Jump to content

No Way Out (NWO)


Recommended Posts

spacer.pngNie mamy zamiaru otwierać tematu z Housing Project w celu werbowania nowych graczy do projektu No Way Out (NWO). Mam złe zdanie na temat aplikowania do gangu przez forum i oceniania graczy poprzez ich nick, avatar i logi. Jeśli Ty, jako gracz chcesz się wkręcić w szeregi No Way Out, po prostu napisz do mnie w prywatnej wiadomości na forum, albo na discord ((tytek#0300)), albo najprościej znajdź nas w gierce.

Zawsze chociaż jedna osoba od Nas będzie kręciłą się wieczorami po terenach Chamberlain Hills. Graj z nami rdzennego mieszkańca tego osiedla, albo znajomego ze szkoły członka No Way Out. To są tylko dwa pomysły jakie aktualnie mi przyszły do głowy, ale to od Ciebie, gracza, zależy w jaki sposób wkręcisz się w szeregi tego gangu ulicznego, im bardziej Twoja gra będzie kreatywna tym lepiej na Ciebie będą patrzyli członkowie No Way Out w grze In Character.

Nasz serwer Discord: https://discord.gg/qddXzN37Pj

Link to comment
Share on other sites

Boogie/Twister to potoczna nazwa na MDMA używana w zamkniętym kręgu przez członków grupy No Way Out w celu utajenia swoich transakcji narkotykowych poprzez rozmowy telefoniczne, oraz socialmedia jak i samego rozwinięcia slangu NWO. Nazwa ta wzięła się od tego że MDMA produkowane przez osiedlowego kuchtę z Kilo Block dosypuje podczas produkcji o wiele więcej ciekawych środków które powodują bardziej efektywną i dłuższą fazę po zażyciu narkotyku, jedna z unikalnych cech zanieczyszczonego MDMA ogarniętego od szemranego dilera spod szyldu No Way Out jest szczękościsk, lub rozluźnienie mięśni szczęki, właśnie stąd wzieła się nazwa Twister i Boogie.

Cytat

5044682500201283592_1.png

Epidemia ecstasy w Los Santos

Frank Wilkinson, 10 Sierpień 2021 8:21PMEcstasy (nazywana przez ludzi również jako „Molly”, „Mka” i „MDMA”) często łączy się z innymi narkotykami, czasem w śmiertelnych dawkach, głównie z fentanylem a drugim ulubionym dodatkiem jest amfetamina. Według badań przeprowadzonych przez San Andreas House Experience prawie jedna trzecia nielegalnych narkotyków uznawanych za MDMA sprzedawanych na ulicach w Stanach Zjednoczonych w ogóle nie zawiera ekstazy.

W 1912 roku niemiecki chemik farmaceutyczny Anton Kollisch stworzył ekstazę pracując dla firmy Merck. Pracując w Darmstadt w Niemczech, stworzył lek z nadzieją leczenia niekontrolowanych skrzepów krwi. Lek nie działał i leżał na półce do lat pięćdziesiątych, kiedy rząd eksperymentował z nim i innymi podobnymi lekami. Po odtajnieniu tej pracy psychoterapeuci na początku lat 80. próbowali podawania tego leku swoim pacjentom. Lek przedostał się z gabinetów lekarskich na scenę klubową, a w póznych latach 80. rządy federalne w Europie i Ameryce Północnej zaczęły go uznawać jako narkotyk i karać za posiadanie tego środka. W latach dziewięćdziesiątych narkotyk stał się tak popularny, że wśród narkomanów był dobrym zamiennikiem dla marihuany, kokainy, czy też heroiny, brali to po to żeby zniknąć - tylko częściowo po zażyciu MDMA.

"Naprawdę grasz w rosyjską ruletkę z tym, co bierzesz” – powiedział Thomas Whitten, specjalista od narkotyków w Los Santos Addiction Services.

Aktualnie popyt na MDMA jest wśród młodych ludzi. Pastelowe kolory i kształty różnych marek, przykładowo Playboy, Givenchy, Rolls Royce, czy też  delfina, koniczynki i innych bardziej pokręconych rzeczy przykuwa oko nastolatków. W ciągu ostatnich kilku miesięcy narkotykiem chwalili się uczestnicy nocnego życia Los Santos na róznych platformach społecznościowych. Chociaż narkotyk można znalezc w coraz większych ilościach na  ulicach, to najczęściej jest on rozprowadzany po nocnych klubach i klubach ze striptizem, tak przynajmniej wynika z publicznych postów w mediach społecznościowych na profilach niektórych z imprezowiczów znalezionych na Liveinvader i Instagramie.

 

((OOC: Jako cała organizacja bierzemy produkcję MDMA jako coś więcej niż skryptowe produkowanie narkotyków tylko po to żeby spędzić czas na cornerze przeglądając tiktoka na telefonie. Mamy zamiar produkować własne piguły, które w naszych kręgach będą miały potoczną nazwę po to żeby zataić nasze działania przed organizacjami strzegących prawa, oraz nadać nowy trend nazywania tego narkotyku wśród klientów dilerów spod szyldu No Way Out. Nie ograniczamy się z handlem tylko o corner, z biegiem czasu rozwiniemy naszą siatkę na kluby nocne i kluby ze striptizem po to żeby nawiązywać relacje z innymi graczami, oraz napędzić sobie, oraz innym gierkę IC podczas eventów w postaci imprez w takowych klubach.))

Link to comment
Share on other sites

Bez_nazwy.gifGMIAM, czyli skrót od Gettin Money Is A Must, nowa zasada wprowadzona przez aktualnego lidera kliki No Way Out oznaczająca po prostu obowiązek ganiania za hajsem, w aktualnej kulturze gangu nie ma nic ważniejszego niż pieniądze i to właśnie na tym skupiają się bangerzy NWO.

NWO, skrót od nazwy gangu licznego No Way Out, który jest wrzucany na ściany terytorium tej siatki młodych zbirów, skrót służy do zużywania mniejszej ilości farby podczas tworzenia wrzut na ścianach, oraz wygodniejszego reprezentowania swojego gangu licznego, czy to na mediach, czy w jakiejkolwiek innej formie.

D-Point, to potoczna nazwa na rdzenne miejsce trapowania młodzików z No Way Out, czyli na jeden z kompleksów mieszkaniowych w dzielnicy Chamberlain Hills na Davis. Nowa nazwa dzielnicy ma na celu utożsamienia całej okolicy z tym konkretnym gangiem, po to żeby wywyższyć się nad innymi gangami działającymi w pobliżu.

762, to nie tylko zwykła cyfra a numer ulicy, na której jest postawiony kompleks mieszkaniowy, na którym działają dzieciaki złapani w sidła przestępczości, ten numer jest wplatany w wrzuty połączony razem z napisem D-Point po to żeby pokazać ludziom gdzie takowy D-Point się znajduje, jeśli obok napisu D-Point znajduje się inna cyfra, oznacza to że takowa wrzuta została zrobiona przez bangera z NWO, który nie prosperuje na South Central tylko prowadzi handel narkotykami w swojej szkole i ma koneksje z jakimś członkiem No Way Out.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.