Jump to content

[Gastronomia] Bellissima Ristorante

Robson
 Share

Recommended Posts

logo.png

Bellissima Ristorante - Nowopowstała restauracja w samym centrum, prowadzona przez dwie doświadczone przez życie kobiety. Jedna z nich postanowiła otworzyć swój salon fryzjerski, druga znów restauracje. Jako iż obie kobiety doskonale odnajdują się w obu środowiskach, kochają to co robią postanowiły stworzyć również restaurację, która może z pozoru wydawać się dość niepozorną, już po wejściu możemy poczuć różnorodne zapachy świeżego jedzenia. Kobiety stawiają na same świeże przepisy a w ich menu można znaleźć słodkie przekąski, pożywne dania główne oraz lekkostrawne przekąski. Dla tych zabieganych, również dania na wynos oraz gotowe zestawy śniadaniowe! 

Menu.png

**Wkrótce będzie cała grafika z podziałami**

Lokalizacja.png

kJyf5cq.png

ooc.png

Siemka. Z powodu sporej ilości wolnego czasu postanowiłem sprawdzić swoich sił i założyć biznes, który będzie wspomagać @Nana z powodu jej sporego doświadczenia dot. Prowadzenia biznesów. Mam sporo planów na prowadzenie restauracji w samym sercu miasta, nigdy nie stawiałem i nie będę stawiać na krótkie szybkie akcje. Chciałbym stworzyć klimat typowej restauracji do posiedzenia, pogrania. Zazwyczaj właśnie takich miejsc brakuje na serwerach RolePlay, a jak już są szybko właścicielom kończy się zajawka.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.