Jump to content

[Studio tatuażu] The Pit Tattoos


debiL
 Share

Recommended Posts

latest.pngThe Pit Tattoos - Studio tatuaży w stylu retro specjalizujące się w tatuażu realistycznym, w portretach, motywach symbolicznych i motywach związanych z naturą. Mimo to, każdy klient będzie zadowolony, ponieważ bez problemu może zostać wytatuowanym za pomocą dotworku. W tym miejscu również wykonywane są małe tatuaże bez całodniowych sesji, najczęściej między klientami. Nawet osoby wchodzące z ulicy są w stanie pozyskać spontaniczny tatuaż. Budynek studia znajduje się na Aguja Street, w mieście Vespucci Canals. Lokal The Pit jest znany wśród subkultur, artystów i szych z miasta. Kolokwialnie mówiąc "dziarali się" tutaj członkowie klubów motocyklowych, koszykarze, członkowie zespołów muzycznych czy też inne znane osobistości pracujące na co dzień w okolicy Vinewood. Lokal prowadzony jest aktualnie przez trzecie pokolenie, co podkreśla kultowość tego miejsca. Jest to rodzinny biznes, przekazywany z potomka na potomkda. The Pit to nie miejsce na praktykę i zdobycie nowego doświadczenia. Pracownicy owego studia to głównie doświadczeni tatuażyści, siedzący w świecie tatuażu od lat. Każdy zarabia tu nie mało i każdy chciałby pracować w tym miejscu przez wyrobioną renomę i klientelę. Pracy nie da się tutaj dostać tak hop siup. Chyba, że jesteś bratankiem znanego mafioso. W studiu pracuje aktualnie pięciu tatuażystów, wcześniej było ich czterech, aczkolwiek wszystko się zmieniło przez zatrudnienie niejakiego Jackiego Spaza. Współpracownicy nie palą się do niego szacunkiem przez to, że jego wuj Vincent DiMaggio wkręcił go do tego miejsca pracy robiąc im konkurencje.

 

60b80e-903933-1.PNG4e53c4-bandicam%202018-10-27%2020-24-31-252.jpg9f3d99-trevor_tats_4.JPG

 

Cześć, chcę otworzyć na serwerze biznes, który pomoże w rozwoju mojej postaci. Mianowicie mowa o studiu tatuaży, który będzie miał szefa i współpracowników tylko fabularnie. Chcę umawiać się z graczami na sesje całodzienne, które będą trwały tak naprawdę tylko wyznaczony znaczny czas. Obsługiwać będę także ludzi z ulicy, a sam lokal na początku będzie prowadzony w pojedynkę. Zobaczymy jak się to wszystko rozwinie, chyba, że jakiś e-kolega będzie chciał dołączyć do wspólnej gry. Wcielę się w rolę tatuażysty na młodym Amerykaninie włoskiego pochodzenia, który jeszcze nie wie, że w przyszłości będzie miał powiązania z lokalną grupą przestępczą. Prywatnie nie mam wiele wspólnego z robieniem tatuaży oraz kompletnie się na tym nie znam, ale to jest oczywiście serwer role play. Liczy się zabawa i przyjemność z gry. Myślę, że odegranie robienia tatuażu jest zdecydowanie łatwiejsze niż zrobienie go in real, także uporam się z tym zadaniem bez problemu. Wszystko związane z tym studiem jest też po to, aby w przyszłości rozwinąć drobną strefę gry na Vespucci i rozkręcić smaczki związane ze spędzaniem czasu na plaży. 

Edited by Jezozwierz
Link to comment
Share on other sites

  • WaderQ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.