej i wymagającej rozgrywki w jednej z bardziej specyficznych frakcji na naszym role-playowym poletku. Z uwagi na fakt, że serwer nie odnotował jeszcze właściwego startu, cały proces rekrutacji odbywa się na kanale OOC. Rezygnujemy ze wzoru, nie narzucamy ponadto żadnego rdzenia aplikacji (wyjąwszy banalne pytanie kontrolne), niemniej dla ułatwienia wskażemy poniżej preferowane przez nas informacje.

Zanim jednak przejdziemy do meritum, pozwólcie, że nakreślimy pokrótce pożądaną sylwetkę kandydata. Zależy nam przede wszystkim na osobach samodzielnych i mogących udokumentować swoje doświadczenie, oprócz tego wskazana jest wysoka kultura osobista, stoicki spokój i bezkonfliktowość, a także dyskrecja i lojalność. Poważnie oraz uczciwie traktujemy swych towarzyszy w rozgrywce, a więc wszystkie te przymioty z całą rzetelnością swych imion obiecujemy podtrzymywać własnym zachowaniem. 

W podaniu obligatoryjnie należy zawrzeć jednozdaniową odpowiedź na poniższe pytanie:

Jaka cecha decyduje o zasadności nazwania kogoś agentem federalnym? (oprócz oczywistej konstatacji, że z powodu pracy w agencji federalnej oraz jurysdykcji terytorialnej)? (Uwaga! Pytanie jest proste, ale proszę je  u w a ż n i e  przeczytać i przemyśleć swą odpowiedź).

Poza tym mile widziane jest skrócone résumé dokumentujące przebieg kariery na serwerach RP, ewentualne referencje, przykładowa sylwetka odgrywanej postaci, przykładowe materiały autorstwa kandydata związane z rozgrywką we frakcjach federalnych etc. Warto również wspomnieć o swoim pomyśle na prowadzenie rozgrywki (niczego nie sugerujemy, lecz nie trzeba ograniczać się do gry agenta). I prosimy nie zapominać o określeniu swoich oczekiwań względem frakcji.

 

Oto procedura postępowania rekrutacyjnego:

  1. Zapoznanie się z aplikacją przez komisję rekrutacyjną i wydanie wstępnego werdyktu.
  2. Wewnętrzna lustracja kandydata, którego aplikacja została wstępnie przyjęta (członkowie grupy w zasadnych sytuacjach mogą zaprotestować przed przyjęciem kandydata albo zaaprobować jego kandydaturę).
  3. Weryfikacja wybranych kandydatów podczas rozmowy głosowej.
  4. Ustalenie dokładnego planu rozgrywki i wdrożenie adepta do frakcji.

 

spacer.png

 

Podania (niekoniecznie długie, cenimy sobie lapidarność, a nadto również poprawność formalną przesyłanych tekstów, dlatego prosimy o zwrócenie uwagi na ich warstwę typograficzną) prosimy przesyłać w formie prywatnej wiadomości na forum zaadresowanej do @PanCapone oraz @Sin.

Przed przystąpieniem do procesu rekrutacyjnego warto zapoznać się z naszym wstępnym tematem informacyjnym.

Edited by PanCapone
Link to comment
Share on other sites

  • Sin changed the title to Federal Investigation Bureau – vademecum kandydata
  • PanCapone locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.