Jump to content

[Agencja Ochrony] Guardians


Maupa
 Share

Recommended Posts

IMG_20210806_025849.png.24fd16b1f5283b36b3ff5c0c8fc084f9.png

Guardians- Firma założona w 2015 roku przez sierżanta Constantin'a Scott'a. Przeniesienie się do sektora cywilnego okazało się na tamten moment strzałem w dziesiątkę. Dziś zarządza nią syn zmarłego właściciela, Connor Scott. Firma jest rzetelną organizacją która zapewnia fachową ochronę w każdym aspekcie. Od montażu kamer i systemów bezpieczeństwa, po transport i konwój. Głównymi cechami firmy jest rzetelność oraz brak kruczków prawnych w umowach. Firma stara się, by każdy klient był zadowolony i czuł się bezpiecznie. Wszak bezpieczeństwo jest na piedestale.

 

 

los-angeles-bodyguards-for-hire.jpg.29590e9689a10e180cf8d644889e3265.jpg

Podstawowe usługi:

 

Event Security:   Organizujesz więc dużą prywatną imprezę która, zapowiada się na wydarzenie stulecia? Pomyślałeś o wszystkim. Przekąskach, rozrywce, przyjemnym barze z miłym barmanem, ale czy poradziłeś sobie z kwestiami bezpieczeństwa? Czy zastanowiłeś się nad bezpieczeństwem swoich gości, osób pracujących na imprezie a nawet swojej własności lub miejsca w którym odbywa się impreza? Wspaniale jest myśleć, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, jednak doskonale wiemy, że tak zazwyczaj się nie dzieje i coś wymyka się z pod kontroli w najmniej oczekiwanym momencie. Nasza firma posiada kompleksowe wyposażenie byś nie musiał się niczym przejmować, Od wykorzystania kamer i nadzoru CATV do monitorowania obszarów w których mogą wystąpić problemy. Po prostu będziemy tam z tobą i zadbamy o wszystko. Bezpieczeństwo może być różnicą miedzy epicką porażką a sukcesem.

 

 

Executive Security:  W zależności od wykonywanego zawodu czy stylu życia, niektóre sytuacje mogą nie być całkowicie wolne od ryzyka. Nie zależnie od tego czy zagrożenie jest oportunistyczne czy planowane. Incydenty które wpływają na bezpieczeństwo osobiste, zarówno pośrednio, jak i bezpośrednio, mogą i zdarzają się każdego dnia. Usługi Guardians mogą być wdrażane jako całe patrole, albo pojedyńcze jednostki. Zadbaj o to byś czuł się bezpiecznie. 

 

 

Personal Bodyguard Protection Services:  Nie ważne czy jesteś VIP-em czy po prostu chcesz poczuć się jak gwiazda na czerwonym dywanie. Guardians oferuje Ci wiedzę której możesz zaufać. Jesteśmy wyszkolonymi ekspertami w zakresie ochrony prywatnej, będąc w stanie zapewnić personel do ochrony planu zdjęciowego, prywatnego transportu VIP, ochrony kadry kierowniczej i celebrytów. Podejmujemy się też misji które wymagają dyskretnego przeprowadzenia przez profesjonalistów.

 

 

Commercial Security:  Nasze usługi ochrony twojego biznesu są dostępne 24godziny na dobę, 7dni w tygodniu na terenie całego hrabstwa. Zadzwoń do nas aby porozmawiać z naszym konsultantem do spraw bezpieczeństwa. Doradzimy w sprawie bezpieczeństwa twojej firmy. Od zwykłych patroli i sprawdzania obiektów, przez nowoczesne systemy CCTV oraz zabezpieczenia dla twojego biznesu w sposób fizyczny na Firewall'u oraz VPN'ie kończąc. Oferujemy darmową wycenę. Zadzwoń już dziś! 

 

 

Family Security:  Życie w strachu to tortura, jednak różnie bywa z naszym przewrotnym przeznaczeniem. Jeżeli masz sprawę o rozwód, opiekę nad dzieckiem, lub ogólnie obawiasz się o swoją rodzinę, potrzebujesz usług ochrony którym możesz zaufać. Korzystanie z usług naszych uzbrojonych, umundurowanych lub nie umundurowanych ochroniarzy może zapewnić Ci spokój ducha którego tak bardzo pragniesz. Agencja Guardians świadczy usługi ochronne dla twojej rodziny. Są to usługi na które możesz liczyć, od licencjonowanej i ubezpieczonej firmy.

 

 

 

close-protection-mistakes.thumb.png.d205588e8023167e4990ea5adf5d526a.png

OOC:

Tak jak rozmawiałem z opiekunem. Chciałem napchać za dużo do jednej aplikacji i wyglądało to co najmniej paskudnie. Postanowiłem jeszcze raz przemyśleć wszystko i wystartować na spokojnie od początku. Tak oto rodzi się Guardnians Group która będzie długo fazowym projektem rozwijanym w grze. Zaczniemy od samego początku na spokojnie by z czasem rozwijać naszą firmę po przez rozgrywkę IC. Zapraszam wszystkich chętnych od wspólnej zabawy w projekcie i do zobaczenia w grze.

 

 

bodyguard_securing_car.jpeg.af1bd44de8460bd5cb65df2207239a4b.jpeg

Siedziba Firmy:

 

IMG_20210812_023029.thumb.png.49bc5efb1128acc1ba5be63bcf58c77f.png

 

Siedziba Guardians Group znajduje się na Rockford Hills. Biuro agencji ochrony znajduje się 9 piętrze. Biurowiec jest główną Siedzibą Guardians Group.

  

Edited by Maupa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.