Jump to content

#4 Kilka słów o modyfikacjach


Recommended Posts

 

Cześć,

kolejne krótkie ogłoszenie od nas - tym razem poruszymy temat ubrań dostępnych dla naszych postaci.  Jak wspomnieliśmy wcześniej, silnik GTA 5 oferuje nam bardzo dużo (na pewno więcej niż znany wszystkim samp czy mta) - z tego powodu ustalamy odgórnie, że kończymy z opisywaniem swoich ubrań czy tatuaży za pomocą komendy /opis. Zostawiamy ją dla podkreślania szczegółów, tymczasowych zmian czy ogólnej aparycji postaci. 

GTA 5 oferuje ponad dwadzieścia tysięcy różnych ubrań, każde z nich - pomijając oczywiście elementy niepasujące do realiów serwerowych - będzie udostępnione w odpowiednim miejscu do zakupu i mimo tego postanowiliśmy rozszerzyć tą liczbę o dodatkowe modyfikacje przygotowywane przez naszych 3d developerów @Kubus i @Konus- więcej informacji wkrótce. W przeciwieństwie do konkurencji nie wykluczamy żadnych ubrań, nawet tych markowych i inspirowanych. ;) Każdy przypadek będzie interpretowany indywidualnie w gronie administracji przed dodaniem dodatku na serwer, ale nie zamykamy się na żadne propozycje i będziemy odpowiadać w tym obszarze adekwatnie do potrzeb graczy. Już wkrótce na forum pojawi się dział w którym będziecie mogli wrzucać swoje propozycje nie tylko ubrań, ale także wszystkich innych elementów jakie mogą być dodane na serwer (między innymi fryzury, biżuteria oraz zaniedbana przez developerów z R* sekcja kobieca, wszelkiego rodzaju modele kobiet, makijaż) - zapraszamy. 

Nie ukrywamy, że ubrania z modyfikacji będą limitowane i dostęp do nich nie będzie powszechny. 

separator.png
 Poniżej kilka przykładów tego, z czego będzie można skorzystać na vGaming. 

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.