Jump to content

Recommended Posts

temat4.gif

Część OOC

Gramy jednoprocentowy klub motocyklowy działający w głównej mierze w Stanach Zjednoczonych, z fikcyjnym oddziałem w Los Santos. Część In Character została zawarta w takiej formie, gdyż działalność naszego klubu opiera się na ukazywaniu go jako legalnej organizacji zrzeszającej miłośników dwóch kółek i w tym samym czasie obracaniu się w półświatku przestępczym. Chcemy, by ludność cywilna miasta Los Santos zauważała w nas przyjemniaczków pomagających domom dziecka, organizujących zbiórki charytatywne i pikniki motocyklowe, co pozwoli zatuszować nasze ruchy w półświatku. Naturalnie linia jest bardzo cienka i jeden niepożądany post na IG ze strapem w ręku może wszystko popsuć. No właśnie - nasz styl gry opieramy na teraźniejszości i gramy to, co widzimy w 2021 roku. Nasze postacie naturalnie będą respektować najważniejsze zasady kultury klubowej konsekwentnie budowane od lat pięćdziesiątych XXI wieku, lecz ostatecznie jest to bardziej współczesna hustlerka pod logiem klubu niż grupa starszych zatwardziałych Amerykanów z białą brodą do pasa i ruchających wydech swojego choppera. Jeżeli ktoś ma ochotę na granie starej szkoły to ma oczywiście wolną drogę, lecz musi to wpasować w aktualne realia. Wiemy dobrze, że wcale nie wygląda to tak w USA jeden do jednego, a nasz koncept pewnie byłby jebany w większości klubów, lecz w ramach zwyczajnej rozgrywki dla funu kreujemy własne założenia. Zatem nasz show off polegać będzie bardziej na zdjęciach w sieci ze złotym zegarkiem na nadgarstku i gonieniem siana na każdej możliwej akcji niż codziennych przejazdach w dobrze wyćwiczonym szyku na 20 motocykli i piciu Old Englisha w brudnym barze. A najprościej mówiąc chcemy eksperymentować i to połączyć. Naszą działalność w półświatku przestępczym skupiamy na rozprowadzaniu narkotyków na kontrolowanych przez nas kwartałach i łapaniu się właściwie każdej okazji do zarobku bez podatku. To, co dzieje się w gierce komputerowej nie ma żadnego związku z prawdziwą działalnością Chieftains.

 

Ekipa:

Kreizler(Lider)

Kocur(VLider)

Codeine

Patoterror

Jakuushi

Rybi

Heavytrap

Edited by Kreizler
Link to comment
Share on other sites

Sam zamysł organizacji podoba mi się - na plus pomysł z organizowaniem jakichś zbiórek charytatywnych, zlotów motocyklistów; fajnie, że otwieracie się na rozgrywkę ze zwykłymi szarymi mieszkańcami a nie siedzicie w zamkniętym gronie, co do samej aplikacji nie mam żadnych zarzutów.

Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.