Jump to content

[Firma taksówkarska] Mäkinen Taxi


Sax
 Share

Recommended Posts

Bez_nazwy-2.png

Mäkinen Taxi - Firma taksówkarska, założona w 1985 roku przez Väinämö Mäkinen, dziadka Väinö, który za młodu Wyemigrował z Finlandii do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Początkowo pracował jako taksówkarz dla jednych z wielu firm a kiedy zdobył obywatelstwo, postanowił otworzyć własną działalność. Kupił wysłużone Wenny Dynasty, które szybko stało się ikoną sygnowanego jego nazwiskiem biznesu. Przez kolejne lata, Mäkinen Taxi prężnie się rozwijało a flota rozrastała się o coraz to nowsze taksówki.  U Väinämö wykryto raka. Choroba postępowała a leczenie było coraz droższe. Väinämö pogrążył się w długach, przez co w 2018 roku, jego firma została zawieszona a majątek wyprzedany. Bliski jego sercu stary Weeny, na kilka lat wylądował pod kocem w garażu. Bliski niechybnej śmierci mężczyzna, na 22 urodziny, wręczył wnukowi swoje Dynasty i za namową Väinö, który obiecał przywrócić świetność Mäkinen Taxi, przekazał mu również swoją firmę. Młody Mäkinen, tak samo jak niegdyś jego dziadek, zasiadł za kierownicą Wenny Dynasty, rozpoczął własną karierę w Ameryce. Väinö Mäkinen - wnuk znanego z ulic Los Santos taksówkarza Väinämö. Urodził się we wsi Verla na południu Finlandii. Już od dziecka był zaradny, przyjazny i opiekuńczy. Kocha swoją rodzinę, szczególnie młodszą siostrę Eevi, która urodziła się z poważną wadą serca. Mając osiemnaście lat, wyjeżdża wraz z chorą siostrą do Stanów, gdzie miała przejść ryzykowną operację na otwartym sercu, która jednak nie zakończyła się powodzeniem. Eevi zmarła na stole operacyjnym. Młodzieniec pogrążony w żałobie, postanawia pozostać przy dziadku, gdzie kontynuuje naukę na uczelni w Los Santos. Chcąc zapomnieć o stracie najbliższej mu osoby, stara się rozpocząć swoje życie na nowo.

unknown.png

OOC Cześć, na serwerach RP w GTA gram od lat. Z powodzeniem prowadziłem nie jeden biznes bądź projekt. Tym razem zamierzam otworzyć małą firmę taksówkarską, w głównej mierze nakierowaną na interakcje z innymi graczami. Na start chciałbym uzyskać samochód dziadka, czyli Wenny Dynasty przerobiony na taksówkę, w którym zacznę swoją przygodę taksówkarza. I jeśli byłaby taka możliwość, dodatkowo dwie zwyczajne TAXI w barwach przedsiębiorstwa dla pierwszych pracowników.

lokalizacja

image.thumb.png.753a6fb80fe6b598eb08b09b1952a7dd.png

 

image.png

Edited by Sax
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.