Jump to content

[Gastronomia] Hot Burgers

Cayetano
 Share

Recommended Posts

unknown.png
(Grafika użyta z; Vecteeze (Darmowa licencja)

Hot-burgers.

Startująca sieć fastfoodów - którą zarządza; DeVonte Lacroix - Francuski założyciel różnych lokali pod nazwą; Hot-Burgers, jego pierwszy lokal był o takiej samej nazwie, przejął interes rodzinny - w spadku po ojcu, prowadził go we Francji, na początku firma miała kryzsy przez to że w tamtejszych czasach DeVonte nie za bardzo był rozgarnięty a bardziej interesem zajmowała się Ciocia jego niż sam on, przez wiele nauki oraz odpowiedzialności jaką była firma, firma odniosła tak zwany chwilowy sukces po wytworzeniu pewnego burgera o nazwię: Welcome To Hell, który był stworzony z jednej z ostrzejszych papryczek o nazwię The Gosth Pepper - 1.000.000 miliona SHI, nie wiele śmiałków się zgodziło na wyzwanie, lecz kto najszybciej zjadł ostrego burgera dostawał nagrodę po dwóch tygodniach - w postaci pieniężnej do maksymalnie pięciu-set Euro. Sieć rozrosła się przez ten czas aż do momentu postanowienia żeby stworzyć sieć fast-foodową Hot Burgers w Los Santos, mając wysoki budżet, DeVonte zainwestował w lokale które wyremontował i przygotował do prac w Centrum Los Santos, oficjalne otwarcie pierwszego lokalu jest jeszcze nie-wiadome, lecz widać pierwsze Neonowe znaki nad remontowanymi budynkami o nazwię; Hot Burgers Co.

Menu.

menu_hot_burger.png

unknown.png

OOC

Cześć, postanowiłem wyjść z inicjatywą lokalnych sieci restauracji - coś jak naprzykład; McDonald/KFC, restauracja będzie miała trzy maksymalnie lokale po czasie, rozmieszczone w wygodnych lokacjach - Centrum/Davis/Vespucci (zobaczymy), chce poprowadzić pierwszy raz jakiś biznes na serwisie RP, bo nigdy nie miałem ochoty lub nigdy mi się to nie widziało, a przyszła mi ochotę pograć CEO, biznesu, zobaczymy jak mi pójdzię, grafika zostanie zmieniona w przeciągu dni

Edited by Cayetano

• Cayetano changed the title to [Gastronomia] Hot Burgers
  • 2 weeks later...