Jump to content

W/S 83 Hoover Criminals Gang


Recommended Posts

43 Hoover Criminals Gang - Page 3 - Los Santos Roleplay83 Hoover Criminals Gang (83HCG) znany również jako Eight Tray Hoover Criminals Gang i dawniej znany jako 83 Hoover Crips to aktywny afroamerykański gang uliczny zlokalizowany w zachodniej części południowego Los Santos w San Andreas. Czasami uważany za "The Rascals" jest uważany za największy sub-set pod parasolem Hoover Criminals Gang. 

 

Ich terytorium rozciąga się od skrzyżowania Davis Avenue do Grove Street. Istnieje sześć oddzielnych dzielnic Hoovers od 52. do 112. ulicy, ale 83 Hoovers są uważane za najbardziej aktywne i największe w oddziale Los Santos Police Departament. 

 

Hoover Criminal Gangs powstał w latach 60. XX wieku i początkowo był znany jako Hoover Groovers. Hoover Groovers istniały na długo przed powstaniem Crips. Jeden z członków założycieli Hoover Groovers, młodszy brat został zamordowany, a większość oskarżeń obwiniano West Side Crips.

 

83HGC są najbliższymi sojusznikami 74 Hoover Criminals i są przyjaźnie nastawieni do wszystkich Hoover Criminals. Eight-Tray Hoovers nie mają żadnych znanych sojuszników poza niektórymi setami Gangster Crips (Trays) oraz Hoover Criminals. Kiedyś byli przyjaźnie nastawieni do Eight Tray Gangster Crips, którzy podzielali nienawiść Hoovers do wszystkich Neighborhood Crips, ale tak już nie jest. Podobnie jak wszystkie sety Hoover Criminal, 8-Trays jest rywalem wszystkich Neighborhood Crips, w szczególności Rollin 60s Neighborhood Crips, Rollin 90s Neighborhood Crips, wszystkich East Coast Crips, wszystkie Raymond Avenue Crips i Rollin 90s West Coast Crips. Inni rywale 83 Hoover Criminals to 84 Main Street Mafia Crips, 87 Gangster Crips, 97 Gangster Crips i 98 Gangster Crips. Pomimo dużej listy wrogów, 83 Hoovers dominują w okolicy dzięki swojej liczbie oraz reputacji brutalności i terroru.

 

 

PSX_20201222_192330.jpgHoover Criminals są znani z odzieży sportowej Houston Astros, pierwszoligowej drużyny baseballowej z pomarańczowym jako dominującym kolorem tła, co zainspirowało Hoover Criminals do wyboru koloru pomarańczowego jako koloru identyfikacyjnego. Mają też czapki Houstron Astros, na które składa się duże „H” reprezentujące Hoovers. Eight Tray Hoover Criminal Gang ma też swój drugi symbol, którym jest logo drużyny Texas Rangers. Duża litera T symbolizuje Tray. Oprócz tego drugim kolorem 83 Hoover Criminals jest niebieski, zapożyczony od tej drużyny. Gangsterzy spod pomarańczowej karty mają w swoich strukturach wielu muzyków, jednym z bardziej popularniejszych jest ScHoolboyQ z setu 52 Hoover Criminals. Oprócz niego możemy wymienić jeszcze wiele artystów spod parasolki Hoover - Young Threat z setu 83 Hoover Criminals, Tr3yway6k z 83 Hoover Criminals, H Crown z setu 52 Hoover Criminals, King Trell z 52 Hoover Criminals, Z-Ro z 52 Hoover Criminals, Two Much z setu 92 Hoover Criminals, Poke z 94 Hoover Criminals, Tiny Mack z setu 112 Hoover Criminals oraz Gang Tunes z 112 Hoover Crimminals. 

 

Prześmiewcze terminy na Hoover Criminal okazujące brak szacunku to snoovers, hoochies. Diss "tramp" na trójkę (tray). Inny dissy na sety negatywnie nastawione do Hoover Criminals to napps (wszystkie sety neighborhood crips), barlems (rollin 30s), fonkies, funnies (rollin 40s), fries (rollin 50s), sissies (rollin 60s), nachos (rollin 90s), clocks (rollin 100s) kirts, muffins, mini skirts, maggots (Mafia Crips), fake seven, blind seven (87 i 97 gangster crips), dirty lames, dick licks (denver lane bloods).

 

W latach osiemdziesiątych Hoover Gangster Crips zyskało sławę jednego z najpopularniejszych, przerażających i niebezpiecznych gangów ulicznych. W tamtym okresie byli uznawani za jeden z najbrutalniejszych gangów dlatego przyjęli nazwę most hated. Członkowie gangu zwracają się do siebie groove, crim lub hoov. Aby okazać im brak szacunku noszą prześmiewcze ubrania z elementami związanymi z gangiem, czyli noszenie Calvin Klein może być oznany jako CK czyli Crip Killer, przekreślone logo New York Yankees które jest symbolem Neighborhood Crips lub przekreślone logo Michigan Wolverines nawiązujące do Main Street Mafia Crips, czyli jeden z większych przeciwników Eight Tray Hoover Criminals. 

 

 

OOC
Siema wraz z zgraną ekipą postanowiliśmy spróbować zagrać na waszym serwerze projekt 83 Hoover Criminals w którym będziemy mogli sobie pograć w nudne wieczory. Nie mamy zamiaru startować rozgrywki z bez żadnego planu, mamy w planach zagrać sporo ciekawych wątków, dzięki którym nie będziemy musieli się martwić o spiętą gierkę. Ekipa dobrze się zna i większość z nich grała już w większych projektach typu Hoover Criminals. Nie zamykamy się dla nowych graczy, więc każdy kto będzie chciał przy nas zagrać to może spróbować swoich sił. Mamy nadzieję, że dostaniemy szansę i zobaczymy się wszyscy razem w grze.       
                                                                                                                                                                                         
Ekipa:
pakil
insane

keny
rogol
club
dekun

 

Edited by pakil
Link to comment
Share on other sites

  • Byczol locked this topic
  • Byczol unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.