Jump to content

[SZUKAM] No Way Out (NWO)


tytek
 Share

Recommended Posts

DD4H5Mf.png22 kwietnia 2018 została rozbita grupa przestępcza "Money Boys" przez zorganizowaną akcje Departamentu Policji. Pojedyncze osoby zostały wypuszczone z braku dowodów na ich osobę. Podczas zatrzymania policja złapała poszukiwanego od roku Tee Durk znanego pod pseudonimem "Icedout". Tee Durk był poszukiwany od 29 kwietnia 2017 za zabicie niewinnego cywila i ucieczkę przed Departamentem. 
 
Większość grupy została osadzona w więzieniu za kradzieże, akcje rabunkowe czy też włamania na tereny prywatne. Mieszkańcy mówią, że nie podejrzewali ich o kontakt z przestępczością. Jeden z mieszkańców mówi: Nie podejrzewałem, że ci chłopacy mają coś za uszami. Jak podaje policja nadal poszukują dowodów na resztę grupy.
 
3 maja 2017 zaginął świadek związany ze sprawą Tee Durk. Departament sądził, że za jego zaginięcie jest odpowiedzialna grupa "Money Boys". Nic nie znaleziono na grupę oprócz broni krótkiej która należała do Tee durk jak sam przyznał. Lecz policja nie mogła stwierdzić czy z tej broni został zamordowany świadek czy po prostu ukrył się przed zeznaniami. Do teraz nie znaleziono świadka, nie wiadomo czy ukrył się przed odpowiedzialnością czy został pozbawiony życia.

 

unknown.pngNo Way Out, to organizacja przestępcza, w której skład wchodzą młodzi gangsterzy, którzy zdołali przetrwać zorganizowaną akcję Departamentu Policji. Nowa nazwa organizacji przestępczej, czyli NWO nawiązuje do ich dzielnicy, mając na myśli że z tego miejsca nie ma ucieczki, oraz do samej kliki mając to samo na myśli.

Cel organizacji skupia się na wyjściu z ulicy, na prostą w ciężkiej sytuacji. Organizacja jest mieszanką ulicznych przestępców, głównie dilerów. W organizacji nie ma żadnej wyższości każdy jest traktowany równo. Podczas tej drogi, parę postaci może ucierpieć lub trafić za kratki.

No Way Oout (NWO) jest fikcyjnym konceptem. Jako grupa koncentrujemy się przede wszystkim na jakości a nie ilości we wszystkich perspektywach. W tej koncepcji zawsze skupiamy się na naszym rozwoju, który jednoznacznie łączy frakcję. Przed dołączeniem radzę zrobić rozeznanie w dziedzinie gangów na terenie LA i/lub gangów afro-amerykańskich na terenie całego świata.

Chętnych do gry zapraszam do dołączenia na Nasz serwer Discord.

https://discord.gg/qddXzN37Pj

 

!!FRESH!! Nasza aplikacja: 

 

Edited by tytek
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.