Jump to content

[Private Security Assistant] Guardians


Maupa
 Share

Recommended Posts

IMG_20210806_025849.png.bdb2135d6162e74bc8321917c4eb5b59.png

Guardians - Twój asystent bezpieczeństwa. Firma założona przez byłych wojskowych. Jej głównym celem jest konsultacja w sprawach związanych z ochroną osób i mienia. W zakres jej obowiązków wchodzi montaż monitoringu wizyjno-dzwiękowego, oraz wszystkich systemów bezpieczeństwa. Od kas pancernych na alarmach kończąc. Firma prowadzi również szkolenia, z bezpiecznego posługiwania się bronią białą oraz palną dla osób cywilnych oraz służb mundurowych. Ich główną zaletą jest dyskrecja oraz nowoczesny sprzęt dla twojej firmy oraz ciebie samego! Nasi specjaliści przyjadą do ciebie i pomogą Ci w zabezpieczeniu twojego biznesu. Pokażą Ci, co należy zrobić abyś czuł się bezpieczny. Jako, że mamy najnowszy sprzęt, nasi pracownicy pokażą ci jak go używać. Wszak zaufanie jest dobre lecz kontrola lepsza, prawda? Szeroka gama zabezpieczeń pozwoli ci na komfortowe i leniwe życie w twoich czterech ścianach, wszakże, każdy z nas chce aby nasz dom stał się naszą twierdzą! Nie czekaj i zadzwoń do nas i umów się z naszym konsultantem już dziś!

cybersecurity-posting.thumb.jpg.f3167e6ecc70e10782155a83f666d4f8.jpg

 

Zagrożenia z tytułu cyberprzestępczości są coraz większą plagą. W XXIw. nie można martwić się tylko o to, czy ktoś nas napadnie z bronią w ręku. Trzeba brać pod uwagę hakerów oraz innego rodzaju zagrożenia jakie niesie ze sobą świetlana przyszłość. Abyś czuł się bezpiecznie nasza agencja, może Ci zaproponować specjalne pakiety ochrony twoich danych osobowych. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo już dziś i wkrocz z nami w świetlaną przyszłość komputeryzacji!

Robb-Report-311.thumb.jpg.5314b0689350cf1b9b9d2f8212bfdd5b.jpg

 

Czujesz, że czegoś brakuje w twoim życiu? Emocji, adrenaliny, albo po prostu chcesz nauczyć skutecznie się bronić? Nic bardziej prostego! Nasza agencja zapewnia szkolenia z posługiwania się bronią które będą dużym atutem kiedy będziesz się starał o licencję.  Pakiet szkoleń dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb naszych kontrahentów. Uwaga zapewniamy szkolenia z zakresu wyspecjalizowanych agentów ochrony! Nasz program został napisany przez  byłego porucznika USMC! Spróbuj swoich sił! Może to ty uratujesz piękną damę z opresji! Dla osób trenujących nasza firma przygotowała specjalnie wyposażony kill house, gdzie pod okiem instruktorów będziecie przechodzić treningi i uczyć się jak radzić sobie w terenie zabudowanym. Poznacie też techniki szturmowe oraz elementy CQB oraz taktyki czarnej!

IMG_5854.thumb.jpg.51a8b107ee4557139acdc2c2d5cf13af.jpg

Personal Security:

Executive Security -  W zależności od wykonywanego zawodu lub stylu życia, niektóre codzienne sytuacje mogą nie być całkowicie wolne od ryzyka, niezależnie od tego, czy zagrożenie jest oportunistyczne, czy planowane. Incydenty, które wpływają na bezpieczeństwo osobiste, zarówno pośrednio, jak i bezpośrednio, mogą i zdarzają się każdego dnia. Od urzędników państwowych, kadry kierowniczej, VIP-ów, celebrytów i innych osób, które poszukują usług ochronnych. Usługi Guardians mogą być wdrażane jako całe patrole, albo pojedyncze  jednostki. Zadbaj o swój spokój ducha już dziś!

los-angeles-bodyguards-for-hire.jpg.0a8f07923b9b728f91fdd3e5313f57c9.jpg

VIP & Personal Bodyguard Protection Services Jeśli jesteś VIP-em, lub po prostu szukasz ochrony osobistej Guardian Oferuje wiedzę, której możesz zaufać. Bogaci i sławni na świecie ufają naszym ochroniarzom, że zapewnią im bezpieczeństwo. Ponad to jesteśmy wyszkolonymi ekspertami w zakresie ochrony prywatnej, będąc w stanie zapewnić personel do ochrony planu filmowego, prywatnego transportu VIP, prywatnej ochrony dla kadry kierowniczej i celebrytów, a nawet usług osobistego concierge, oraz tych  które wymagają dyskretnych operacji przez przeszkolonych profesjonalistów.

bodyguard_securing_car.jpeg.18a84d8ead53bc7be3ac8e96b145d9e1.jpeg

Family Security & Child Custody Investigations  - Życie w strachu, to nie życie. Jeśli masz rozwód, sprawę o opiekę nad dzieckiem lub ogólnie obawiasz się o swoją rodzinę potrzebujesz usług ochrony, której możesz zaufać. Korzystanie z usług uzbrojonych lub nieuzbrojonych umundurowanych ochroniarzy może zapewnić Ci spokój ducha, którego pragniesz i potrzebujesz. Guardians świadczy usługi ochrony rodziny, na które możesz liczyć, od licencjonowanej i ubezpieczonej firmy.

 

close-protection-mistakes.thumb.png.836cd1634f3cc09ddf3a35512e4aa759.png

Commercial Security - Nasze usługi ochrony biznesu są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w całym hrabstwie. Zadzwoń do nas, aby porozmawiać z konsultantem ds. bezpieczeństwa. Doradzamy w sprawie bezpieczeństwa firmy od zwykłych patroli po nowoczesne systemy CCTV i zabezpieczenia dla twojego biznesu. Oferujemy darmową wycenę!

 

Guarding-UK-01A.jpg.4fb6c687659b3c4502ba5499d57638b7.jpg

 

Private investigation - Doświadczeni prywatni detektywi udzielą Ci szybkiej i rzetelnej informacji. Nie ważne czy najemca cię oszukuje, pracownik próbuje coś zwędzić po zmianie czy po prostu chcesz widzieć czy twój partner nie sypie się na lewo i prawo. Nasz dział detektywistyczny dostarczy Ci rzetelnych informacji w danej sprawie!

 

 privatdetektiv-mit-kamera.thumb.png.356460d395cb5f83cb6ed47a8b9722a1.png

 

Bounty Hunting - LSPD ma wiele, rzeczy na głowie i nieraz drobny dealer albo mąż nie zjawi się, na rozprawie? Guardians ma rozwiązanie. Nasze usługi są świadczone przez profesjonalistów.  Agencja Guardians zastrzega sobie prawo, do nie przyjęcia zlecenia od LSPD, LSSD, oraz FIB z względu na podwyższony stopień ryzyka. Sprawy przekraczające nasze kompetencje będą odrzucane.

5c96b6_fc1921783ff949919069363e1f51d21d_mv2.thumb.jpg.bd70f991da4391114dd596755d5abec8.jpg

OOC:

Witam, jako że nikt nie podjął się tematów ochrony VIP i innych biznesów, które występują w L.A. Postanowiłem połączyć to w spójną całość by wyciągnąć maksimum efektywnej rozgrywki z tematów które, nie koniecznie dają pole do popisu pojedynczo. Moją ofertę wzoruję na realnych firmach z  Los Angeles. Postanowiłem zrobić dokładnie badanie usług lecz nie sposób niestety zmieścić wszystkiego w jednej aplikacji, dlatego wybrałem te najciekawsze które się uzupełniają.  Nie podejmuję się, ochrony imprez masowych gdyż nie jest to moja bajka i zostawiam monopol innym firmą ochroniarskim. Ja jako swój monopol biorę bounty hunting. Obecnie skupia się on na ściganiu dłużników i osób które ukrywają się przed prawem. NIE GRAM RUDKOWSKIEGO! Chcę to zaznaczyć na początku i wszystkie propozycje tego typu będą odrzucane IC z bomby. Wszystko co jest zawarte w aplikacji pokrywa się jeden do jednego z tym co oferują normalne firmy w Los Angeles.

Lokalizacja Biura:

IMG_20210812_023029.thumb.png.ab08c97ee6e91d8d69d6d7ac05a2c481.png

Biuro znajduje się na Rockford Hills

Edited by Maupa
Link to comment
Share on other sites

Odrzucam, po konstultacji z @WaderQ doszliśmy do wniosku, że nie pasują nam założenia biznesowe projektu. Spróbuj od założenia zwykłej agencji ochrony bezpieczeństwa, następnie myśl o rozszerzaniu działalności o usługę dla vip'ów. Przy tworzeniu nowej aplikacji zadbaj o walory estetyczne takie jak czcionka, a także zadbaj o lepsze zredagowanie tekstu. Jeśli zależy Ci na grze łowców głów, to zapraszam do projektów IC. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.