Jump to content

Immunity Family


Arashi
 Share

Recommended Posts

Immunity2.png?width=1214&height=683

 

“Człowiek jest walutą, jest wart tyle ile od siebie da”Immunity, grupa zrzeszająca ludzi każdej rasy i pochodzenia w jedną rodzinę, rodzinę pieniądza, handlu i życia w cieniu ulicy. Owa organizacja unika niepotrzebnych konfliktów wewnątrz jak i poza swoim podwórkiem.
Grupa została założona przez Matthew Ferr’ego znanego jako “Alfa” i (Tutaj imię V-lidera) który nosi pseudonim “Beta” którzy z Europy wrócili do swoich rodzinnych stron czyli Los Santos zatrzymując  się w dzielnicy El Burro. Organizacja wśród członków nazywana “Połączeniem”
Sama organizacja wyróżnia się tym że nikt nie używa swoich imion, zamiast ich używane są litery alfabetu. Tylko niektórzy między sobą znają swoje imiona, tajemnica i dyskrecja jest zachowana również w środku organizacji bez wyjątku.

Matthew Ferry, początkowo zwykły przemytnik pracujący dla ludzi wyższych, silniejszych i mądrzejszych niż on. Wykonanie prostych zadań było codziennością, startował przenosząc towary z punktu a do punktu b. Różnego rodzaju towary, od narkotyków po broń, auta i czasem nawet ludzi. Dało mu to wiedzę odpowiednią do wykonywanego zadania. Znajomość tras, odpowiednich środków transportu czy ilości ludzi potrzebnych do przewozu. Biznes rozwijał się powoli, uliczną pocztą która informacje na temat usług Alfy przechodziła z jednych ust do drugich. Wszystko szło idealnie, po każdej myśli do momentu łapanki która spowodowała stratę całego towaru przekazanego do przemytników. Pierwsza i niestety ostatnia nieudana akcja spowodowała problemy u policji jak i zleceniodawców którzy nie byli zadowoleni stratą tego co przekazali. Przekazana wiadomość była dla ekipy jasna, odcięcie z biznesu zabójstwem dwóch członków organizacji. Inni wyczuli słabość w działaniach Alfy i wykorzystali to dla siebie zmuszając ekipę do schowania się i ucieczki z tym co mają. Wspólna decyzja padła na przeniesienie się na już kiedyś znane miejsce i dalekie od aktualnego. Immunity3.png

OOC:


Ahoy, kolejny raz próbuje swoich sił z organizacją przestępczą i tym razem bardziej autorską, z większym i jaśniejszym pomysłem na rozgrywkę która opiera się głównie na handlu i relacjami z innymi organizacjami. Chciałbym też do ogólnej podziemnej rozgrywki dodać trochę dyskrecji poprzez ukrycie ich członków IC.
Początek rozgrywki będzie zetknięciem się z czymś nowym posiadając małe doświadczenie na temat prowadzenia handlu i umiejętności targowania się.
Miejsce w organizacji jest zarówno dla graczy którzy dopiero poznają RP i dla tych którzy już są weteranami, postaramy się wprowadzić w nasze szeregi nowych graczy jeżeli mają pomysł na rozgrywkę u nas, na dołączenie do organizacji i pomysł na swoją postać.


 

Ekipa
Arashi Lider
Cheesoo Vlider
Vel
AelinKontakt DC
Arashi#6212

 

Edited by Byczol
Link to comment
Share on other sites

Nie przekonuje mnie ta aplikacja oraz ich ekipa, ilość osób w projekcie to czwórka, a wymagana ilość to 6. Odstęp od tej zasady mają osoby chcące rozruszać tereny Davis, czyli okoliczne kliki. Zbierzcie większą ilość osób, zmieńcie styl tematu. Obecny temat nie przekonuje mnie do tego, żebym mógł to zaakceptować. - Przemyślcie wszystko i wrzućcie temat za tydzień - Odrzucam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.