Jump to content

Event Team - Rekrutacja


Recommended Posts

Bez_nazwy-1.png

Rekrutacja do Event Teamu!

Z dniem dzisiejszym otwieram rekrutację do Event Teamu, szukamy ludzi kreatywnych, komunikatywnych oraz dyspozycyjnych. Waszym celem będzie urozmaicenie gry innym graczom, środowiska są różne - Może być to gracz z półświatka, kelner z znanej restauracji, a nawet największy celebryta w Santos! 
Czego wymagamy?
- Kreatywności
- Komunikatywności
- Dyspozycyjności
- Umiejętność wcielenia się w postać oraz wczucie się w akcję.
- Komunikatora Discord

Co trzeba zrobić?

Pierwszym krokiem będzie napisanie w tym dziale podania; [ET] Nick OOC - Wzoru nie narzucamy, zależy nam na tym abyście byli kreatywni, bo o to tutaj chodzi! Wzór który wymyślicie ma być estetyczny, schludny i żebym mógł się coś o was dowiedzieć, wasze mocne strony w RP, te gorsze. Odpowiedź dostaniecie w przeciągu 48h, gdyby się tak stało że jej nie dostaniecie, kontaktujcie się ze mną, bądź , Bukraj na Discord!

Byczol#8667
Bukraj#8887

Członkowie Event Teamu będą nagradzani punktami GameScore oraz innymi nagrodami.

Edited by Byczol
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Dobry wieczór, jak mogliście przeczytać w newsie, przejąłem opiekę nad Event Teamem, nie widzę potrzeby usuwania/zmiany tego tematu, dlatego po prostu go podbijam i przypominam, rekrutacja otwarta - zapraszam do składania podań!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.